Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
26.06.2026 (216.73.217.141)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>
deXter
29.03.2009 14:17
http://www.youtube.com/watch?v=l8Y8IrN_Y6k&NR=1
neco pro zdejsi metalisty :)

Falcon
27.03.2009 10:23
mu napiš a´t ti zahraje maideny :D
xaxaxaxax

Belenor
27.03.2009 10:17
Jo, to asi bude ono, black album totiž v mé diskografii není :-)
Flamberg
27.03.2009 08:07
Rozhodně zajímavý nápad... Pokud se nepletu, tak je to Enter Sandman

Belenor
27.03.2009 07:55
Mno, určitě je dobrej, ale jinak mě to z hudebního hlediska moc nezaujalo a ani jsem nepoznal, která to je (ale zní to povědomě).

SirPesZ
26.03.2009 19:04
Mazec, fakt :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
26.03.2009 17:04
mazec, povedeny jako nic jinyho :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
26.03.2009 16:07
http://www.break.com/usercontent/2008/12/Kazoo-Metallica-Cover-636224.html
xaxaxaxax

defila
25.03.2009 22:06
to ja jsem se Stephanem zcela mimo :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
25.03.2009 21:52
Taky jsem četl, docela se mi ta knížka líbila :-).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
25.03.2009 15:11
Ne, mě to zajímalo jen s ohledem na název kapely :-)

defila
25.03.2009 14:48
jestli kvuli tomu prijdes na koncert - tak ano, samozrejme, ze maji :o)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
25.03.2009 13:36
Hm, mají ti Češi texty na motivy Stephena Kinga? :-)

defila
25.03.2009 12:49
takze kdybyste mel nekdo zitra cestu klem hradce, tak prijdte podporit kapely!

z ceske sceny
Needful things (grind z Pernikova - http://bandzone.cz/needfulthings)
z svedske sceny
Diskonto (punk/crust odnekud ze Svedska :) -http://www.myspace.com/diskonto ; http://www.youtube.com/watch?v=OFaStAFL9yA&feature=related)

vstup 120 Kc - za kvalitni kulturni zazitek pakatel ....
Hudba vesela, zraneni jista :)
In Crust we trust
白色的 自豪晚上好 !
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
24.03.2009 00:55
no to vim, ja doufal ze budou v praze.. :/ na ostravu seru :D

defila
23.03.2009 23:55
jo, ze nejsou v praze, ale v ostrave :)
a je uz znamy i datum, da se najit na netu ;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
23.03.2009 23:36
duffe nevis neco novyho o tech slipknotech v praze?

Naposledy upraveno: 23.03.2009 23:36, deXter


SirPesZ
19.03.2009 11:23
Odstup satane! :-D
Welcome to my world of death and pain

Belenor
19.03.2009 07:04
Aha, divný, viď? Jsem to nějak zmixoval se slovenštinou. Teď v posledních dnech intenzivně poslouchám Elán, tak se to na mně asi podepsalo :-)
dREAm
18.03.2009 21:14
Bel>> no jo, ale jak k tomu potom přijde chudák součin? :)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)
<< | <> | >>