Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
24.06.2026 (216.73.216.128)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
Greenhorn
21.04.2006 15:07
lol....chce se tu ještě někdo přiznat, že jeho příbuzní byli u KGB? :D
Mír v duši bratři. ;o)

Belenor
21.04.2006 07:25
Jen zadne nasili, prosim, kdyztak H&U

Naposledy upraveno: 21.04.2006 07:25, Belenor


SirPesZ
21.04.2006 07:09
Deathaak> Pokud si neděláš srandu, tak bys zasloužil ne obdiv, ale kulku.
Welcome to my world of death and pain
Deathaak
20.04.2006 21:52
Editovat, Smazat
spravne,tata byl u VB:)

kapo
20.04.2006 19:15
tak tak :)

Belenor
20.04.2006 18:14
Asi zadny z deathovych pribuznych nemel problemy s komanci, protoze komancum spravne lezli do zadku :-)

kapo
20.04.2006 17:42
ale fuj!
Deathaak
20.04.2006 17:00
Editovat, Smazat
tak to ja k volbam teda nepudu,za komaru bylo docela blaze:)

SirPesZ
20.04.2006 15:45
defila> ano, přesně tak ;-).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
20.04.2006 15:45
;-) ty jo, si me nepochopil, chtel jsem rict ze volici komancu snadno vyhrajou, pac proti nim nikdo nevoli (mrk mrk) :-)

defila
20.04.2006 15:28
ehm :) nudiz napsal jsem to tak, ze jsem si myslel, ze to kazdy pohopi, lec belenor me utvrdil v tom, ze jsem to tak nenapsal... :)(ano omlouvam se za svou chybu menim zneni....)
-> Kdyz nepujdete k violbam, ziskavaji prevahu komunisti a to z toho duvodu, ze oni k volbam pujdou vsichni, proto vezte, kdo nechodi k volbam, voli komunisty....
Spokojenost? :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
20.04.2006 15:26
Tak to maji volici komancu jednoduchy, ne? :-)

defila
20.04.2006 15:19
jop kdo nejde k volbam voli komunisty....
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
20.04.2006 14:16
Ale stejně je blbost nejít qolbám :-).
Welcome to my world of death and pain
Greenhorn
20.04.2006 14:13
lol :D ... stejně ať zvolíte kohokoliv tak se peníze budou ztrácet nadále do bezedné černé díry ;D
Mír v duši bratři. ;o)

SirPesZ
20.04.2006 13:49
Jop, to se učíme i ve škole :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
20.04.2006 13:48
mno to nemuzu potvrdit ani poprit :) jelikoz jsem to nasel na jednom inet foru a rovnou to hodil sem....
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
20.04.2006 13:36
Vlozeni do diskuze "Znáte dobrý vtip?" bych povazoval za prohlaseni, ze se jedna o vtip :-) S tou ODS - je slusna pravdepodobnost, ze ten canc psal fanda ODS, ne?

defila
20.04.2006 13:01
nikdy jsem netvrdil, ze ODS je na tom lepe
a nikdy jsem netvrdil, ze toto je vtip....
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
20.04.2006 12:34
Asi spatna diskuze, nevidim na tom nic vtipneho :-) A nemyslim, ze ODS by to vedla lepe. Nebo jina strana. Tady neni problem se stranami, ale s volici.

Naposledy upraveno: 20.04.2006 12:35, Belenor

<< | <> | >>