Čajovna rytířů Jedi
||
Jedi Order
||
Karel May
||
Belenorovo
Česky
||
English
Home
>
Diskuze
>
Humor
> Znáte dobrý vtip?
26.06.2026 (216.73.217.141)
Rogue Squad
O klanu
Členové
Uživatelé
Diskuze
Odkazy
Servery JK2
Přihlášení
Dokumenty
Hodnosti
Vyznamenání
Zápasy
Historie JK2
Credits
 
Znáte dobrý vtip?
Zakladatel:
aBDaIR
Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...
<<
|
<
>
|
>>
K
17.08.2006 08:16
Editovat
,
Smazat
Co ty Američani všechno nedokážou :-)
pils€
16.08.2006 22:11
To je mozny jen v Americe, proste bych do takovy veverky jednou kopnul a bylo by -.-
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
J
ack
16.08.2006 18:23
Odkaz
:)
Maxell
16.08.2006 15:34
Divný, na tom kole jim nemoh začít ujíždět na tom začátku, na auto nemůže mít :-)
http://twitter.com/Maxell92
A
ld
a
16.08.2006 14:19
dobre si je dal na tom konci
:)
http://www.metacafe.com/watch/206635/biker_just_wont_stop/
I am your Father
kapo
16.08.2006 08:15
ale jakoze huste no :D
http://myspace.com/pezslaughter
de
X
ter
16.08.2006 01:59
asi jo:D
A
ld
a
15.08.2006 23:52
v tom dreve se to musi docela pect ne ?
I am your Father
de
X
ter
15.08.2006 23:46
http://www.tehomylly.net/kotelot/index.php?kotelo=11
kapo
15.08.2006 20:12
hm nevim... to co sem sem daval ja se mi libilo mnohem vic :) bo ta kocka tam dela dobre grimasy :D
http://myspace.com/pezslaughter
de
X
ter
15.08.2006 17:45
hehe hezky
pils€
15.08.2006 17:35
http://www.7secondsoflove.com/soupy_george/
Tohle je tam nejlepsi
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
kapo
15.08.2006 17:27
pro me to stare neni + celkove to muze rozesmat na maximum jenom me a moje zname, protoze jedomu kamosovi rikame kocur (to je ponasemu kocour ne? :D)
http://myspace.com/pezslaughter
pils€
15.08.2006 13:08
A este k tomu tam sou lepsi
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
pils€
15.08.2006 13:07
Starý
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
de
X
ter
15.08.2006 11:34
o_O
kapo
15.08.2006 11:28
http://www.rathergood.com/looking/
http://myspace.com/pezslaughter
pils€
15.08.2006 00:03
Aha to si je budu muset precist
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
dREAm
14.08.2006 22:59
Pilsaku, ona vubec drtiva vetsina clanku na d-fens je povedena. Ale stale u me vevodi zmrdi a vohnouti. :-)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)
de
X
ter
14.08.2006 19:49
poznal.. tim ze to prodava vietnamec a nebo spis tak ze to nekupujes ve znackovy prodejne:))
<<
|
<
>
|
>>