| << | < | > | >> |
Alven 16.11.2004 16:13 |
btw...uz nekdo hrajete HL2 ? |
aBDaIR 16.11.2004 16:05 Editovat,
Smazat
|
Shanim stale 2D grafika a ted uz nutne! Piste mi na ICQ kdo mate zajem podilet se na vyvoji adventury:) |
MATINO 16.11.2004 15:50 |
z 5 pc ze školy je ti to na buřt protože to je všechno samá ipka , to tomicolo , já na to fakt kliknul |
Tomicolo 16.11.2004 15:45 |
LoL ja vidim vsechny IP ktery na to klikaly, takze se mi tu nesnazte kecat :):) Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
 SirPesZ 16.11.2004 15:37 |
Já taky... click click click click click click click click click... Welcome to my world of death and pain |
Ayreas 16.11.2004 15:36 |
Kdyz sme meli vypocetku :-) |
Ayreas 16.11.2004 15:36 |
Sakra ja vul na to klikal z 5PC :-))))) |
MATINO 16.11.2004 15:15 |
tak to ne za každý kliknutí si žádám 2 koruny :D |
Đexter 16.11.2004 15:08 Editovat,
Smazat
|
0... ale on dostal 10kc vydirka:D |
MATINO 16.11.2004 15:05 |
no já tam kliknul stačí ? takže kolik jsem dostal virů ? .) |
Tomicolo 16.11.2004 14:59 |
hehehe :P To vis, potrebuju na lepsi PC :)Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
 Belenor 16.11.2004 14:46 |
A jaky je smysl, abys mel nahrabano na provizich? :-) |
Tomicolo 16.11.2004 14:41 |
cau lidi! Mam prosbu! Muzete mi please kliknout na reklamu vlevo ? Na Aukro.cz ? Neni to jen sranda, prosim kazdyho cloveka, i jedinec pomuze.. http://www.urna-praha.comPeníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
Tomicolo 16.11.2004 10:17 |
wt F ? :) Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
Alda 15.11.2004 23:43 |
omg :D I am your Father |
Tomicolo 15.11.2004 22:58 |
no jo.... to sem psal ja ? :) Uz si nevzpominam :) Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
 KOPRajs 15.11.2004 19:19 |
Kdo to ma furt cist... hlavne, ze vim, kdy jste si prali dobrou noc :-D |
Tomicolo 15.11.2004 18:20 |
Phantom> Kdyz bude mit lightsaber na koleni, tak ho nezabije vlastnorucne, ale vlastnokolenne !! Takze tu nemachruj s takovejme hratkama se slovickama :]
:-)Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
 Belenor 15.11.2004 17:29 |
Mno, pokud si vzpominam, jeden z mych pribuznych dostal infarkt ve dvaceti. |
Phantom 15.11.2004 17:02 Editovat,
Smazat
|
na to je prilis mlady. Spis je mozne to, ze si vyrobi na koleni svuj vlastni lightsaber a vsechny spammery vlastnorucne uboda k smrti. Doufam, ze nezacne se mnou :) |
| << | < | > | >> |