Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
28.06.2026 (216.73.217.69)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>

defila
15.11.2006 18:20
Bohuzel je mu 13, o tomhle foru nema ani zdani a nemel ani zdani o chellu, navic mam neblahe tuseni, ze opravdu hraje JA, nikoli tuto skvelou hru :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
15.11.2006 17:55
Až to tady najde, tak nás seřve jako malý kluky :-)

defila
15.11.2006 17:31
hehe :)


šenko (04:48 PM) :
hmm ten neznam
Sir Defila (04:48 PM) :
ma takovyhle ip ->62.24.64.23:28070
šenko (04:48 PM) :
a si tam?
Sir Defila (04:48 PM) :
vsiml jsem si, ze mate i vlastni server, muzu se tam pripojit?
Sir Defila (04:48 PM) :
ted ne)
Sir Defila (04:48 PM) :
tak bud pujdem na chello nebo na ten vas, si vyber
šenko (04:49 PM) :
nas neni zaplej
Sir Defila (04:49 PM) :
tak pujdem na to chello?
šenko (04:49 PM) :
jj
šenko (04:50 PM) :
vis tam admina?
Sir Defila (04:50 PM) :
coze? jako jestli znam nejakyho admina na tom chellu? jsi myslel?
šenko (04:50 PM) :
jj
Sir Defila (04:50 PM) :
jo, nejaky znam .)
šenko (04:50 PM) :
jakej?
šenko (04:50 PM) :
rekni pls
šenko (04:51 PM) :
dam ti pak na nasem serveru
Sir Defila (04:51 PM) :
hmmm tak treba joshuax je adminem, da se rict, ale ted na serveru neni a icq na nej neznam :/
šenko (04:52 PM) :
tak dem na to čelo
Sir Defila (04:52 PM) :
jj, jakou budes mit prezdivku?
šenko (04:52 PM) :
Showman
Sir Defila (04:52 PM) :
ja budu Defila
šenko (04:58 PM) :
hele ja ho nenasel a uz nemam cas poresime to v 20:00 jo?
Sir Defila (04:59 PM) :
tak jo .)


// hmmm tak mam asi v osm rande :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
15.11.2006 17:17
Jedině dle obrázku v logu by se dalo usuzovat, že jde o něco z JA, připomíná mi to tu misi s noghrii.

Ty jo, teď koukám, že máme na Jedi Orderu chybné odkazy a nikdo se nikdy neozval, bych ty návštěvníky nejradši nakopal do těch jejich línejch prdelí.

Naposledy upraveno: 15.11.2006 17:18, Belenor

MATINO
15.11.2006 17:12
Já bych jim napsal. Je t klan na JA nebo JO? Nikde jsem to tam nenašel :-)

defila
15.11.2006 16:42
nu tak nikdo neni dokonaly, ze, ale par pripominek bych k tomu mel
barva pozadi cervena a modre pismo krasne vypaluje sitnici(po chvili se na to neda divat
-nez jsem skoro oslepl tak jsem v sekci kodex narazil na par opravdu hrubych gramatickych chyb
-takje jsem tam narazil na pojem laserovy mec, ktery me urazil :)
v sekci hodnosti
jsem narazil na hodnost sith night(pozor hodnost sith knight tam je take, takze nejde o chybu), kterou nechapu co znamena :)
-sith padawan je odporny nazev
-to, ze vyssi hodnosti mohou trnovat treba 50 padawanu najednou, je zajimava inovace .)


a asi se jdu ozvat na 250 043 556
:))))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
15.11.2006 15:28
Teda, obvykle se jiným lidem nesměju, ale tohle mě docela pobavilo: www.sithnightmasters.wbs.cz

kapo
15.11.2006 14:49
Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani
nemohl mluvit.Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného
arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil: "Kápněte si do
vody trochu vodky, uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější."
Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve
vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od
arcibiskupa:
Vážený Otče:
Příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším
připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši:
Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu.
Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety.
Snažte se neopírat o obraz Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte
objímat a líbat.
Máme 10 přikázání, ne 12.
Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík.
Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme "JC & His
Boys".
Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný.
Svatému Kříži neříkáme "Velký Téčko"
David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho
"dojebal", ani mu nedal "lekci na kterou do smrti nezapomněl".
Jidáše neoznačujeme za "zkurveného zmrda".
Svatého Otce se nesluší nazývat "Papa Ratzi".
Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti.
Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku.
Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem.
Hostie nejsou chipsy, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme
věřícím.
Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: "Vaše
spropitné je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný.
Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči.
Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do
vlny.
Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím
kladně, ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte.
DŮLEŽITÉ: Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil,
že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez mejkapu", to jsem byl já.
Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak, na
druhé kázání to bylo celkem dobré.
S pozdravem,
Arcibiskup

defila
15.11.2006 10:58
hah, tohlůe me dostalo :))
(ale upozornuji, ze nenesu zadnou odpovednost za poruseni mravni zpusobilosti mladeze, tudiz ten , kteremu neni 18, nebo nema trvalou znamost by na to nemel koukat :))))

<a href="http://trautunberk.xf.cz/falesnykozy.jpg">nova reklama naoskara </a>
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
14.11.2006 17:09
docela pěkný :)) http://www.super.cz/vtipky/5397-libajici-se-ryby.html
xaxaxaxax

kapo
14.11.2006 16:48
pilse: :)

Belenor
14.11.2006 16:35
Zatinka: no, dusil jsem se tu pěkně, ale snad si nikdo nevšiml, kolegové dělají dost hluku sami o sobě :-)
pils€
14.11.2006 16:21
Odkaz
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Fox
14.11.2006 16:16
hehe pekne Matino :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
zatinka
14.11.2006 16:13
Editovat, Smazat
Hehe, přesně to se mi Bele stalo :-) A věř, že ve studovně, ve které málem slyšíš i trávu růst, to je docela trapas.

Belenor
14.11.2006 15:48
Hehe, chlápek, snažící se ukrást sejf, je dobrej, měl jsem co dělat, abych v práci nevybuchl smíchy :-)
MATINO
14.11.2006 15:23
http://www.courttv.com/onair/shows/red/red_player.html?id=331&link=RED

SirPesZ
14.11.2006 08:59
Bel> Já gdyž na to kliknul, taxe mi tam líbilo to "Pokud ano, podělte se! ;-)
V tomto klubu nemáte povoleno zasílat diskusní příspěvky"
:-)
Welcome to my world of death and pain

Belenor
14.11.2006 08:54
- Jak poznáte, že vám někdo obletoval ženu?
( Je celá špinavá od cínu. )


http://www.okoun.cz/boards/stoleti____

Belenor
14.11.2006 08:34
http://www.starwars.com/databank/organization/thesith/

Dle tohoto textu bych tipoval, ze Lordem byl i Sidious.
<< | <> | >>