| << | < | > | >> |
Pilse 17.04.2006 02:04 Editovat,
Smazat
|
by mne zajimalo proc op chat a hlas lidu nesdili zadne data, to je snad proti pravidlum ne? nejsou to nahodou boti? co je boti? ani poradne nevim mno proste neco jako papuce ale nejsou to papuce... Komentář: hlas lidu je taky bot :) |
Pilse 17.04.2006 02:02 Editovat,
Smazat
|
vebby: ved o ice age...ked ces,dones mi rw a napalim ti to,,.../ a nemysli si,ze rw je robbie williams.. |
Pilse 17.04.2006 01:46 Editovat,
Smazat
|
Kdyz se podivas na lamera tak tam sou i horsi veci xD |
Timmy 17.04.2006 00:22 Editovat,
Smazat
|
to je jak ten chat, kde se ten typek chvastal ze dokazne samaznout kazdej komp jen mu staci IPna, tak mu spravce mistnosti dal 127.0.0.1 a tomu typkoj nebylo vubec divny, za tak lehce a zacal mazat, dycky rek kterej disk smaze a komentoval mazani (spravce celej chat kopiroval a pridaval svuj komentar, samozrejme ze onen "hacker" o nich nemel ani tuseni)...nakonec rek ze de na cecko a posledni zprava byla, ze je ze 46% smazany a pak uz jen User disconnected
(pro ty co nevedi co je 127.0.0.1 - echo request, vrati vasi IP xD ) |
th0m45 17.04.2006 00:17 |
Od ty doby co se me na ICQ nekdo zeptal, jak se da zjistit velikost souboru, tak uz verim kde cemu :) Jinak notebooky budoucnosti :P http://www.lenovo-tapes.com/skywalker.html http://www.lenovo-tapes.com/wayne.html http://www.lenovo-tapes.com/kent.htmlChovej se dobře k lidem když jdeš nahoru, protože potkáš ty samé lidi, až spadneš dolů :-) |
 SirPesZ 16.04.2006 15:50 |
Ehm... To je vymyšlený. Tomu nevěřím, že by něgdo nenapsal schválně :-). Welcome to my world of death and pain |
Pilse 16.04.2006 15:33 Editovat,
Smazat
|
(18:58:06) killer: jak zjistim IP adresu někoho kdo nemá internet ?? (18:58:20) killer: nebo spíš jde vůbec hackknout? Komentář: ICQ4ever |
Jack 16.04.2006 11:19 |
Kruta realita.. |
 kapo 16.04.2006 10:34 |
454 Kč s DPH
nebo 799 Kč měsíčně
LOL |
 K_A_I 16.04.2006 01:32 |
to si asi koupim:) In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN |
deXter 15.04.2006 21:59 Editovat,
Smazat
|
http://www.pixmania.com/cz/cz/85358/art/verbatim/dvd-r-4-7gb-5-kusu.html lol.. podivejte se na tu cenu :D |
 SirPesZ 15.04.2006 16:46 |
Tak to je hezké :-). Welcome to my world of death and pain |
Pilse 15.04.2006 15:53 Editovat,
Smazat
|
http://pilsehostat.wz.cz/html.jpg |
 K_A_I 15.04.2006 12:29 |
a kde ze se to hraje?:D In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN |
dREAm 15.04.2006 09:24 |
zahrajem? :) z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :) |
Maxell 14.04.2006 23:51 |
No to je hustej sportík :-D |
Pilse 14.04.2006 20:34 Editovat,
Smazat
|
http://www.break.com/index/slamball1.html LOL |
Pilse 14.04.2006 16:56 Editovat,
Smazat
|
Neco jako ze si uplnej debil xD |
 Belenor 14.04.2006 16:26 |
souhlasim s otcem. Co je mentalni negramotnost? |
Timmy 14.04.2006 15:19 Editovat,
Smazat
|
Příjde syn za tatinkem a ptá se "tatínku je pravda že hraní her po netu způsobuje mentální negramotnost ?? " a tatínek odpoví "omg, imho lol" |
| << | < | > | >> |