| << | < | > | >> |
 SirPesZ 28.02.2011 22:33 |
Mně pobavila ta hláška na chybu 500 (která mi na youtube vyskočila):
500 Internal Server Error
Omlouváme se, ale stala se chyba.
Už jsme vyslali tým speciálně vycvičených opic, aby situaci vyřešily.Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 28.02.2011 20:02 |
SPZ: hm, 19:00, no uvidím, esi to stihnu :-)
Falcon: a právě kvůli takovýmto borcům se na to nekoukám, se pak cítím trapně za ně :-) |
 Falcon 28.02.2011 09:11 |
http://www.youtube.com/watch?v=kS_kI_5pXuA xaxaxaxax |
Flamberg 28.02.2011 09:09 |
Heh, hezky drsně se tam tváříš (pohled Alexi Laiho) :-) Naposledy upraveno: 28.02.2011 09:10, Flamberg |
 SirPesZ 27.02.2011 13:22 |
Plakát :-)
http://sirpesz.xf.cz/zzz/plakat.jpgNaposledy upraveno: 27.02.2011 13:23, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 SirPesZ 13.02.2011 20:48 |
V kolik se ještě neví, ale pravděpodobně spíš k večeru. Přesně to bude v klubu K4 v Celetný ulici. Naše kapela to pořádá, mělo to bejt pro tři kapely a jedna vypadla, tak sháníme třetí. Neví někdo o něčem? Flamberga bych se moh vlastně zeptat, jestli ještě hrajou.
EDIT: Tak s náma ještě bude hrát kapela, ve který hraje na kytaru Krager (taky z DotF).Naposledy upraveno: 13.02.2011 21:00, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 13.02.2011 19:01 |
Hmm, nepůjdu ani na IM, ani na DT, páč festivaly teda ne. Asi jsem máslo.
Zato 13.3. v Praze nezní tak hrozně, v kolik a kde přesně?Naposledy upraveno: 13.02.2011 19:02, Belenor |
 SirPesZ 13.02.2011 16:29 |
Btw 13. 3. hrajeme v Praze v Celetný, kdyby se chtěl přijít někdo podívat. Hraje tam se mnou i Thom45 (Dark Chan). Welcome to my world of death and pain |
 SirPesZ 13.02.2011 16:28 |
No, já pojedu na Sonisphere kvůli Maiden. Welcome to my world of death and pain |
 defila 13.02.2011 10:23 |
na Benatske noci budou Dream Theater jedu :)
festival sice nesplnuje moji hudebni zalibu, ale v patek se prijedu podivatKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 27.01.2011 22:02 |
http://www.zkouknito.cz/video_70343_naslapanej-bubenik-s-kyblema
:-)Welcome to my world of death and pain |
 SirPesZ 22.01.2011 12:55 |
To by mě taky bavilo - sedět doma a nahrávat :-). Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 21.01.2011 21:12 |
Dan Dankmeyer - nezní to úplně tragicky, ale měl by trochu zapracovat na bicích, nějak mi to místy nesedí. |
 defila 20.01.2011 20:26 |
ad pesz - dobre a vesele :)
taky prispeju - tenhle pan - dle jeho slov - sedi v pokoji a nahrava alba (vsechna jsou volne ke stazeni) Sedi v pokoji a hraje djent - progressive/math metal. Je-li libo trochu technicke kytarovky, prosim (muj osobni nazor je, ze je to vyborne :) )
http://dandankmeyer.bandcamp.com/album/xKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 19.01.2011 03:28 |
Hej, hustě :-)
http://www.stream.cz/video/545452-uzasna-ctyr-rucka-na-kytaruWelcome to my world of death and pain |
 Belenor 09.01.2011 19:04 |
No, sice z jeho tvorby vlastně nic kromě kolaborace s Ayreonem neznám, ale i tak to zní lákavě :-) Ale to by Honzík musel začít v noci dobře spát, momentálně trpíme s ženou skoro chronickým nedostatkem spánku, dá-li se to tak nazvat :-) |
 defila 06.01.2011 10:43 |
nepojedete nekdo nahodou na Devina Townsenda do Prahy? 22.03.? Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 26.10.2010 20:32 |
;DARK TRANQUILLITY, INSOMNIUM, BELLIGERENCE;
Plkani a blaboly aneb report z brnenskeho koncertu http://payo.cz/?pge=3&id=2067&search=
tentokrate pro PAYO vesele cteni :)
dojmy od "kolegy" na abyssu jsou k precteni OdkazKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 25.10.2010 16:34 |
to uz je uhel pohledu .-) ja do Prahy za koncerty jezdim :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 25.10.2010 14:47 |
No jo, kdyby to bylo někde blíž, tak neváhám ani minutu... Welcome to my world of death and pain |
| << | < | > | >> |