| << | < | > | >> |
 defila 15.05.2009 10:12 |
nu skoda rad bych si to procetl :) ale je mozne, ze jsem to vskutku napsal, bo jsem byl mladym kokotem (ted jsem pravda starym kokotem :) ) a hudebni poslech se mi za leta vyvinul.. kdo vi, co budu poslouchat za X let ...Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 14.05.2009 21:24 |
To je ještě starší historie, to se mi fakt hledat nechce :-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 14.05.2009 21:11 |
heh, najdi to v diskuzi :) ja je zacal poradne poslouchat az po BA 2006(07?)... Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 14.05.2009 16:48 |
Si vzpomínám, jak jsem ti před lety říkal o Amorphis a tys říkal, že to je hroznej shit :-). Naposledy upraveno: 14.05.2009 16:48, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 defila 14.05.2009 10:16 |
ad bel - super! klavir je vubec skvelej nastroj...
btw - ja se na ne tak strasne tesim :) OdkazKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 14.05.2009 07:46 |
Labuž: http://www.youtube.com/watch?v=Z4tRfrLbCCM |
 SirPesZ 13.05.2009 14:53 |
Vzpomínáte na Gauchos? Už i vystupujou :-). http://www.youtube.com/watch?v=ACRKMV8dkvE&feature=relatedWelcome to my world of death and pain |
Flamberg 13.05.2009 10:11 |
"Análek Fotbálek Cup 2010" - tak, to asi dostanou nakopáno do análu :-) |
 defila 12.05.2009 20:11 |
hehe :))
http://metalopolis.net/news.asp?id=21750Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 12.05.2009 14:41 |
Hehe, všem milovníkům dobré hudby doporučuji Mozartův Koncert pro roh č. 1 (KV412), je to pecka, ujíždím na tom už asi dva týdny :-) |
 defila 11.05.2009 10:18 |
hehe :))
kazdopadne Fall into Misery a Nihil byli super!Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Flamberg 10.05.2009 21:27 |
Ad defila 08.05.2009 20:42:
Tak kapela Škoda 120, to musí být masakr :-) |
 defila 10.05.2009 17:30 |
maj houby co studovat, maji hrat :)))) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 09.05.2009 16:31 |
Přijímačky ;-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 09.05.2009 15:13 |
hmmm... nevim jak vy, ale ja 6. cervna mel uz maturu davno za sebou .) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 09.05.2009 14:55 |
Co s AoH týče, tak spousta členů bude teď maturovat, tak proto :-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 08.05.2009 20:42 |
btw - zjistil jsem, ze AoH nebudo hrat v HOlomoci se stupidni vymluvou na krizi, to, ze lidi na koncerty nechodej je vseobecna smutna pravda, ale jakozto castny navstevnik se citim ublizene :) , kdyby jeden z pozehnanych rodicu neslavil v ten den, kdy jsou v Sumperku kulate narozeniny, tak tam jedu...
btw nekdo do prostejova? (hlavne na nihil a fall into misery, to bude hopsave :) )
http://usr.bandzone.cz/fan/lu/lucifuge69/gallery/profile.default/410853.jpg
fall into misery treba zde -> http://www.youtube.com/watch?v=u9fl4g3nzhs
- a jde to strasne blbe poznat, ale na treti minute to jde asi nejlip, ae ta vec zvedajici pazouru a straslive krepcici a odhazujici vsechny kolem sebe je moje malickost :o)
a koukam, ze na 4:30 je to e zoomem, tak muzete mrknout jakej bordel delam na koncertech :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 06.05.2009 19:50 |
Max> jj, měl jsem (možná ještě mám) nějaký videa, co tady někdo natáčel :-).
A jinak kdo by chtěl slyšet celý album Arch of Hell a nechce ho platit, tak ho maj teď celý k poslechu na BandZone ;-).Welcome to my world of death and pain |
Maxell 06.05.2009 18:02 |
Pokud si pamatuju, tak tuhle diskuzi jsem zakládal někdy před koncertem R v Praze :-) Jsem zvědavej, za kolik budou lístky, ale asi zase pudu, tenkrát to bylo super :-) |
 defila 06.05.2009 10:39 |
dej mi na ni kontakt, at te muzem presvedcovat dva :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
| << | < | > | >> |