Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
27.06.2026 (216.73.216.190)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

defila
11.06.2009 19:29
pozor, pozor, bokovka zpevaka z kataklysm a je opravdu o co stat!

http://www.myspace.com/exdeo
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
08.06.2009 15:54
Jsem Child in Time poslouchal a chtěl jsem slova a zaválo mě to na Wikipedii a ta mě zavála směrem k předloze :-)
Flamberg
08.06.2009 12:13
Jo, DP jsou podvodníci a plagiátoři :-)

Kde jsi na to narazil?

Belenor
08.06.2009 08:47
Hm, Deep Purple citovali :-) http://www.youtube.com/watch?v=zAJoAO88Bdk

SirPesZ
06.06.2009 17:55
Odkaz

Prubni tohle, woe :-)
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
06.06.2009 12:15
To radši Dream Theatre :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
06.06.2009 11:18
boha jeho, emo-rap :))

http://bandzone.cz/jayk3m
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
04.06.2009 06:31
Ano, zpěvák je skutečně na hraně :-) Ale docela jsem si zvykl :-)

defila
03.06.2009 20:29
ad pesz - ja je taky neposloucham, ani me nijak nechytili, ale jak jsou 3x zrychleni, ta je o veselost :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
03.06.2009 20:22
Ok, to jsem neslyšel. Viděl jsem jen nějaký koncerty na youtube, ale většinou jsem to ani nedokoukal, protože se mi to prostě nelíbilo. Většinou to bylo zpěvákem .-).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
03.06.2009 19:31
Ukázka je z jiného alba a zajímalo by mě, kolik jsi toho od nich slyšel, že je nemusíš :-) Scenes from a Memory je fakt dobré album :-)

SirPesZ
03.06.2009 17:45
Album neznám, hodnotím jen ukázku.
Jinak obecně Dream Theatre moc nemusím.

Naposledy upraveno: 03.06.2009 17:46, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

Belenor
03.06.2009 12:25
No, náhodou Scenes from a Memory je naprosto dokonalé album :-) Teda, Flambovi se, tuším, nelíbil hlas zpěváka, ale mně to jako celek dokonale sedlo.

SirPesZ
03.06.2009 10:54
Neříkám, že to není složitý, jen že to je nuda. Což je rozdíl. Nevím, jsem toho umění pro umění už dost přecpanej. Už mám radši, když jsou ty parádičky použity tak nějak v smysluplné skladbě, i když to třeba není tak drsný.
To je rozdíl třeba mezi Satrianim a Malmsteenem. Když poslouchám Malmsteena, tak to je jedna velká onanie a usínám u toho. Zatímco Satriani, ten v tom má myšlenku. Většinou :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
02.06.2009 18:38
zarhaj to a ams u me pivo (ci jed dle vyberu) :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
02.06.2009 16:41
Dost nuda :-)
Welcome to my world of death and pain

defila
02.06.2009 15:33
hah, masakr, dostavaji zcela jiny rozmer :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Flamberg
02.06.2009 14:05
Tak to je skutečně brutální :-)

Belenor
02.06.2009 13:36
METÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL

http://www.youtube.com/watch?v=BCYisROP3FY

defila
26.05.2009 18:20
jinak ten basinfire se pomalu, ale jite rozjizdi... arealove je to opravdu velike, dokazali tam udelat tri nemale stage, byl jsem ta asi 2 roky zpatky, sice kapelove to nebyl uzas, ale prostedi pekne, ted uz to roste i kapelove, jsem zvedav, co se z toho vyvine, bo jeslti jim vydrzi areal, tak maij rozhodne z ceho tezit...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>