Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
24.06.2026 (216.73.216.128)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
Pilse
17.04.2006 02:04
Editovat, Smazat
by mne zajimalo proc op chat a hlas lidu nesdili zadne data, to je snad proti pravidlum ne?
nejsou to nahodou boti?
co je boti?
ani poradne nevim
mno proste neco jako papuce ale nejsou to papuce...
Komentář: hlas lidu je taky bot :)
Pilse
17.04.2006 02:02
Editovat, Smazat
vebby: ved o ice age...ked ces,dones mi rw a napalim ti to,,.../ a nemysli si,ze rw je robbie williams..
Pilse
17.04.2006 01:46
Editovat, Smazat
Kdyz se podivas na lamera tak tam sou i horsi veci xD
Timmy
17.04.2006 00:22
Editovat, Smazat
to je jak ten chat, kde se ten typek chvastal ze dokazne samaznout kazdej komp jen mu staci IPna, tak mu spravce mistnosti dal 127.0.0.1 a tomu typkoj nebylo vubec divny, za tak lehce a zacal mazat, dycky rek kterej disk smaze a komentoval mazani (spravce celej chat kopiroval a pridaval svuj komentar, samozrejme ze onen "hacker" o nich nemel ani tuseni)...nakonec rek ze de na cecko a posledni zprava byla, ze je ze 46% smazany a pak uz jen User disconnected

(pro ty co nevedi co je 127.0.0.1 - echo request, vrati vasi IP xD )
th0m45
17.04.2006 00:17
Od ty doby co se me na ICQ nekdo zeptal, jak se da zjistit velikost souboru, tak uz verim kde cemu :)
Jinak notebooky budoucnosti :P
http://www.lenovo-tapes.com/skywalker.html
http://www.lenovo-tapes.com/wayne.html
http://www.lenovo-tapes.com/kent.html
Chovej se dobře k lidem když jdeš nahoru, protože potkáš ty samé lidi, až spadneš dolů :-)

SirPesZ
16.04.2006 15:50
Ehm... To je vymyšlený. Tomu nevěřím, že by něgdo nenapsal schválně :-).
Welcome to my world of death and pain
Pilse
16.04.2006 15:33
Editovat, Smazat
(18:58:06) killer: jak zjistim IP adresu někoho kdo nemá internet ??
(18:58:20) killer: nebo spíš jde vůbec hackknout?
Komentář: ICQ4ever
Jack
16.04.2006 11:19
Kruta realita..

kapo
16.04.2006 10:34
454 Kč s DPH

nebo 799 Kč měsíčně

LOL

K_A_I
16.04.2006 01:32
to si asi koupim:)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
deXter
15.04.2006 21:59
Editovat, Smazat
http://www.pixmania.com/cz/cz/85358/art/verbatim/dvd-r-4-7gb-5-kusu.html
lol.. podivejte se na tu cenu :D

SirPesZ
15.04.2006 16:46
Tak to je hezké :-).
Welcome to my world of death and pain
Pilse
15.04.2006 15:53
Editovat, Smazat
http://pilsehostat.wz.cz/html.jpg

K_A_I
15.04.2006 12:29
a kde ze se to hraje?:D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
dREAm
15.04.2006 09:24
zahrajem? :)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)
Maxell
14.04.2006 23:51
No to je hustej sportík :-D
Pilse
14.04.2006 20:34
Editovat, Smazat
http://www.break.com/index/slamball1.html LOL
Pilse
14.04.2006 16:56
Editovat, Smazat
Neco jako ze si uplnej debil xD

Belenor
14.04.2006 16:26
souhlasim s otcem. Co je mentalni negramotnost?
Timmy
14.04.2006 15:19
Editovat, Smazat
Příjde syn za tatinkem a ptá se "tatínku je pravda že hraní her po netu způsobuje mentální negramotnost ?? " a tatínek odpoví "omg, imho lol"
<< | <> | >>