Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
25.06.2026 (216.73.216.128)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

defila
01.07.2007 15:29
hmm curt cobain noc talentu podle me nepobral:) btw prave se vracim do mu z basinfire festu chce nekdo info?
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
01.07.2007 04:00
mno vona usla i skola ro(c)ku :) ale taky bych bral to pick of destiny :) i kdyz ten roh na konci by se taky hodil:D

Naposledy upraveno: 01.07.2007 04:01, K_A_I

In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
pils€
01.07.2007 01:06
Ono uz je to dyl co sem to videl ale ted me to napadlo to sem napsat :) protoze je to fakt super film :)
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

K_A_I
01.07.2007 00:50
hmm ale je to stary tak pul roku:D ale Black zaplavi v kazdy komedii:D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
pils€
30.06.2007 23:57
Kdo nevidel Tenacious D the pick of destiny jak 100% doporucuju nejlepsi hudebni komedie :)
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

Falcon
30.06.2007 20:56
mám Tales Along This Road , nevím který je poslední, jestli toto nebo jiný :)
xaxaxaxax
th0m45
30.06.2007 18:59
Už od května :)
Edit: Album zde http://lix.in/e8686e

Naposledy upraveno: 30.06.2007 19:15, th0m45

Chovej se dobře k lidem když jdeš nahoru, protože potkáš ty samé lidi, až spadneš dolů :-)

SirPesZ
30.06.2007 18:57
Máte už někdo nový Korpiklaani?
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
29.06.2007 17:26
Zajímavý, že u Curta to nějak nebylo znát :-P :-D.

Naposledy upraveno: 29.06.2007 17:26, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain
Fox
29.06.2007 07:21
ja bych prave rek ze vyrovna.. ale asi vubec nejlepsi je kdyz mas talent a nekolik hodin hrajes.. asi jako Kurt Cobai n :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
pils€
28.06.2007 22:48
Presne :) talent se nevyrovna poctivymu nekolika hodinovymu hrani
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

SirPesZ
28.06.2007 21:14
Já ne. Nemám na to sluch. Vlastně nemám vůbec talent, jen mě to baví :-).
Welcome to my world of death and pain
Flamberg
28.06.2007 20:54
Vy neladíte podle sluchu? :-p

SirPesZ
27.06.2007 19:30
Mno, třeba moje ladička umí všechny tóny, kromě F (mrcha jedna :-)).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
27.06.2007 13:57
Normální ladičkou myslíš co?

Totiž pokud píše "skočí mi tam G", tak předpokládám, že má nějakou s nějakým ukazatelem, a pokud je to již takto propracované, tak předpokládám, že to umí všechny tóny, ne?

Ostatně, pilse, pokud se ti podařilo naladit E nebo D strunu, tak tu A už nalaď podle nich a ne podle ladičky, ne?

SirPesZ
27.06.2007 12:07
Bel> normální ladička běžně nemívá F.
Welcome to my world of death and pain

Falcon
27.06.2007 10:30
a b c d :)
xaxaxaxax

Belenor
27.06.2007 09:22
Já tedy moc nechápu problém, ale když to máš na E a skočí ti to na G, tak je furt A ještě daleko, ne? c d E f G A h c?
pils€
26.06.2007 23:47
muzete mi nekdo poradit ? pujcil sem si klasickou kytaru ale nedokazu ji naladit :) koupil sem si struny a jemi divny ze by E byla kovova A nylonova a D zase kovova podle me se to nestrida ale v tom pytliku to tak bylo napsany a prave ze to Acko mi nejde naladit mam to na E a kdyz to pretahnu na dalsi ton tak tam skoci G sem z toho jelen :)
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

kapo
23.06.2007 15:10
viz příspěvek č. 3015
<< | <> | >>