|
| Znáte dobrý vtip?Zakladatel: aBDaIR Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:) Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik... | << | < | > | >> |
pils€ 18.11.2006 16:50 |
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=guys.jpg S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
deXter 18.11.2006 03:24 |
to ja taky ne:oD |
 SirPesZ 17.11.2006 23:48 |
V tom případě nehraju :-). Welcome to my world of death and pain |
 kapo 17.11.2006 20:34 |
právě že ti dovolení nesmí být :) |
 K_A_I 17.11.2006 19:06 |
mno pokud by dovolily JEdie tak by mohly dovolit i Sithy ne?:D In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN |
 kapo 17.11.2006 16:04 |
defila: asi tak... už jenom proto, abych mohl po městě jít a komukoliv, kdo by si to zasloužil useknout libovolné končetiny :)) tím nedávám najevo nějaké násilnické sklony, jen jako obrana před nacisty :) Naposledy upraveno: 17.11.2006 16:05, kapo |
 defila 17.11.2006 14:50 |
banan v cokolade :)
http://i108.photobucket.com/albums/n36/Lucy_Ferr/banan_v_cokolade.jpgKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 17.11.2006 14:47 |
jo a ad vira v Jedi -> nu zase tak neobvykly to neni, uz co bylo scitani v roce 2001 se k tomu prihlasilo kotel lidi, diskuze pod tim je zcela trapna, kdyby mi nekde umoznili sestrojit si lightsaber, jsem verici az to pekny neni .) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 17.11.2006 14:45 |
tak do USBcka uz jsem videl zapojenych spoustu hoavdin, ale tohle mi unika :) http://www.eprdel.cz/obrazky/usb_flaska.JPGKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 17.11.2006 07:32 |
Odkaz :-)Welcome to my world of death and pain |
 defila 16.11.2006 22:45 |
ale slecna je az nebezpecny ideal moderni krasy, ze :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
pils€ 16.11.2006 22:40 |
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=MindReadingsNaTenisu.jpg S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
deXter 16.11.2006 21:47 |
ten kdo to delal asi propadl z fyziky:) |
 SirPesZ 16.11.2006 21:36 |
53,8 :-) Welcome to my world of death and pain |
deXter 16.11.2006 21:34 |
haah.. |
~stx#. 16.11.2006 21:06 |
omg lol :D I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night. |
pils€ 16.11.2006 19:49 |
http://www.zanorg.com/prodperso/jeuxchiants/doublejeu.htm S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
~stx#. 15.11.2006 20:10 |
sem slysel v radiu defe :) http://www.super.cz/vtipky/5413-zajimava-spona-pasku.htmlI hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night. |
 defila 15.11.2006 19:41 |
:D
Ruska úspěšně žalovala Coca-Colu
17:26 | Středa 15. 11. 2006
Moskva - Podle všeho všemi mastmi mazaná Ruska, která vypila 5000 litrů coly, s úspěchem žalovala společnost Coca-Cola za to, že jí zničila zdraví. Sedmadvacetiletá Natálie Kašubová, majitelka luxusního butiku, pila po pět let tři litry tohoto nealkoholického nápoje denně. Poté podnikla právní kroky proti výrobci s odůvodněním, že trpí nespavostí a pálením žáhy. Natálie prohlásila, že si vinou propagační akce, umožňující směňovat víčka od coly za ceny, vypěstovala na nápoji závislost. Desítky nafukovacích matrací a rozhlasových přijímačů, které tak získala, byly použity jako klíčový důkaz v případu.
"V říjnu 2005 ji vyšetřil gastroenterolog, který u ní diagnostikoval chronické potíže, jejichž hlavním symptomem je pálení žáhy," sdělil právní zástupce Kačubové Alexej Monachov.
Dva ruské soudy daly své občance za pravdu, že firma Coca-Cola nevarovala před potenciálními zdravotními riziky provázejícími pití velkého množství coly, a přiřkly Natálii v přepočtu 2600 korun.
Ačkoliv je to směšná suma, její vítězství je bezprecedentní a podle právníků by se teď mohla spustit lavina obdobných žalob.
Slečna Kašubová teď od Coca-Coly požaduje za "morální újmu" odškodné 2,4 milionu korun.Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 15.11.2006 18:30 |
No, na RS už zabloudily různé osoby :-) A objevil jsem ho, protože psal do návštěvní knihy na Jedi Orderu, to už není na RS daleko :-) Nicméně podle portu toho jejich serveru se asi dá opravdu usuzovat na JA, protože JK2 servery mají spíše 28070 (ačkoliv to samozřejmě není směrodatný údaj) |
| << | < | > | >> |
|