| << | < | > | >> |
MATINO 19.11.2004 17:17 |
jo mit skill je dobry to janda : nevim |
Janda 19.11.2004 17:14 Editovat,
Smazat
|
co tam je:) |
Neo from Czech 19.11.2004 17:13 Editovat,
Smazat
|
takze mit skill je dobry? |
Janda 19.11.2004 17:12 Editovat,
Smazat
|
koknete se do SW Games mohli byste me odpovedet na tu otazku:) |
MATINO 19.11.2004 17:11 |
já na to klikám ;) |
Tomicolo 19.11.2004 17:09 |
Dex: Diky ;) thx vsem co me podporujou :P Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
Tomicolo 19.11.2004 17:09 |
ani nevim jak ti to rict cesky :) :) Proste skill ;)Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
Neo from Czech 19.11.2004 17:06 Editovat,
Smazat
|
ehm ehm ..sem trochu neznaly :) co to je skill?.) |
Đexter 19.11.2004 16:28 Editovat,
Smazat
|
ja uz ti tak klikal dneska:D |
Tomicolo 19.11.2004 16:17 |
Cau lidi, jen renovuju zpravu.... a fakt prosim, vsichni kdo jste ochotni, nerikejte si, tady to cte hodne lidi, ja to neovlivnim.. ovlivnite to hodne vsichni! http://www.urna-praha.com reklama vlevo Aukro.cz - click, tot vse. Dik moc vsemNaposledy upraveno: 19.11.2004 16:17, Tomicolo Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
Tomicolo 19.11.2004 15:30 |
nex: No kdyz si myslis, ze mam Skill na 0, tak se mylis, nejsem namyslenej, ale o tomhle bych se hadal.. nerikej ze clovek za 3 roky hrani neziska skill!! Jinak jestli tu hodlas otravovat, tak te asi hodne brzo vyklepneme (VYHRUZKA!!) Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
MATINO 19.11.2004 15:08 |
to nex : hnus ... |
Đexter 19.11.2004 14:44 Editovat,
Smazat
|
tim chovanim mu je podobnej... :D |
Phantom 19.11.2004 14:34 Editovat,
Smazat
|
nexus, kamos w3xe |
 SirPesZ 19.11.2004 13:30 |
Radši to nechci vědět. Welcome to my world of death and pain |
Đexter 19.11.2004 13:15 Editovat,
Smazat
|
lol.. co to je za oripad ten nex? :D |
nex 19.11.2004 10:48 Editovat,
Smazat
|
si asi malej kokot tomicolo skillz na 0 a kecas blitky a jeste ces aby ti tu lidi vydelali na comp ty NOOBZ!!! |
Đexter 19.11.2004 07:43 Editovat,
Smazat
|
ja ti kliknul taky:) |
Tomicolo 19.11.2004 00:32 |
Abdar: Diky moc ;) Aspon nekdo pomaha chudackovi Tomicolovi na chleba :)Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
 Belenor 18.11.2004 17:47 |
Mno, je to sice neslusny vuci tazateli, nenapsat ani "ne", nicmene mi to usetri zaznam v databazi - sice to moc nezabere, ale kdyby na kazdy dotaz odpovedelo padesat lidi, tak se bude diskuze cim dal tim vic zpomalovat. (takze jsem radsi, ze lidi zbytecne neplacaj :-) |
| << | < | > | >> |