| << | < | > | >> |
 Belenor 06.04.2009 13:43 |
Hm, no mně to přijde oproti originálům takové mdlé či jak bych to popsal. Ovšem tím netvrdím, že nejsou borci, že :-) |
 SirPesZ 06.04.2009 13:17 |
Mně se líbí to technické zpracování toho klipu. A jinak největší nářez mi přišlo jak zahráli Masters of Puppets. Nebo možná vůbec všechna ta Metallica.Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 06.04.2009 13:07 |
Nevim co na tý apokaliptice všichni viděj. Jediný, co se mi od nich líbilo, bylo Halls of the mountain king. A možná ještě Nothing Else Matters |
 defila 06.04.2009 12:55 |
a falcon ziskal 1500 Xp a cloak of Unbelievable Findings :)
videiko je to pekne, ale misty to zrychlene pohazovani repou jde az prilis znat :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 06.04.2009 11:34 |
Super, díky :-). Welcome to my world of death and pain |
 Falcon 06.04.2009 10:57 |
http://vodpod.com/watch/1369989-apocalyptica-path :) xaxaxaxax |
 defila 06.04.2009 10:22 |
jo ja jsem schvalne taky hledal, kde bych si to potvrdil, ale nikd e jsem to nenasel, vyhlasuji quest o nalezeni klipu :o) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Falcon 06.04.2009 10:19 |
Path je to na 100% , když to napíšeš do googlu tak ti to vyjede, ale u nás to video není dostupný :D
Odkaz
první odkaz na stránce :DNaposledy upraveno: 06.04.2009 10:21, Falcon xaxaxaxax |
 defila 06.04.2009 09:58 |
poslw chvilky hledani je to mozna Path :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 05.04.2009 22:31 |
Neví někdo, jak se jmenuje ta písnička od Apocalyptici, jak tam ve videoklipu dávají hudební duet se svýma stínama? Welcome to my world of death and pain |
 defila 01.04.2009 12:14 |
takze asi tak
 Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 31.03.2009 15:57 |
kouka, ze jeste, ze jsem si ten listek nekoupil, vsichni plno kecu :o) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
deXter 31.03.2009 15:16 |
ja taky nejdu.. :D a till asi taky ne xD |
 Falcon 30.03.2009 18:38 |
http://www.di.fm/
moje oblíbené rádio :)Naposledy upraveno: 30.03.2009 18:38, Falcon xaxaxaxax |
 defila 30.03.2009 13:16 |
ja tam nakonec nejded taky :o) jenom hazim setlist :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 30.03.2009 13:03 |
Jaj, já bych jel tak rád, ale nemůžu :-(. Welcome to my world of death and pain |
 defila 30.03.2009 10:49 |
1. Pinball Map 2. Leeches 3. Delight And Angers 4. Episode 666 5. Drifter 6. Colony 7. The Hive 8. Cloud Connected 9. Alias 10.Behind Space 11.Only For The Weak Play 12.Disconnected 13.Come Clarity 14.The Quiet Place 15.The Mirror's Truth 16.Trigger 17.Take This Life 18.My Sweet Shadow 19.WhoracleKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Falcon 29.03.2009 21:21 |
oooooomg, myslel sem že větší blití jak to co poslouchá defila být nemůže, ale asi sem se sakra sekl :D
btw: neví někdo kde bych sehnal tento song http://www.youtube.com/watch?v=fyMasVRj4KI v naprosto stejném znění ke stažení někde ? je to I know you got soul, nějakej remix zjevně, ale progooglav sem půl netu a nic, tak dva roky zpět sem ho ale někde stahoval, ale kdo si to má pamatovat :)xaxaxaxax |
Flamberg 29.03.2009 20:27 |
no, ty kráso... ještě, že moje dítě tohle neposlouchá. To bych si asi nechal propíchnout ušní bubínky :-) |
 defila 29.03.2009 19:17 |
velice uderne :o) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
| << | < | > | >> |