Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
26.06.2026 (216.73.217.141)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

defila
28.04.2009 13:09
nevim, vcelku luxusni klub, vlastni vduchotechnika, takze se tam nezahuli, super prostredi, nechapu lidi, kteri si koupi byt nad hudebnim klubem, uz tam je 19 let, ted se nekdo dostal k moci a proste to utnul, nevim, proste z duvodu vlastniho poteseni bydlet na Praze 1 za jakoukoli cenu, ti lidi vedeli, ze se tam ty koncerty konaji :)

neminim se jich zastavat :o)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
28.04.2009 10:46
No, na tohle jsem asi moc líný :-) V Rock Café jsem nikdy nebyl, takže nevím, jak to tam vypadá, ale mám pocit, že to bylo v normálně obydleném domě. To bych asi taky kvetl, kdybych nemohl kvůli produkci klubu spát. Ideální řešení by bylo koupit celý dům a obyvatele vyplatit a vystěhovat :-)

defila
28.04.2009 10:15
muzes poverit starostlivou manzelku :)

ad protestni akce ->http://www.rockcafe.cz/index.php
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
28.04.2009 07:40
No, ať je to co je to, někdo holt musí pracovat, aby socky měly na dávky, takže nejdu. A pokud je akce večer, tak někdo se musí starat o dítě, které bude později pracovat, aby socky měly na dávky :-)

SirPesZ
27.04.2009 22:20
A co to je zač?
Welcome to my world of death and pain

defila
27.04.2009 21:49
Heledte prazsti, jdete 5/5 na protestni akci? ja to vazne zvazuju
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
27.04.2009 15:50
tjn :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

SirPesZ
27.04.2009 15:49
Tak ono to je jednodušší - koupit si jednu kompilaci,kde to bude všechno, než to shánět po různejch singlech. Kdo nechce, kupovat nemusí, že? :-)
Welcome to my world of death and pain

defila
27.04.2009 15:39
a koukam, ze stejne jako ja, jste straslive skromni, ze? :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
27.04.2009 13:29
To ne, Ty a já jsme vzory dobré povahy a nikdy bychom se takto nepřiživovali :-) To už je na výjimku hodně :-)
Fox
27.04.2009 13:21
Vyjimka potvrzuje pravidlo..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
27.04.2009 11:09
To ne, Pes je vzor dobré povahy a nikdy by se takto nepřiživoval :-)
Fox
27.04.2009 11:07
delal bys to samy kdybys mohl..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

SirPesZ
26.04.2009 21:00
Kolikrát to ale i udělá nahrávací společnost bez vědomí interpreta.
Welcome to my world of death and pain

defila
26.04.2009 16:54
jj, ja vim, kazdopadne zajimavy zpusob vydelku :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
26.04.2009 15:10
To jsou jen jejich starší covery skompletovaný. Do teď to jen bylo rozstrkaný po všemožnejch singlech.
Welcome to my world of death and pain

defila
26.04.2009 08:49
CHILDREN OF BODOM

chystají na zaáří album coververzí "Skeletons In The Closet" (Spinefarm Records):

* "Aces High" by IRON MAIDEN
* "Don't Stop At The Top" by SCORPIONS
* "Hellion" by W.A.S.P.
* "Mass Hypnosis" by SEPULTURA
* "No Commands" by STONE
* "Shot In The Dark" by OZZY OSBOURNE
* "Iron, Steel, Metal" by WIZZARD
* "Rebel Yell" by BILLY IDOL
* "Talk Dirty To Me" by POISON
* "Latomeri" by KLAMYDIA
* "Bed Of Nails" by ALICE COOPER
* "She Is Beautiful" by ANDREW W.K.
* "Silent Scream" by SLAYER
* "Somebody Put Something in My Drink" by the RAMONES
* "Oops!... I Did It Again" by BRITNEY SPEARS
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
20.04.2009 15:06
hua,hua, hua :)

Metal Roots festival
26.6.2009
místo konání: Pardubice
SEPULTURA, CRO-MAGS, THE SWITCH, PAVILON 9, D.O.P., CRIONIC
předprodej všechny terminály Sazky
18:00

http://www.muzikus.cz/festivaly/metal-roots-festival~52718/)
http://bandzone.cz/pavilon9
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
20.04.2009 09:11
no jo, proc ja tam kua nejel :)))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
20.04.2009 06:52
Podle jejich stránek to ale bylo v Přerově.
Welcome to my world of death and pain
<< | <> | >>