| << | < | > | >> |
Akym 27.09.2006 13:35 Editovat,
Smazat
|
Belenor umí hovno na to, aby si mohl dovolit předvádět se veřejně :-P |
pils€ 27.09.2006 13:13 |
Jo! bel> ted se chystame dohodnout s majitelem zkuseben na naky nahravaci studio... A kdy hrajes ty prisel bych se podivat :) Jinak dalsi koncert bysme meli mit na naky festivalu v Kolovratech >.<S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
 Belenor 27.09.2006 10:13 |
Dream: co bys mi doporučil od Dream Theater? :-)
SPZ: Teda ten oblomov - ten zpěvák jim to kazí, co? A i hudebně mi to přijde takové tuctové.
Update: hmm - Lost Between Emotions, hmm, zajímavé, saxofon - sedne perfektně, hmm. A hend po saxíku náznak Imperiálního pochodu ala Metallica. Poslední cca. minuta a půl se mi líbí.Naposledy upraveno: 27.09.2006 10:30, Belenor |
dREAm 27.09.2006 09:30 |
Tak si uz davam bitls a jejich vcera. :-) btw, doporucuju kapelu Frost, zejmena skladbu Milliontown... Ale vubec, cele stejnojmenne album je bomba. :-) z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :) |
 defila 27.09.2006 08:36 |
to pesz -> hele oni hrali na llonskym brutalu :) jdu potahat a zjistit...Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 27.09.2006 08:34 |
metalak mlade :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 27.09.2006 07:39 |
Mám takový pocit, že pilse hraje na baskytaru - no on to možná sdělí sám.
Aha, tak důkaz proveden: srv. http://pacifickasmrt.wz.cz/kontakt.html a http://pacifickasmrt.wz.cz/michal.htmlNaposledy upraveno: 27.09.2006 07:44, Belenor |
 SirPesZ 27.09.2006 06:52 |
defila> měl by to bejt jakýsi death/black metal, podle Sparku by měli bejt dobrý. http://www.oblomov.cz/Welcome to my world of death and pain |
 defila 26.09.2006 22:15 |
to ze maji lidi zvednute ruce neznamena, ze je tam pogujici dav, ja tak nejak nechodim na koncerty stat ani sedet ;) a OBLOMOV mi nerika zhola nicKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 26.09.2006 20:39 |
def> je světlo :-) a na tom psoeldním vidíš spoustu paroháčů :-)
Btw gdo znáte OBLOMOV?Naposledy upraveno: 26.09.2006 21:14, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 defila 26.09.2006 17:40 |
jen pro upresneni, ty ses kterej? a kde mate pogujici dav? :pKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
pils€ 26.09.2006 17:07 |
ne byli sme druhy :( mam jen asi 40s z fotaku. bohuzel tam meli takovy divny hlasovani kastanama a hodne lidi tam slo vickrat ptze si je tam zenska nezapamatovala S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
Jack 26.09.2006 17:06 |
A nejakou nahravku tam nemas? :p |
 SirPesZ 26.09.2006 16:52 |
hehe :-) Welcome to my world of death and pain |
pils€ 26.09.2006 16:52 |
http://pacifickasmrt.wz.cz/ladronka06.html S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
Jack 24.09.2006 13:26 |
To je stary:) |
 SirPesZ 24.09.2006 12:40 |
Zajímalo by mě, jak to dlouho scvičil :-). http://www.youtube.com/watch?v=fXYMzszD04UWelcome to my world of death and pain |
Timmy 23.09.2006 12:57 Editovat,
Smazat
|
:D |
Timmy 23.09.2006 12:57 Editovat,
Smazat
|
POĎ!!!! |
pils€ 23.09.2006 10:14 |
Tak du na to S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
| << | < | > | >> |