Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
25.06.2026 (216.73.216.128)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

defila
22.06.2007 19:31
jen aby :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
22.06.2007 19:24
no já se musím ospravedlnit, já jsem se tomu smál :-)

SirPesZ
22.06.2007 10:40
Ano.
Welcome to my world of death and pain

defila
22.06.2007 08:54
hah, mno ja to bral jako dobry vtip, ale koukam, ze zde je spolecnost naprostych sucharu :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
22.06.2007 07:46
Defila by spíš volil vydírací metodu řka úřadům, že začne pálit kostely, pokud mu neuznají jeho úchylku a bude pak moci své oblíbence poslouchat i v práci.

Naposledy upraveno: 22.06.2007 07:47, Belenor


SirPesZ
22.06.2007 06:39
defila> až budeš říkat, že posloucháš heavy metal, tak chci bejt u toho :-).

Naposledy upraveno: 22.06.2007 06:39, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

defila
21.06.2007 21:44
to je reakci,necekal jsem takovy ohlas:)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
21.06.2007 20:49
Tywe, co to je za sračky? To mi teda moc fér oproti ostatním spoluobčanům nepřijde. , že nějaký blbeček má takovéto výhody (zaměstnavatel musí dovolit poslouchat metal - co to jako má bejt?)
Fox
21.06.2007 20:39
nic proti metalu.. rad posloucham metalrock... ale invalidni duchod za to ze posloucha metal.. (no dobre heavy metal) to je fakt demence nejvetsiho kalibru...
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

kapo
21.06.2007 18:52
ježišimarja... měli byto zakázat :-D

defila
21.06.2007 15:13
a vubec, zacnu po statu vymahat penize :)

Odkaz
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
18.06.2007 13:47
stary :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
17.06.2007 22:29
tak nevim jestly to tu nebylo ale me to docela pobavilo : http://www.youtube.com/watch?v=Wa0gVvUW-94
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Belenor
14.06.2007 10:05
Byl to přímý přenos, takže jsi to prošvihl :-) Ale mám pocit, že jsem na forum.ironmaiden.sk viděl od někoho nahranou verzi v asf (podívej se do fóra o tomto webcastu)

SirPesZ
13.06.2007 19:31
Bel> a dá se to ejště někde shlédnout? Tohle mi nějak nejede.
Welcome to my world of death and pain
pils€
12.06.2007 14:19
http://youtube.com/watch?v=p_tuLEmWccM&mode=related&search=
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

Belenor
10.06.2007 18:39
http://www.downloadfestival.co.uk/webcast/

Webcast metalového festivalu Download (mj. ve 21:40 našeho času (nepletu-li se) Iron Maiden)

Teď tam jsou nějací křiklouni, ale docela to jde.

SirPesZ
09.06.2007 13:35
defila> hehe, njn, šílenci :-).
Welcome to my world of death and pain
Fox
09.06.2007 12:38
Když si to myslíš, Anakine.
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
09.06.2007 12:32
skvela zprava ->na Brutal assault pribyli kluci z Carnival in Coal

jedna z nejveselejsich kapel, kterou jsem mel moznost videt na zivo, nemuzu se dockat :)

http://www.myspace.com/carnivalincoal

uz jen nazvy skladeb vyvolavaji usmev a hlavne to poslouchat vyvolava na tvari mnohe usmevy :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>