Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
26.06.2026 (216.73.217.141)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

defila
19.04.2009 22:40
kupodivu to bylo v Praze :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
19.04.2009 22:18
Asi jsem to přehlíd, SORYYYYYYY no :-D.
Určitě to stejně křtili v nějakým zapadákově (tzn. mimo Prahu :-)).
A určitě by ti to s těma kozama moc slušelo >:-].
Welcome to my world of death and pain

defila
19.04.2009 20:31
vzhledem k tomu, ze praktick ziju v Holomóci, tak na ne budu v Holomóci :)

a takhle ty venujes pozornost mym avizovanym koncertum? premyslim, zda sem ma smysl vubec neco psat, kdyz to tu kazdy ignoruje :) (a to jsem si zcela jist, zejsem tam psal i krest toho cd :o) )

trocha toho povzdechnuti s lehkou davkou sarkasmu - jo kdybych byl zenska s velkejma kozama, tak mym prispevkum je venovano vic pozornosti, nez sam chcu, takhle mam jen zarostlej xicht :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
19.04.2009 20:05
Mně o nich dneska řekla přítelka a docela mně chytli. Škoda, že v Praze hrajou jen jako předskokani. Kam na ně jdeš ty?
Welcome to my world of death and pain

defila
19.04.2009 17:14
znam, tesim se na jejich koncert :)

dokonce jsem tu, myslim, upozornoval na jejich koncert a krest cd, kdyby fungovala historie prispevku, ak to i zjistim :o)

Naposledy upraveno: 19.04.2009 17:15, defila

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
19.04.2009 16:14
def> A Arch of Hell znáš?
http://www.myspace.com/archofhell
Welcome to my world of death and pain

defila
19.04.2009 12:36
hmmm, rozepsal jsem se, pak jsem to smazal a rozhodl se, ze nenapisu nic...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
19.04.2009 09:04
def> řekl bych, že ta skladba má pro mě nevyužitý potenciál :-).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
19.04.2009 05:42
Spíš váhám, zda to místo nadávání rovnou nesmazat :-)
deXter
18.04.2009 22:45
hehe, ja vedel ze tady bude nekdo nadavat :D

defila
18.04.2009 22:37
vubec! Good night white Pride ! nechapu motiv preskrtnutyho Havla, silny politicky angazovany hesla jako stop amerikanismu, komunismu,chybi tam jeste Marxismu Leninismu a vsem proti narodnim korporacim!

Nepochopitele asociace sbojovniky na Drakkaru (jestli to teda ma byt drakkar) snaha asociaovat se se severskou kulturou...aaaa dementni cechacska arogance

Boze takhle dlouho uz jsem nebyl nasranej
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
18.04.2009 21:00
http://www.youtube.com/watch?v=RBTOkSsdr38
ne ze bych se hlasil k DS, ale pisnicka docela pekna :)

Naposledy upraveno: 18.04.2009 21:28, deXter


defila
17.04.2009 09:53
hledte muzikantni, rknete prosim na tohle

http://www.myspace.com/tesseract

zatim demo kapely (hodne podobni s Dilinger escape plan)
zvlast me zajima vas nazor na skladvu Sunrise
jelikoz jsem se zase necim nehal unest (a to konkretne genialnim efektem v 1:56)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
11.04.2009 16:54
vidis tohle me nikdy nenapadlo :o)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
11.04.2009 16:44
Hehe :-).
Proč tam je vlastně ten zajc?
Welcome to my world of death and pain

defila
11.04.2009 15:17
cháááá :))

foto z Olomouckeho koncert driven by devils a Cilice :))
+ fotky pardubické, kde byli kamosi z Hradce

kdyby me nekdo hledal, tak jsem ten s hip hopovym trikem :o)

Odkaz

Naposledy upraveno: 11.04.2009 15:19, defila

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
10.04.2009 11:54
Chuck Norris je tak drsný, že existuje Black Metal, Death Metal a Chuck Norris Metal.
Welcome to my world of death and pain

defila
09.04.2009 10:45
dnes v olomouci technicke zlo v podani anglickych Driven by devils a holandskych progresivne/matematickych zlounu Cilice s veselym ceskym supportem

prijdte podporit :) vstupne nizke, zabava jista
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
06.04.2009 14:26
me se libi jejich uklidnujici hrani a nektera ta pekla co s tema celama delaj :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
06.04.2009 14:12
Def: kua už aby vyšlo to Diablo 3 :D

Apocalyptica se mi líbí, aspoň ty první dvě cd, ten zbytek už není nic moc teda...
xaxaxaxax
<< | <> | >>