Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
20.09.2024 (3.142.252.129)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>

Belenor
16.07.2008 06:48
to ste teda sbírka :-)
Fox
15.07.2008 22:36
napodobne
edit: teda vlastne skoro nechlastam.. treba vubec nepiju pivo.. kdyz uz tak whiskey :D

Naposledy upraveno: 15.07.2008 22:37, Fox

You can't predict your future, but you can follow your dreams.
~stx#.
15.07.2008 22:35
alkohol casto, marihuana casto, jednou sem zkusil ecko a parkrat houbicky
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
Ladron
15.07.2008 21:20
Oskar žije :) Jak jste pokročili za tři roky s drogama ?:)) Já jsem furt na tom stejným, Alkohol(často), mariuhana(velmi málo často), houbičky(1x) co vy ? co jste stihly zkusit, u čeho jste zakotvili ?

Naposledy upraveno: 15.07.2008 21:21, Ladron

Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v

SirPesZ
15.07.2008 19:57
Já jsem zejtra taky v Praze :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
15.07.2008 17:03
ad osc - jo taky jsem si to procetl, na nektery veci bych reagoval ted urcite jinak :)

mno muzem se potkat v hospode na yavinu, zadnej problem :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
15.07.2008 16:57
Jé tywé Oscarius se vrátil :-) Jak se máš co děláš? Jsem si už párkrát říkal, co tak asi děláš :-) Zahrát klidně, v neděli od 19:00 na chellu :-)
Fox
15.07.2008 16:36
no ja zejtra jedu do prahy.. ale az na osmoutak muzu jet treba na sestou a muzem se sejit.. :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Oscarius
15.07.2008 16:16
Zdravím všechny drogami omámené rytíře Jedi! Tak jsem se koukal, co jsme tu psali před třemi lety a musím říct, že to byly teda pěkný bláboly.. až na vyjimky teda.. :-) A jak se máte? Nechcete se někdo z Prahy teď během léta potkat? Ať už v hospodě nebo na Yavinu.. Díky..
4D61792074686520666F726365206265207769746820796F752E2E2E00

K_A_I
08.07.2008 13:19
mno co sleduju? tak samozrejme me nejoblibenejsi anime One Piece...

ted sem rozkoukal este Trinity Blood což je naprosto vynikající věc (hlavně sem se moc tlemil kdyz sem zjistil ze se tma jedna postava jmenuje Vaclav Havel a pochazi z Bohemie:D )

z toho co ted vychazi se da koukat jen na Soul Eater coz je silene ujeta vec:)

a jinak na Blade of Immortal se taky klepu :) to bude zas něco šitý přímo mě na míru:)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
08.07.2008 11:00
ne, na RfP jsem nebyl, jelikoz me tam lakali jen dve kapely (madball a X-core) nu mozna ze zvedavosti bych i offspring...
v tuhle chvili moje nadejne vyhlidky smeruji na Brutal Assault a pred nim preAssault, uvidim

btw co sledujes za anime? ted z posledniho aktualne vychazejiciho se da koukat na daughter of 20 faces a Real Drive

ted by melo konecne zacit vychazet Mugen no Juunin na coz se tresu jako malej :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
03.07.2008 23:45
o víkendu budu dělat to samí co v tejdnu :) tudíž se asi nějakym haluznim stylem vypalim :D a večer vykydnu u nějakyho anime :)

a co ty nejdeš ani na rock for people či co to tam vy mechovaci máte :D ?:D

Naposledy upraveno: 03.07.2008 23:46, K_A_I

In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
03.07.2008 22:53
nu vzhledem k nulovemu probirani veci v klubu jsem pro to, aby se to tu ozivilo, preci jen se tu resili vesele veci, tak co, chysta nekdo neco na vikend? :)

btw dnes se v draku motala jakasi smazka, jenz si pujcila na baru nuzky, vydala se na zahradku a jala se strihat slunecnik, ze potrebuje habit :)

nuzky ji byly odebrany, chvili nadavala na vsechny, pak na kamose, ten sel ven, smazka dostala doporuceni ( :o)) jit jinam a s rozbolavelym telem odesla pryc, clovek se nekdy nenudi :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
20.06.2008 19:04
zivot :o)

a je to takova vseobecna pravda :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Ladron
19.06.2008 22:22
defilo to jsi přečetl v které knížce ?:o)
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v

defila
15.05.2008 10:27
cloveka to prestane bavit - ja davno prestal taky - nevidim v tom zabavu ze svych nactiletych let - ono se rika, ze to tak do 25 cloveka pusti, kdyz ne, tak v tom zustane porad a pak vypada....
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
14.05.2008 23:16
z nakyho duvodu?
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

kapo
14.05.2008 21:31
v opavě se...... přestal jsem hulit :-D no bullshit

defila
13.05.2008 08:50
jestli se tu objevis zase za 100 let tak to nema smysl :)

a jak se zije v Opave .)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
12.05.2008 23:17
ja ti dam neni koho pomlouvat ty játro :D sem tady zabrowsil po sto letech a helemese klády :-D tak pojďte do mě parto :D hehe
<< | <> | >>