| << | < | > | >> |
deXter 29.03.2009 14:17 |
http://www.youtube.com/watch?v=l8Y8IrN_Y6k&NR=1 neco pro zdejsi metalisty :) |
 Falcon 27.03.2009 10:23 |
mu napiš a´t ti zahraje maideny :D xaxaxaxax |
 Belenor 27.03.2009 10:17 |
Jo, to asi bude ono, black album totiž v mé diskografii není :-) |
Flamberg 27.03.2009 08:07 |
Rozhodně zajímavý nápad... Pokud se nepletu, tak je to Enter Sandman |
 Belenor 27.03.2009 07:55 |
Mno, určitě je dobrej, ale jinak mě to z hudebního hlediska moc nezaujalo a ani jsem nepoznal, která to je (ale zní to povědomě). |
 SirPesZ 26.03.2009 19:04 |
Mazec, fakt :-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 26.03.2009 17:04 |
mazec, povedeny jako nic jinyho :)) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Falcon 26.03.2009 16:07 |
http://www.break.com/usercontent/2008/12/Kazoo-Metallica-Cover-636224.html xaxaxaxax |
 defila 25.03.2009 22:06 |
to ja jsem se Stephanem zcela mimo :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 25.03.2009 21:52 |
Taky jsem četl, docela se mi ta knížka líbila :-). Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 25.03.2009 15:11 |
Ne, mě to zajímalo jen s ohledem na název kapely :-) |
 defila 25.03.2009 14:48 |
jestli kvuli tomu prijdes na koncert - tak ano, samozrejme, ze maji :o) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 25.03.2009 13:36 |
Hm, mají ti Češi texty na motivy Stephena Kinga? :-) |
 defila 25.03.2009 12:49 |
takze kdybyste mel nekdo zitra cestu klem hradce, tak prijdte podporit kapely!
z ceske sceny Needful things (grind z Pernikova - http://bandzone.cz/needfulthings) z svedske sceny Diskonto (punk/crust odnekud ze Svedska :) -http://www.myspace.com/diskonto ; http://www.youtube.com/watch?v=OFaStAFL9yA&feature=related)
vstup 120 Kc - za kvalitni kulturni zazitek pakatel .... Hudba vesela, zraneni jista :) In Crust we trust 白色的 自豪晚上好 !Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
deXter 24.03.2009 00:55 |
no to vim, ja doufal ze budou v praze.. :/ na ostravu seru :D |
 defila 23.03.2009 23:55 |
jo, ze nejsou v praze, ale v ostrave :) a je uz znamy i datum, da se najit na netu ;)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
deXter 23.03.2009 23:36 |
duffe nevis neco novyho o tech slipknotech v praze? Naposledy upraveno: 23.03.2009 23:36, deXter |
 SirPesZ 19.03.2009 11:23 |
Odstup satane! :-D Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 19.03.2009 07:04 |
Aha, divný, viď? Jsem to nějak zmixoval se slovenštinou. Teď v posledních dnech intenzivně poslouchám Elán, tak se to na mně asi podepsalo :-) |
dREAm 18.03.2009 21:14 |
Bel>> no jo, ale jak k tomu potom přijde chudák součin? :) z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :) |
| << | < | > | >> |