|
| MusicZakladatel: Maxell Music ;-) | << | < | > | >> |
deXter 05.10.2009 00:38 |
zvratkař je fajn D: |
th0m45 05.10.2009 00:33 |
Povolí všechno, jen tam vždy dávaj nové kapely ve velké skupině najednou, takže se prostě čeká 2-3 dny většinou :-) Zvratkaře si pamatuju, si ho sem už dával někdy hodně dřív, že :-)Chovej se dobře k lidem když jdeš nahoru, protože potkáš ty samé lidi, až spadneš dolů :-) |
 Belenor 04.10.2009 21:07 |
Tak toho Zvratkaře povolili :-)
Diablo Swing Orchestra zvláštní počin, ale asi teď nemám náladu na plné vychutnání. Zatím mi tam ta elektrická kytara přijde jako pěst na oko či jak se to říká. |
 defila 04.10.2009 20:51 |
slibovana hudba
vynikajici a inovativni Diablo swing orchestra kombinujici swing, jazz a metal (ne nejake prasarny, ale kytarove metalove prvky)
http://www.myspace.com/diabloswingorchestra
(poslechnete Tapp dancers dilemma, krasna vec)
bytek kapel dodam casemKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 01.10.2009 15:19 |
Tak přemýšlím, jestli by Zvratkař neměl mít profil na Bandzone, ale nevím, zda splňuje nějaké podmínky serveru či tak :-)
EDIT: Hehe, tak jsem to založil, jsem zvědav, zda to projde schválením admina :-) http://bandzone.cz/zvratkar ale zatím tedy není aktivní. Cvičně jsem tam hodil Blitky04, to je relativně přijatelná skladba, tak snad to projde.Naposledy upraveno: 01.10.2009 16:04, Belenor |
th0m45 01.10.2009 12:35 |
Dík, zatím nejkonstruktivnější kritika, co zazněla :-) Intro a Hate me ještě trochu přehrajem a dovylepšíme, sou to již starší nahrávky ze zkušebny :-) Jednotlivé připomínky komentovat nebudu, vesměs s nimi souhlasím a sou pravdivé, takže ještě popracujem :-)Chovej se dobře k lidem když jdeš nahoru, protože potkáš ty samé lidi, až spadneš dolů :-) |
 Belenor 01.10.2009 07:41 |
Ujde :-) Není to přesně můj styl, ale snaha se cení. Možná by to mohlo být kompozičně trochu propracovanější a místy bych to trochu poladil, ale já teď hodně poslouchám Dream Theater, takže mám silně zkreslené vnímání :-)
Například v Intru: je tam nějaká sestupná akordová sekvence a vlastně tam jedna kytara hraje stále dokola tři noty z aktuálního akordu, takže je to takové sušší, při pozorném poslechu je pak slyšet baskytara, která tuto sekvenci hraje jen v základní notě akordu, přitom tato část je ideální pro kudrlinky na baskytaře.
Hate me je taková éterická :-) Docela jde, možná málo vývoje, tak může působit nudně. Fakticky obdobně jako Intro omílá jeden kytarový nápad od začátku do konce, ale jde to.
Crise mi připomíná z počátku Pay the Man od Offspring, což hodnotím kladně, protože to je skutečně pecka :-) Skladbě rozhodně pomáhá lepší kvalita zvuku. Ze skladby vyčnívá místy nezvládnuté bubnování, kdy se bubeník snaží dělat zbytečně moc a pak to nezvládá. Baskytara zde kreativnější než v Intru, celkově kompozičně ze tří skladeb nejzajímavější.
Teda že si dovoluji kritizovat :-) |
th0m45 30.09.2009 21:28 |
Tak já si udělám nenápadnou reklamu na svoji kapelu :-) http://bandzone.cz/themushroomconspiracy Chovej se dobře k lidem když jdeš nahoru, protože potkáš ty samé lidi, až spadneš dolů :-) |
 defila 20.09.2009 23:27 |
tak jo, ficialne si muzete zacist cist me plky na strankach zinu http://www.experience-mag.com/ cim vic ctenaru bude, tim pro nas pro vsechny lip :)
takze me dve posledni akce, ktere se konaly v patek a v sobotu
akce v Riu - http://www.experience-mag.com/reporty.php?id=30 a vcerejsi zbesilost v pardubickem Zlutaku - http://www.experience-mag.com/reporty.php?id=31Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 18.09.2009 11:29 |
asi budou, no :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 18.09.2009 10:59 |
No, sice škatulkování zavrhuju, ale ukázka jako hevík nezní, spíš speed nebo power nebo tak :-) Koukám, že wikipedia si myslí, že i Black a Death jsou Heavy metal :-) A AC/DC jsou spíš hardrock, ne? |
 defila 18.09.2009 10:32 |
ac ten heavik moc nemusim(prakticky k nemu mam znacny odpor...(cest tedy par vyjimkam -AC/DC a W.A.S.P....)), tak DragonForce si sem tam dokazu poslechnout(kvuli kytaristovi) a tomuto panovi je treba priznat jisty skill :)
OdkazKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 17.09.2009 22:53 |
jeste byl obeslan Hradec Kralove, zda je panove z Jesus Freax nezlakaji, tak neves, zatim, hlavu ;) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 17.09.2009 18:50 |
Ostrava je strašlivě daleko, takže bohužel. Welcome to my world of death and pain |
 defila 16.09.2009 22:40 |
tohle si nemuzu odpustit...
pred 4 lety se republikou prohnala brazilska, krestansky ortodoxni skupina Antidemon v tu chvili jsem si rikal, ze uz je nikdy v zivote asi neuvidim. Co cert nechtel (respektive v tomto pripade asi Buh) jsou tu po 4 letech znovu! a predstavuji nove album Satanichaos - 9/10 v Ostrave! hlasim jasnou ucast, kdy jindy se vam postesti doprat si trochu toho ortodoxniho krestantstvi a zalmy prezpivane do deathmetaloveho rytmu? veliky masakr ! Demonocidio!!
 Naposledy upraveno: 16.09.2009 22:41, defila Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 15.09.2009 16:37 |
kdyby nechal svych vesmirnych vyletu a radeji se venoval hudbe, tak verim, ze by to mnozi hudebni fandove zcela jiste ocenili :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 15.09.2009 13:28 |
No, Zvratkař má plnou hlavu nápadů, ale taky plno práce na planetě Calypso :-) Naposledy upraveno: 15.09.2009 13:30, Belenor |
 defila 15.09.2009 09:29 |
jj, je to cele instrumentalka, tahle warguitar je kombinaci basy a klasicky kytary a ten clovek je nesmirne inovativni, straslive progresivni, az prehnane matematicky a kombinuje styly metalu,jazzu,rocku a nebranim se pridavanim dalsich stylu, tezky na poslouchani, ale naprosty peklo :) (v tomhle pripade si neumim predstavit ani vokal, ktery by to doprovazel..)
btw objevi se tu nekdy nejaka dalsi nahravka blitkare? neco bych poslechnul :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 15.09.2009 08:35 |
Hm, mezi upozorněním a poskytnutím linku na stažení vidím dost rozdíl :-) Tohle je sice asi taky na hranici, ale co: http://www.youtube.com/watch?v=hnZipRrVxQI
Nástroj vypadá zajímavě, zejména ten "svářecí drát" uprostřed :-) To na youtube je skutečně úchylné, ještě více než Dream Theater :-) Trochu mi to úchylností připomíná blitky07. To by chtělo někde sehnat :-) Zásadní výhoda, zdá se? Je to celé instrumentální nebo jen ta Canada? Aha, zdá se, že celé, tak to je ještě bonus :-)Naposledy upraveno: 15.09.2009 08:48, Belenor |
 defila 15.09.2009 00:56 |
pro zdejsi techniky a hudebniky mam jednu zajimavou vec(pokud uz ji davno nemate) - omlouvam se za nelegalnost, ale neverim tomu, ze byste se k tomu nekdo oficialni cestou dostal, pokud by nebylo upozorneno :)
tohle je nehorazny masakr... matematicky, progresivni, slozity metal/rock s prvky jazzu a dalsich spousty veci Behold... the Arctopus - Skullgrid (2007)
1. Skullgrid 1:07 2. Canada 5:31 3. Of Cursed Womb 2:58 4. You Are Number Six 8:50 5. Some Mist 3:47 6. Scepters 3:43 7. Transient Exuberance 7:37
Odkaz
a tohle je hravni akter se svym velice technickym nastrojem...
 Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
| << | < | > | >> |
|