| << | < | > | >> |
Ladron 21.11.2004 19:49 |
No mě se taky můžeš ptát Miranda ROX :) Nevím trilian nepoužívám.. jednoduchý bez reklamy.... ICQ,IRC,atd atd adt
Freeware... www.miranda-im.comNaposledy upraveno: 21.11.2004 19:50, Ladron Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v |
MATINO 21.11.2004 19:10 |
to phantom : jj |
Phantom 21.11.2004 19:08 Editovat,
Smazat
|
*pardon, melo to byt k Maxellovi, ne k Ladronovi. |
Phantom 21.11.2004 19:04 Editovat,
Smazat
|
2 Ladron nebo 566344: je Miranda freeware? a co to umi? resp. jak je na tom v porovnani s Trillianem? |
Đexter 21.11.2004 18:56 Editovat,
Smazat
|
mooooc velkej detail:D |
MATINO 21.11.2004 18:34 |
no je to dost velkej detail :) |
Phantom 21.11.2004 17:03 Editovat,
Smazat
|
2 Ayreas: ja vim, ze to bude asi otravne a ze jsem prilis vysazeny na detaily, ale tohle mi nepripadne jako detail. Mam pocit, ze to, na cem jsi byl, se jmenuje zabijacka... Zabijecka by bylo neco jineho :) |
Ayreas 21.11.2004 16:44 |
Ahoj tak sem se prave vratil ze zabijecky :-) sem prezranej :)) |
Ladron 20.11.2004 19:09 |
JE TO ZASE DALŠÍ BLBOST NĚKOHO... SERTE NATO A NEPOSÍLEJTE ZBYTEČNEJ SPAM PLS Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v |
566344 20.11.2004 19:05 |
Maxel: Ja mam taky mirandu - ale bohuzel, mam i mene premyslejici lidi v contact listu... :-/ |
Maxell 20.11.2004 18:48 |
Mě na Mirandu nic nepřišlo, asi se to týká jen ICQ :-))) |
Phantom 20.11.2004 18:21 Editovat,
Smazat
|
2 566344: i kdyby byla pravda, ze icq by melo byt placeny, tak zadny takovy spam by stejne k opaku nepomohl, jak se tam pise... |
Phantom 20.11.2004 18:11 Editovat,
Smazat
|
Belenore, opovazim se Te trochu opravit: v sekci o klanu jsem nasel jednu chybu. zdali se pise dohromady, pomlcka tam nema co delat. |
566344 20.11.2004 18:07 |
Mno, nechtel jsem to rict tak natvrdo uz od zacatku, ale byla to rkavina na prvni pohled - ale preci jenom se podivam na official pages. A tam nic - asi je docela rozdil v mysleni okamzite sirit ten hoax dal a nepodivat se na stranky (ac je zasilam v samotnem tele hoaxu dal). :-/ |
Spike 20.11.2004 16:33 Editovat,
Smazat
|
cau kluci gof maji novy web www.gof.wz.cz |
 SirPesZ 20.11.2004 14:07 |
A určitě by to bylo slovensky, kdyby to bylo od ICQ :-). Naposledy upraveno: 20.11.2004 14:07, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
Jack 20.11.2004 14:04 Editovat,
Smazat
|
Koukam ze se ten spam hodne rychle siri:o))) Ja si to precetl,zasmal a vypnul:oD Cislo ma pravud na ICQ homepage nic neni.... |
Phantom 20.11.2004 13:23 Editovat,
Smazat
|
napsal jsem vsem lidem, od kterych mi ten spam prisel, ze je mi jich lito... |
566344 20.11.2004 12:56 |
ad spam na ICQ: tahle zprava me uz dneska dosla po x-te. Porpavde receno, na www.icq.com jsem nic o dane problematice nenasel. Ma nekdo jiny dojem?
b 1.12. ICQ sa bude platit! toto sa da ale zastavit tym, ze 20im ludom z contactnej listiny tuto spravu! toto neni sranda (Z: www.icq.com ) ked ju posles 20 ludom, dostanes Email a tvoja kvetina bude modra! (sry za spam) |
Tomicolo 19.11.2004 18:34 |
Neo: Cim vetsi skill, tim jsi vetsi skiller :) Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi. |
| << | < | > | >> |