Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
26.06.2026 (216.73.217.141)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
~stx#.
14.08.2006 19:02
tywe ty tamani sou fakt hrozny...sem v cervenci byl na chalupe (kousek od klatov) a jeli jsme se podivat do nemecka, resp. do Pasova..cestou jsme zastavili v zelezny rude abychom se trochu obcerstvili a tam byl vietnamskej kram...sme vesli dovnitr a vsude adidas, nike, puma, reebok...na pohled bys nepoznal original od tehlech sracek....no omg
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
deXter
14.08.2006 18:24
Koupíme u vietnamců značkovou teplákovou soupravu.
:D
pils€
14.08.2006 13:31
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006080701
Velice povedeny
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
~stx#.
11.08.2006 23:38
lol .)
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
Alda
11.08.2006 23:30
mazec :D
I am your Father

SirPesZ
11.08.2006 22:15
www.nelibimseti.cz

:-D
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
11.08.2006 14:28
Odkaz
:-)
Welcome to my world of death and pain

Falcon
11.08.2006 10:55
hh dobrý malování xD
xaxaxaxax
Fox
11.08.2006 10:00
http://video.google.com/videoplay?docid=7824094719498838494
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
~stx#.
11.08.2006 08:11
ganjfiled lol :D
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
Alda
11.08.2006 00:01
prej krumpac :D
mno tohle me dostalo
http://www.ganjfield.czechweb.cz/ganjfield1/ga15rgb.html
I am your Father
Alda
10.08.2006 23:54
http://www.ganjfield.czechweb.cz/ganjfield1/videoz/myvideo/greetin2.gif
I am your Father
Alda
10.08.2006 23:52
hh jak postava z hery potra :D

Naposledy upraveno: 10.08.2006 23:52, Alda

I am your Father
MATINO
10.08.2006 22:38
http://img421.imageshack.us/img421/1664/karelgothug7.jpg
MohawK
10.08.2006 21:39
Jack::: Protože nejvic skáče a nejmilejší usměv ?
Hello, Hello, Hello, How Low ?

SirPesZ
10.08.2006 18:47
Hezké :-).
Welcome to my world of death and pain
pils€
10.08.2006 17:36
http://www.autorevue.cz/files/81238.jpg
http://www.autorevue.cz/files/81239.jpg
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Jack
10.08.2006 16:59
a jak si na to prisel? .)
Alda
10.08.2006 16:56
ten uplne na pravo je Dollmant :)
I am your Father
Jack
10.08.2006 15:28
ty jsou hezky :)
<< | <> | >>