Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Kopre opravdu legalni Half life 2 už vyšel .) a kamoš ho před hodinkou dohrál trvalo mu to 10h :) celkem pohodička hra... asi si jí taky pučím .)
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Nic moc no...v garazi mam lepsi:) Jinak shanim obrazek Columba (Peter Falk) aby tam byl CELEJ a ZEPREDU...u me mu dycky chybej nohy nebo ma ruce nekde v prdeli nebo tak:( DIIIK