Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > RS Web a JK2 > Novinky na webu
28.04.2024 (18.116.85.72)

Novinky na webu

Zakladatel: Belenor

Sem pište chybová hlášení a nápady na změny, případně sem budu psát provedené změny. Příspěvky netýkající se tématu budou nemilosrdně mazány.

To Do:
- bug: zadám odkaz a v zavíracím tagu špatně napíšu lomítko: nic se nezobrazí. Správně by to mělo text zobrazit, jako by to nebyl tag url, ale plain text (tj. aby se zbytek textu neztratil.
- pokud po nekom s ikonou je prispevek od neregistrovaneho uzivatele, tak se ikona zopakuje, viz piknik, 17.04.2008 19:14
- mazání kategorií, pokud jsou prázdné
- ukazatel online uživatelů, přehled uživatelů s posledním přihlášením zřejmě někomu nedostačuje. Udělat jako seznam aktivních v posledních pěti minutách
- pro HTML doctype nepouzivat <br /> - vyskytuje se v zalamani podpisu, zrejme problem nl2br?
- prohnat web validatorem
- nastavení hesla oddělit + přidat box pro aktuální heslo jako kontrolu.
- v knize návštěv, pokud něco nevyplním a odešlu, tak se nic nestane. Nezobrazí chybovou hlášku, ani nezůstane vyplněné pole vyplněno, potřeba refactoring modulu msgboard
- bbcode extension pro dalsi atributy, jak to delaji jinde? delaji to jinde?
- presouvani prispevku mezi tematy adminem nebo moderatorem kategorie
- ověřit, že funguje stránkování na nejstarší příspěvek, u nového uživatele to vypadalo, že to nefunguje, ale to mohlo souviset s tím, že má nulu.
- dynamicky nové u diskuze a u vzkazníku
- kontrolu submitu v diskuzi a asi nástěnkách, aby to neprovedlo dvakrát totéž.
- dodělat lámání příliš dlouhých slov.
- vzkazník - napsat zbrusu nový mega cool vzkazník, aktuální implementace je k zblití. Též potřeba zobrazování nových zpráv v menu nebo někde.
- seznam uživatelů: řazení dle id, jména (problém s barvami ve jméně), posledního přihlášení
- hromadne mazani prispevku - zaskrtavatko + "smazat oznacene"
- v listech nelistovat disabled/deleted ucty
- Po zobrazení diskuze rolovat na nejstarší nepřečtený příspěvek
- Možnost vyhledávání v diskuzích
- Sekce "Registrovane osoby", v ni seznam lidi, po klepnuti na cloveka jeho detaily + pridat vice polozek vc. boxu o sobe.
- vzkaznik - filtr dle lidi

<< | <> | >>
Fox
26.03.2009 11:15
proc maji metalisti ve vetsine pripadu dlouhe vlasy? sry za ot..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
26.03.2009 09:58
:))

jiste hluchy metalista bez dlouhych vlasu by byl jen pozer :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
25.03.2009 22:45
Pokud by měli dlouhé vlasy...
Welcome to my world of death and pain

defila
25.03.2009 22:05
precetli by si tu spoustu zajimavych veci,ktere jsou pro slepe rozhodne hodnotne ;)

a kdyby byli navic slepo-hlusi tak by se zajiste zapojili i do rozumnych metalovych debat ;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
25.03.2009 21:53
Dobře, asi si nehrajeme na takový věci, aby to tu mohli v pohodě probrouzdat slepci atd... :-)
Welcome to my world of death and pain

Sketa
24.03.2009 18:54
Jor mam xD
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

Belenor
24.03.2009 06:26
Who cares? :-)

SirPesZ
23.03.2009 20:16
Tak jsem kouknul na RS web s Web Developerem a hází to chyby v CSS a říká to, že jedeš v quirks módu :-).
Welcome to my world of death and pain
Maxell
06.03.2009 07:56
Když na to klikneš, zobrazí se seznam diskuzí s novými příspěvky, ne? :-)

Belenor
05.03.2009 21:35
C, nebo-li Flamber je správně. Možná to časem zdynamizuji, aby to nemátlo.
Flamberg
05.03.2009 21:08
No, podle mě je ta položka v menu statická...
deXter
05.03.2009 20:37
jo to já taky :D

Sketa
05.03.2009 20:17
U diskuze mám pořád v závorce NOVÉ, ikdyž nemám NIKDE žádný nový příspěvky... tam je asi taky bota xD
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

Belenor
05.03.2009 07:09
Dík za hlášení, podívám se na to.

Sketa
04.03.2009 17:51
iPhone... rullka hračka pro rullka lidi...

proč jsem ale páchnul na tenhle topic... Když na foru kliknu na jméno nějakýho uživatele, tak se mi otevře prázdná stránka...místo profilu toho dotyčnýho...nevim jestli to tu někde bylo/je a jestli to sem patří ale máte to tady.
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

Belenor
04.03.2009 14:09
Zalozte si diskuzi na telefony, kua.
Fox
04.03.2009 13:52
Co bys ty delal s iphonem nevim ale ja snim delam vsechno co si zminil ;)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Maxell
04.03.2009 13:07
Telefon? No tak mám to s widlema a zpátky bych nechtěl... Kalendáře, maily, synchronizace, takže pořád máš přehled o úkolech a podobně a nemusíš pořád tahat notebook. Navíc když se někde něco podělá, je to použitelný i jako nouzový řešení pro opravu. Stačí najít wifinu a udělá se na tom prakticky cokoli :-) Nevim, co bych dělal s iPhonem :-D

Bel: SEO fanatik? :-)) Možná, ale spíš mě to jenom zajmalo :-)

Belenor
04.03.2009 07:02
Hele, offtopic off!

Maxell: SEO mě skutečně moc nezajímá. Změna linků v diskuzi je spíš pro uživatele, že vidí v url název místo nicneříkajících blábolů, takže pokud chtějí rovnou na konkrétní téma, tak se to v historii snadno nalistuje. A nějak mi připadá, že jsi teď v poslední době nějaký SEO fanatik :-)

Sakra, to je taky offtopic :-)

Naposledy upraveno: 04.03.2009 07:03, Belenor

Fox
04.03.2009 00:17
to ja sem si ted na iphone stahnul fakt hustej bojovej flight simulator :D fakt sranda.. vydrzim u toho klidne hodinu :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
<< | <> | >>