Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
20.09.2024 (3.145.81.9)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>

K_A_I
18.07.2008 11:13
to mam slibeny od kamose už pěkně dlouho :D a porad nic:D

btw: totany nemam rad...hrozně moc namyšlený lidi...

btw2: k tomu DN a CG... nese se to ve stejnem duchu a to mi nerozmluvis jelikož hlavní hrdina dostava nejakou superpower (Raito - deat note , Lulanek - Geass) a začne jí využívat pro očištění světa(Raito- od špatnejch lidi, Lulanek - od britů ) a posleze mu z toho hrabne tudíž se stava takovím zaporáčkem :P

Naposledy upraveno: 18.07.2008 11:55, K_A_I

In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
18.07.2008 09:19
mno tak poshlednuti mi porad prijde, ze zatim nejleposi samurajske anime letosniho roku bylo Shigurui, ale uvidim,jak se to dal bude vyvijet
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
18.07.2008 00:01
nenese se to ve stejnym duchu jako death note ;)

a treba ToTani prekladaj z rawu ;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
17.07.2008 21:50
samozrejme sem mluvil o ceskym fan subu :D anglicky me vazne nezajimaj a je rozhodne jasny ze to prekladaj z rawu :D lol:D

a stim ze vychazes s prilišnym zpožděním rozhodně nemůžu souhlasit:) jsou věci ktery se dělaj celkem rychle... viz. naruto, code geass ... btw: code geass doufam znas?:) jestly ne tak si nubak prej je to lepsi jak death note a nese se to v takovej stejnem duchu:) ani na konci celi prvni serie nevis jestly je Lulanek hodnej nebo zlej :)


Na mnemosyne se nepodivam jelikož k tomu nejsou titulky :P :P

Naposledy upraveno: 17.07.2008 21:59, K_A_I

In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
17.07.2008 21:20
ad kai - neni pravda - skupiny rekladaj z raw-u - i kdyz jsem uz narazil i na takove, ktere prekladali anglicky sub bez upozorneni, ze se jedna o prelozeny anglicky sub ;)

ale to bylo jen pro porovnani prekladu, jinak nesleduju cesky fan suby- vychazi moc se zpozdenim a ja to sleduj aktualne co vyjde nejaky kvalitni sub

takhle byl nejvetsi zahul prvni tretina death note, jelikoz to bylo krasny, kouzelny a clovek se trasl na dalsi dil, pak to zcela zbytecne pokazili :/

nu uvidime - btw kaii - zkus mrknout na mnemosyne a dej vedet, malem jsem se nestacil divit co se tam deje a to, ze t uz neni razeny do hentai mi prijde zvlastni :o)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
17.07.2008 20:26
:D mno to mi bude stacit:D

to fox: z textu se vetsinou preklada viz. preklad Soul Eatra... clovek mi posle anglicky suby ja je dam prekladateloj ten to prelozi , ja pak opravim preklepy a semtam casovani a pak to jde ven:D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
17.07.2008 19:48
uvidim, nejsem doma, tak nevim, navic sub releas je jen jeden, ne? a zadny sireni, jestli bud cas, tak ti to subnu at mas radost a pochopeni z dilu a nikam jinam se to nedostane :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
17.07.2008 18:02
pro me by bylo lehci prekladat z textu cili z anglickejch titulku.. ale nevim jakej by to davalo smysl..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

K_A_I
17.07.2008 17:12
hh za to by ti byla cela otaku scena určitě vděčná? jakej reales budes tahat? prej zatim nejlepsi anglickej je [KSN-AEN]Blade_of_the_Immortal_-_01_HD[11B946A5].mp4
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
17.07.2008 16:08
tak ja si to dneska stahnu a pokud se budu zejtra nudit tak to prelozim ;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
17.07.2008 15:51
ceskej preklad samozrejme :D ang sub uz mam od vcera :D :D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
17.07.2008 15:49
hmmm ted na to koukam, ze sub vysel uz vcera, suoper, ja jen, zeto bylo ohlaseny na 17/7, tak jsem nejak nespechal :o)

btw staci ti anglicky titule, nebo chces cesky preklad? :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
17.07.2008 13:47
ty nube anglicky uz to vyslo včera :D :D hodil bych ti sem i torrent ale Bel by asi nebyl rad :D tak se kdyztak jukni na icq :P

Naposledy upraveno: 17.07.2008 13:51, K_A_I

In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
17.07.2008 13:38
ja vim, cetl jsem na diskuznim foru, ze raw uz vysel, bohuzel neumim japonsky tak dobre, abych to sledoval, vsak on se toho nekdo chopi, cekali jsme na to dlouho :) (vyjit to melo uz minuly riok...)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
17.07.2008 12:22
je tu to Defilo :D Blade of immortal je venku:D kua ted si jen musim pockat az nejakej dobrak udela titulky :D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

SirPesZ
17.07.2008 12:06
Čéče, mně poslední dobou nechutná ani to pivo.
Welcome to my world of death and pain
Fox
16.07.2008 13:54
jo paradigma.. jako vyslovit to dokazu ale nejak sem zlomil pri psani :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
16.07.2008 12:33
ad fox - nemyslel jsi treba paradigma? :)

ja psychicky zavislej nejsem, ja fetuju protoze me to bavi, alespon se za nic neschovavam... :) - vtip ;) -
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
16.07.2008 11:31
to nevim co se bude zkouset ale kazdopadne pokud se nezmeni paradgima o drogach tak zlepseni necekej.. aby si tu lidi nemysleli ze tu jen hazim pojmy tak vysvetlim pro ty kdo nevi.. paradgima je zajetej zpusob mysleni nebo chapani urcity veci lidmi.. takze pokud si o drogach budou matky rikat kdyz o tom nebudem s deckem mluvit treba nepotka partu a nezkusi travu ktera je brana jako odrazovej mustek ke tvrdym drogam..
matky nebo teda rodice to proste nechavaj na policii(ktera dela prednasky po skolach o drogach.. jenze ve tride je proste uvolnena atmosfera takze je nelehkej ukol kterej lezi na tech policajtech co tam sou aby to udelali zajimavjejsi aby si z toho deti neco odnesli).. a nic stim samy nedelaj mozna proto ze se bojej toho ze kdyz omtom zacnou mluvit deti se zacnou zajimat a budou to chtit zkusit.. ale to uz je pak na rodici jak je schopnej mu to vysvetlit v takovym veku aby chapal drogy jako chybu.. u nas doma mi treba o drogach nerikali jak sou spatny.. rodice doufaj nebo spolehaj na to ze zrovna jejich dite ted to prezenu fetovat nebude.. je sice pravda ze malo kdo zacinal na piku proste presel z travy na LSD a pak uz piko.. ve vetsine prpadech to tak je.. to sem odbocil.. co tu chci rict je to ze kdyz zacneme jako rodice (to se me bude tykat nejdriiiiiiiv za 10 let) rekneme ve 12ti letch ditete mluvit o drogach tim spravym zpusobem.. na to se urcite bude nechat zeptat nakyho psychologa.. to uz je na rodicich.. kazdopadne drogy sou humus.. konopi uzivam protoze mi chutna .. ne nechutna.. mam proste rad stav > sem psychicky zavislej
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
16.07.2008 09:18
jj, jsem zvadav co se bude zkouset treba za 20 let :)

kazdopadne piju pivo, mam rad dobre svestky konopi uz ne tak jako driv, prakticky vubec, ale vyjimky se najdou :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>