| << | < | > | >> |
 SirPesZ 26.05.2009 16:58 |
Přes Basinifire jsem na táboře, o tom jsem taky uvažoval. Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 26.05.2009 15:50 |
Sem to převzal z Blazova webu :-) |
 defila 26.05.2009 14:22 |
neni to Base in FIre ale Basinfire :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 26.05.2009 13:47 |
Kolikátého to je? 26.6.? To jsem na dovolené, nepojedu na Blaze :-) A zdá se, že bude ještě hrát 4.7. v Plzni na Base In Fire Festival, to jsem ještě na dovolené, takže taky ne :-) |
 SirPesZ 26.05.2009 11:49 |
Flamb> do 1. 5. jsou levnější lístky. Kdyby ses rozhod, že pojedeš, tak jedu taky :-). Welcome to my world of death and pain |
Flamberg 25.05.2009 21:43 |
Jo, už jsem na ten podnik koukal (jak jsem se dozvěděl, že tam hraje Blaze). Blbý je, že Blaze bude hrát už v pátek večer, takže bych si musel brát dovolenou... |
 defila 25.05.2009 19:58 |
nechystam, bo mam o tom festivalu svuj nazor :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 25.05.2009 16:43 |
Nechystáte se náhodou na Noc plnou hvězd do Třince? Já trochu zvažuju. Bude tam Blaze :-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 24.05.2009 11:59 |
jako vcera na festaku me nejvic prekvapili Bed Sores... basak naprosty pekelnik a kytarista se svym procesorovym multi efektem dokazali velice zaujmout, kdyz bude mit nekdo moznost na ne zajit, ta doporucju! (v basakove pripade uz neni basa coby doplnkem, ale samostatnou tvurci cinosti! ) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 24.05.2009 11:35 |
Jo jo, dobré je to :-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 22.05.2009 20:59 |
cele posledni album Amorphis zdarma ku poslechu ->http://www.myspace.com/amorphis
opet skvele album, uz mam objednano cd+triko :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 17.05.2009 13:13 |
Ale Lee má skvělej hlas. Zpíval i Kecala z Prodaný nevěsty. Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 15.05.2009 14:07 |
No, co vím, tak nápady Zvratkar má, ale nemá odhodlání a čas se do toho pustit :-) Ale už alespoň sbírá samply, tak se třeba dočkáme :-) |
 defila 15.05.2009 13:24 |
ad fox - treba, ale myslim si, ze me to nepusti (nebo v to alespon doufam) podporuju UG scenu co to jde a dokud neohluchnu, tak ji snad budu podporovat nadale, prece jen to posloucham 10 let, tak me to hned tak nepusti :o)
a zpevak z rhapsody ma podle me, strasne priteplenej hlas :) a co zvratkar, ma hotove nejake dalsi dilko? :)Naposledy upraveno: 15.05.2009 13:25, defila Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 15.05.2009 13:14 |
No, osobně u sebe pozoruji posun od jednodušší hudby k náročnější a E+V spadá spíše do kategorie jednodušší. Hudební vkus možná trochu souvisí s datumem narození, ale řekl bych že to bude okrajové. Třeba Christopherovi Lee se prý líbí Rhapsody of Fire, což rozhodně dechovka, kterou by u důchodců člověk čekal, není :-)
No, blbej příklad, zrovna balada :-) http://www.youtube.com/watch?v=Z93SdirnzTw&feature=related
Nebo http://www.youtube.com/watch?v=6PCJ_CGt5MY
Typickej důchodce :-)
Oldfield možná, spíše ne, stejně bych asi nejel.Naposledy upraveno: 15.05.2009 13:16, Belenor |
Flamberg 15.05.2009 12:40 |
A co sraz oldfielďáků? Plánuje se zase něco? |
Fox 15.05.2009 12:40 |
proc je kupuji? asi pro ten stejny duvod proc ty nedas dopustit na metal nebo jeden z odnozu metalu ktery zas ja nechapu proc ty chodis na jejich koncerty :) mohl bych ti vyjmenovat tisice duvodu proc bych tam nesel.. stejne jako ty bys mohl vyjmenovat tisic duvodu proc bys nesel na evu a vaska.. kazdej sme jedinejcnej a nemuze se vsem libit to stejny.. za 20 let treba poznas ze poslouchat blackmetal(nebo co posouchas za metal) byla chyba.. You can't predict your future, but you can follow your dreams. |
Flamberg 15.05.2009 12:35 |
No, pro spoustu lidí jsou to písničky jejich mládí (jako pro Tebe třeba nějaký black :-)). |
 defila 15.05.2009 12:32 |
myslim, ze na tuhle dvojici si jeste chvilu necham zajit chut :o)
vcelku nechapu, proc to lidi kupuji...Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 15.05.2009 10:42 |
Evu a Vaška? :-)
Tudle jsem byl něco koupit v Tesku a paní přede mnou zaplatila nákup a už byla na odchodu a pak se náhle otočila a "Jé promiňte, ještě jsem chtěla támhleto DVD Evy a Vaška". Jsem čučel. |
| << | < | > | >> |