| << | < | > | >> |
 SirPesZ 01.11.2011 18:50 |
Tak jestli sem ještě někdo chodí, tak si může poslechnout naše první skromné demo :-).
http://bandzone.cz/agnaWelcome to my world of death and pain |
Flamberg 22.08.2011 14:42 |
Ne :-p |
 SirPesZ 21.08.2011 22:04 |
Pojedete někdo do Prahy na In Flames? :-) Welcome to my world of death and pain |
Flamberg 17.08.2011 10:49 |
Ne :-p |
 defila 16.08.2011 21:12 |
pojedete nekdo do Prahy na Animal as Leaders?
http://www.youtube.com/watch?v=NmfzWpp0hMcKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 21.04.2011 19:54 |
Ještě ne, není domixováno. Snad brzy, ale tobě se to stejně líbit nebude :-). Naposledy upraveno: 21.04.2011 19:54, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 defila 21.04.2011 09:10 |
mate nekde ukazku tvorby? .-) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 17.04.2011 11:48 |
A kdo by chtěl, tak se může přijít mrknout na nás 13. května do klubu Motoráj (Praha).
EDIT: Zase s náma bude hrát Kragerova kapela :-).Naposledy upraveno: 18.04.2011 13:27, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
Flamberg 05.04.2011 15:22 |
Tak Gravedigger se sice poslouchat dá, ale do Zlína nendu :-D |
 Falcon 05.04.2011 07:12 |
asi se ptám zbytečně pač to tu nikdo neposlouchá určitě ale... nejede někdo teď v pátek do Zlína na Grave Diggers ? :D xaxaxaxax |
 Falcon 17.03.2011 08:54 |
supr díky :) vyzkouším :) xaxaxaxax |
 Belenor 16.03.2011 18:47 |
Na Devina asi ne.
Dám Audacity ještě šanci, blitky stále čekají na dokončení :-) |
Flamberg 16.03.2011 13:20 |
Tak, co bys chtěl od freeware, že? :-) |
 defila 16.03.2011 11:03 |
Co ten Devin Townsend, pujde na nej nekdo? je to preci jen genialni hudebnik :)http://www.youtube.com/watch?v=MMLXoobDKWsKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 14.03.2011 19:34 |
Já se s audacity nějak peru :-) Měl jsem kradený cakewalk a věci, které jsem tam dělal, v Audaciti ne a ne objevit :-) |
Flamberg 12.03.2011 19:17 |
Audacity taky doporučuju - super taky na nahrávání. |
Fox 12.03.2011 17:48 |
Audacity You can't predict your future, but you can follow your dreams. |
 Falcon 10.03.2011 08:52 |
nemáte někdo ozkoušenej nějakej prográmek na hudbu kde bych mohl vyjmout určitej úsek ze songu ? Kdysi jsem používal nějakej wave editor z Nera , ale te´d mám jiný tak že bych zkusil nějakej jinej prográmek. :) xaxaxaxax |
 SirPesZ 02.03.2011 14:21 |
Hej, tak na Sonisphere nám potvrdili ještě Mitfis a In Flames :-). Welcome to my world of death and pain |
Fox 02.03.2011 09:32 |
falcon: coze on je rytmus v superstar jako porotce? asi bych mel obcas zapnout tv :D You can't predict your future, but you can follow your dreams. |
| << | < | > | >> |