| << | < | > | >> |
MATINO 18.11.2004 16:01 |
teda pokud si to pamatuješ |
MATINO 18.11.2004 16:00 |
to abdair : no o mě víš že tu 2D grafiku neumim :) |
aBDaIR 18.11.2004 15:59 Editovat,
Smazat
|
Jinak Tomi...tady se asi niceho nedockas:( Tady je ochota naprosto na nule. Ja uz jsem tu chtel neco dvakrat ted a nikdo se neobtezoval ani napsat, ze ne... |
aBDaIR 18.11.2004 15:58 Editovat,
Smazat
|
Tak mu klikejte ne? Nekdo na to ma a nekomu je potreba pomoct, tak co. Navic normalne poprosil a nezevluje, tak ja ti zas kliknu:) |
MATINO 18.11.2004 15:48 |
základy techniky :D |
Maxell 18.11.2004 15:43 |
Co je to ZKT? :-P |
Đexter 18.11.2004 15:33 Editovat,
Smazat
|
lol |
MATINO 18.11.2004 14:59 |
no nám dneska pan profesor na ZKT řekl at si přejem na ježíška nový krásný tabulky , takže už mám vystaráno :D |
Tomicolo 18.11.2004 14:40 |
no jelikoz si ted budu msuet zaplatit ucet za net sam........ tak 0, takza 3000 :)
Klikejte!!! :)Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
Đexter 18.11.2004 08:48 Editovat,
Smazat
|
LoL Alda :D tobě tam teda aspon nasere... :o) |
 Belenor 18.11.2004 06:45 |
Dalsi klikaci reklamy budou povazovany za spam :-) |
Phanom 18.11.2004 05:11 Editovat,
Smazat
|
2 566344: muj Firefox Tomicola jeste nezabil.... teda doufam |
566344 18.11.2004 00:40 |
Hmmm, ze bych pouzival Firefoxe prave proto, ze me neotravuje s reklamou a automaticky (pri spravnem nastaveni) ji zabiji? :-))) |
Jack 18.11.2004 00:16 Editovat,
Smazat
|
LoL |
Alda 17.11.2004 23:57 |
jezisek neprijde... jsem si pral aby mu zasili prdel, aby mi nenasral jako v loni... I am your Father |
MATINO 17.11.2004 22:10 |
to tomicolo a kolik ti ještě chybí ? ( čistě teoreticky abych tě moch vykrást :D ) |
Phantom 17.11.2004 21:43 Editovat,
Smazat
|
ja bych take potreboval nove pc... doufam, ze existuje Jezisek... |
Tomicolo 17.11.2004 21:36 |
ale no tak lidi plosim :) Tim jednik kliknutim mi date 10Kc... prosim prosim... ja vam sem vzdycky k veciru napisu link, takze se nebudete muset ani obtezovat.. jen se otevre stranka a vy kliknete.. temahle dvema klikama mi date celech 10Kc..... Chci si koupit lepsi PC, mam ted skvelou nabidku od kamose: MOBO, 256 DDR Ramka na nejakejch 260 nebo kolik, procak 1,8 ... A to jen za tri litry :) Normalni cena by byla asi tak 6000 a je to skoro novy! Musim je nnejak co nejdriv sehnat monez... staci kdyz budete spolupracovat tak tyden a mam na to... Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
 KOPRajs 17.11.2004 21:26 |
hehe, promin, taky se do klikani na reklamy nezapojim... |
Leon 17.11.2004 19:30 |
uz na to kasli nehodlam porad nekam klikat... |
| << | < | > | >> |