Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
23.06.2026 (216.73.216.84)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>
deXter
28.09.2006 11:16
pekny blitky:))

Belenor
28.09.2006 10:25
Pro Akyma:

<a href="/download/blitky01.mp3">blitky01.mp3</a>
<a href="/download/blitky02.mp3">blitky02.mp3</a>
Maxell
28.09.2006 10:16
Kolovraty? To je směr Praha, konečně se k nám aspoň přiblížíte :-P

Belenor
28.09.2006 10:15
Hmm, Dreame, tak tos mě potěšil :-) Heh, pěkně. No, nicméně jsem ty nahrávky dal na web dobrovolně. Sice mě nenapadlo, že by si to chtěli lidi navzájem posílat, ale o tom je Internet - když na něm něco zveřejním, musím počítat s tím, že se to bude šířit. A zrovna u blitek ani nemá smysl cokoliv zakazovat, však to jsou blitky :-) Akorát u dvojky spolupracoval, tuším, kapishto (takové matné tušení).

SirPesZ
27.09.2006 21:34
Ha a myslíš, že já jo? :-)
Welcome to my world of death and pain
dREAm
27.09.2006 20:21
No, to by bylo spatne, hraju teprve rok, takze technicky zdatny nejsem. :-)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

SirPesZ
27.09.2006 18:27
A reptat by mohli jen ty, co něco nahrajou :-).
Welcome to my world of death and pain
pils€
27.09.2006 17:55
Ok ^ nahraju neco na kytaru :)
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

SirPesZ
27.09.2006 17:50
A nebo nahrajeme všichni něco, ať si nemáme co vyčítat :-).
Welcome to my world of death and pain
dREAm
27.09.2006 17:40
Akym: mozna to bude znit divne, ale Belovy nahravky posilam jen se souhlasem Bela. A pse, presne to samy mam taky. :-)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

SirPesZ
27.09.2006 16:43
Já Belenora slyšel hrát na videu (tagže i viděl :-)) z mofaconu nějakýho Oldfielda a není to nejhorší. Rozhodně to je bez chyb.
Akym> na co že hraješ ty? :-)
Btw jsem si říkal, že bych taky něco nahrál,a le gdyž to tak vidim, tak von yb to ještě něgdo poslouchal, to radši ne :-).

Bel> já nevim, já je nigdy neslyšel, stáhnul jsem taky tu Lost a jdu to psolechnout :-).

EDIT: poslechnuto. Nevim, nijak moc mě to nazaujalo, třeba si to poslechnu ještě jindy. Btw ten zpěv - mně to je fuk, jak furt říkám, na zpěvu mi moc nezáleží :-).

Naposledy upraveno: 27.09.2006 17:21, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain
~stx#.
27.09.2006 16:33
:)
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
Akym
27.09.2006 16:17
Editovat, Smazat
Hajzl a provokatér :-) (Nebo, tuším, kurdsky vypravěč)
~stx#.
27.09.2006 16:13
a kdo ze je akym btw?

Naposledy upraveno: 27.09.2006 16:14, ~stx#.

I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
Akym
27.09.2006 15:04
Editovat, Smazat
Jé, hodil bys mi to na akymex@seznam.cz ? Dík. Jo a nahrál to určitě celé sám.
dREAm
27.09.2006 14:49
btw, belovy blitk (myslim, ze to tak sam pojmenoval), mam jeste mozna na pc, takjsem si poslechl, ale nemuzu si uvedomit, kterou kytaru tam bel hraje. :-)

Naposledy upraveno: 27.09.2006 14:49, dREAm

z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)
dREAm
27.09.2006 14:47
No, bele, dost pekna je skladba Octavarium. Tatik si pochvaluje alba six degrees of inner turbulence a scenes of a memory (nebo tak nejak)... Mne se zase libi pisnicka change of seasons... Na train of Thought je zase takovy mene narocny, ale za to udernejsi metal... staci si jenom vybrat. :-)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)
Akym
27.09.2006 14:43
Editovat, Smazat
Stačilo slyšet ty blitky, co tady linkoval kdysi dávno :) Našel jsem to v historii, ale už ten link nefunguje, škoda :)
pils€
27.09.2006 14:28
to defila -> nemam paru :P
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

defila
27.09.2006 14:21
hmmm kolikrat jsi ho slysel? a co umis ty? rikat o kytaristovi, ze nic neumi a neslyset ho je demence



....

ja bych si ho nejdriv poslech a potom bych neco rikal :)

to pilse -> kde jsou kolovraty? :P
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>