| << | < | > | >> |
 Belenor 23.10.2009 12:15 |
Mno jo, ale to zas vzroste spotřeba elektrické energie, vidíš to moc jednoduše :-) |
 Falcon 23.10.2009 11:50 |
kolik by se ušetřilo lesů kdyby všichni koukali na blesk a podobný pičoviny na netu a nemuselo se toho každej den tiskout x kusů:D xaxaxaxax |
 SirPesZ 22.10.2009 22:33 |
To si piš. Stejně taková propaganda po netu už dneska vládne víc, než klip v televizi. Kór něco takého :-). Welcome to my world of death and pain |
deXter 22.10.2009 21:27 |
jojo :D to asi na mtv nepůjde xDD |
 Falcon 22.10.2009 20:58 |
viděl někdo uncensored Pussy od Rammsteinů ? :D jinak to new album je kvalitní matroš pro ty co si je rádi poslechnou :) xaxaxaxax |
 SirPesZ 21.10.2009 12:48 |
Takové setkání literárních fandů, dá se říci :-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 21.10.2009 12:19 |
co se deje tak akutniho v kutne hore, kdyz clovek nemuzejit na kapelu, ktera tu je jenou za 3-4 roky? :-) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 21.10.2009 09:17 |
Nojo, bohužel jsem o víkendu v Kutné Hoře. Welcome to my world of death and pain |
 defila 21.10.2009 08:46 |
25/10 je mate v Praze ve Zline byl koncert 17/10 Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 20.10.2009 23:50 |
Poslední album Amorphis se mi docela líbí, ale Zlín je daleko. Welcome to my world of death and pain |
 defila 20.10.2009 21:50 |
prectete si o Zlinskem vystoupeni runopevcu Amorphis a jejich souputnicich Before the Dawn, Amoral
z pohledu serveru experience fajn zazitek.... : http://www.experience-mag.com/reporty.php?id=39Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 08.10.2009 20:13 |
Hehe, no, to abych zavedl permalinky, protoze ten odkaz, co tam je, za chvili povede na nesouvisejici veci (pokud na ne uz nevede :-) |
 defila 08.10.2009 19:18 |
Mily Belenore, tvuj web se stava hudebne slavnym, chte nebo nechte, mas aj odkaz na BZ, treba budes mit vic navstevniku a uzivatelu (ale sere me to, ptoze to neni report, ale alkoholicky vycet veselosti :) :)
http://bandzone.cz/fan/defacingfest
su tam aj fotky z koncertu, kde Defila zase besnil :)
nekde vypadam jak chobotnice

a oukam, ze jsem byl zase polonahy v ramci zpoceneho zapalu :)
 Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 07.10.2009 09:29 |
aktualnich par dni me straslive bavi tohle album, progresivni metal/rock ve smeru TOOL, vytecna vec, doporucuji k narocnejsimu poslechu!
ENOCHIAN THEORY - Evolution : Creatio Ex Nihilio
http://www.myspace.com/enochiantheoryband http://www.rockreviews.org/reviewpage.php?ID=639Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Falcon 07.10.2009 08:12 |
omg :D xaxaxaxax |
 defila 06.10.2009 09:07 |
hmmm :) dava mi to novy pohled na vec jinak nektery zabery z toho vide jsou docela pekne kompozicne udelanyKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 06.10.2009 08:11 |
Jugular Bells: http://www.youtube.com/watch?v=vllgMRpqsAA |
 defila 05.10.2009 11:22 |
jste diletanti :-))
jinak budu opet rad za jakoukoli reakci http://www.experience-mag.com/reporty.php?id=34 (mindwork a duobetic homunkulus byli opravdu vynikajici!)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 05.10.2009 08:49 |
Já swing nemusím a ani tady se mi moc nezamlouvá. Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 05.10.2009 08:00 |
No, Zvratkař začal zveřejňovat své výtvory v roce 2005 a naposledy něco nahodil někdy v lednu 2009 nebo tak. |
| << | < | > | >> |