Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
27.06.2026 (216.73.216.190)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

Belenor
23.10.2009 12:15
Mno jo, ale to zas vzroste spotřeba elektrické energie, vidíš to moc jednoduše :-)

Falcon
23.10.2009 11:50
kolik by se ušetřilo lesů kdyby všichni koukali na blesk a podobný pičoviny na netu a nemuselo se toho každej den tiskout x kusů:D
xaxaxaxax

SirPesZ
22.10.2009 22:33
To si piš. Stejně taková propaganda po netu už dneska vládne víc, než klip v televizi. Kór něco takého :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
22.10.2009 21:27
jojo :D to asi na mtv nepůjde xDD

Falcon
22.10.2009 20:58
viděl někdo uncensored Pussy od Rammsteinů ? :D jinak to new album je kvalitní matroš pro ty co si je rádi poslechnou :)
xaxaxaxax

SirPesZ
21.10.2009 12:48
Takové setkání literárních fandů, dá se říci :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
21.10.2009 12:19
co se deje tak akutniho v kutne hore, kdyz clovek nemuzejit na kapelu, ktera tu je jenou za 3-4 roky? :-)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
21.10.2009 09:17
Nojo, bohužel jsem o víkendu v Kutné Hoře.
Welcome to my world of death and pain

defila
21.10.2009 08:46
25/10 je mate v Praze ve Zline byl koncert 17/10
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
20.10.2009 23:50
Poslední album Amorphis se mi docela líbí, ale Zlín je daleko.
Welcome to my world of death and pain

defila
20.10.2009 21:50
prectete si o Zlinskem vystoupeni runopevcu Amorphis a jejich souputnicich Before the Dawn, Amoral

z pohledu serveru experience fajn zazitek.... :
http://www.experience-mag.com/reporty.php?id=39
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
08.10.2009 20:13
Hehe, no, to abych zavedl permalinky, protoze ten odkaz, co tam je, za chvili povede na nesouvisejici veci (pokud na ne uz nevede :-)

defila
08.10.2009 19:18
Mily Belenore, tvuj web se stava hudebne slavnym, chte nebo nechte, mas aj odkaz na BZ, treba budes mit vic navstevniku a uzivatelu (ale sere me to, ptoze to neni report, ale alkoholicky vycet veselosti :) :)

http://bandzone.cz/fan/defacingfest

su tam aj fotky z koncertu, kde Defila zase besnil :)

nekde vypadam jak chobotnice


a oukam, ze jsem byl zase polonahy v ramci zpoceneho zapalu :)

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
07.10.2009 09:29
aktualnich par dni me straslive bavi tohle album, progresivni metal/rock ve smeru TOOL, vytecna vec, doporucuji k narocnejsimu poslechu!


ENOCHIAN THEORY - Evolution : Creatio Ex Nihilio

http://www.myspace.com/enochiantheoryband
http://www.rockreviews.org/reviewpage.php?ID=639
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
07.10.2009 08:12
omg :D
xaxaxaxax

defila
06.10.2009 09:07
hmmm :)
dava mi to novy pohled na vec
jinak nektery zabery z toho vide jsou docela pekne kompozicne udelany
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
06.10.2009 08:11
Jugular Bells: http://www.youtube.com/watch?v=vllgMRpqsAA

defila
05.10.2009 11:22
jste diletanti :-))

jinak budu opet rad za jakoukoli reakci
http://www.experience-mag.com/reporty.php?id=34
(mindwork a duobetic homunkulus byli opravdu vynikajici!)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
05.10.2009 08:49
Já swing nemusím a ani tady se mi moc nezamlouvá.
Welcome to my world of death and pain

Belenor
05.10.2009 08:00
No, Zvratkař začal zveřejňovat své výtvory v roce 2005 a naposledy něco nahodil někdy v lednu 2009 nebo tak.
<< | <> | >>