Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Filmy
18.05.2024 (3.133.128.39)

Filmy

Zakladatel: Ladron

vše o filmech, tipy na dobré filmy apod :)

<< | <> | >>

Falcon
07.10.2009 11:27
mě se Sylar jako Spock líbil :)
xaxaxaxax

defila
07.10.2009 09:33
ad kai - 9-ka je zajimava :)- neni to Burton v jeho osobite forme, ale prvky to ma. Film me nenadchnul, ale taky neurazil, docela dobre. (byt tebou tak se spis tesim na ALenku v risi divu, kterou dela Burton, sice se tam moc hraje s grafikou, ale to budu muset prezit, vypada to vice nez dobre)

a District 9 - genialni napad pojaat cely film jako dokument, scenaristovi vsechna cest
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
07.10.2009 08:22
Spoock? :-) Zas takový strašidlo snad neni, ne? :-) To by mě zajímalo, co jsi ze Star Treku viděl, že hned používáš slovo píčovina. To už mi spíš jako píčovina přijdou clone wars, ale je fakt, že jsem viděl jen film, na seriál nemám odvahu (a hlavně se mi to nechce stahovat :-) Nebo Indy a křišťálová tento, to je taky pí...

Naposledy upraveno: 07.10.2009 08:24, Belenor


Falcon
07.10.2009 08:15
na Star Treku sem byl v kině a teď sem si to sosl a už sem to viděl tento tejden po třetí :) je to fakt super film

District 9 taky z kina a taky super :) zajímavě natočen

aha tak to už abych sosal ty clone warsy :D
xaxaxaxax

K_A_I
07.10.2009 02:05
o vikendu byla nuda (krome toho mlika)... takze jsem si pustil par filmu :
G.I. Joe - akcni kravina,jen jedna scena s tema super oblekama? hmm skoda:( ale jinak celkem zajimave jen me sere ze z toho urco udelaj nekonecnou serii :)

G-Force - omg agenti morčata?? rikal jsem si to bdue kravina pro deti:) nakonec je to spis takova rodina komedie :) takez jsem se i zasmal...

a nakonec : Star Trek - cekal jsem picovinu ve stylu vsech star treku co jsem nejakym omylem nekdy zahledl... a ono to nakonec nebylo tak spatne :) akorat Sylar(heroes) jako Spoock... to me totalne sralo...

jinak zacla druha sezona Star Wars Clone Wars ... a opet parada :)

dneska snad este stahnu District 9 a 9 (na tu se celkem dost tesim preci jen Tim Burton je Tim Burton, a kdyz uz se da do kupy s reziserem Wanted... z toho proste nemuze vzejit picovina)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
06.10.2009 18:20
ha! tohle je vice nez uchylne a misty to ma zabavne momenty :-)

http://iserialy.sk/robot-chicken/specials/robot-chicken-star-wars-special/
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
30.09.2009 12:34
"Lamer" bude sequel Gamera.

K_A_I
30.09.2009 11:43
ses no :P
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Falcon
30.09.2009 08:21
Lamer ? :D
xaxaxaxax

K_A_I
29.09.2009 20:00
Tak jsem byl na Gameroj... zbesile zajimave :)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Falcon
27.09.2009 18:22
v pátek jsem byl na Disctrict 9 a bylo to hodně dobrý, doporučuju zajít...

jinak taky dávali trailer na Avatara a to bude film roku podle mě :)
xaxaxaxax

Belenor
18.09.2009 15:59
Nedobře se na to díváš :-) Sračky je potřeba potírat, neboť kazí osoby, které nepoznají, že to je sračka :-) Má to ovšem slabinu, že každý za sračku považuje něco jiného. Ale je naprosto ok potírat svou kategorii Sračky :-)
deXter
18.09.2009 14:32
defe proč to tak hrotíš, vždyť ti to může bejt uplně fuk co kdo točí a kdo na to kouká :) nikdo tě nenutí abys na to koukal :D

defila
18.09.2009 11:30
me z toho klipu neni ani jasny, proc tohle nekdo toci :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Maxell
18.09.2009 10:45
No tobě z toho klipu neni jasný, že je to seriózní akční film, doplněnej o komediální prvky? :-D

defila
18.09.2009 10:27
osobne to nemam rad, tak kricim, kde muzu :)
zajimavy by bylo, kdyby ten film byl opravdu myslen "vazne" na urovni filmu...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Maxell
18.09.2009 10:26
Píše se Seagal Defe!!! ;-)
A on nemá ve zvyku hrát v parodiích pokud vim :-)

Belenor
18.09.2009 00:47
No, defe, já teda nevím, ale mě to přijde jako nějaká parodie, tak možná křičíš zbytečně :-) Viz název Cockpuncher, tj. něco jako "Kulomlat" či tak něco (Drtič koulí zní moc obyčejně)

defila
17.09.2009 22:57
Boha, to bude blbost :)
zase americky nepochopeni vychodniho bojovyho umeni (navic zcela nechapu co tam ten Segal dela, on ma 7. dan v Aikidu(coz je japonske...)
Mistri bojovych umeni placou, tupy divak zasne...;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
17.09.2009 21:42
hahaha :D http://www.dailymotion.com/video/xaempd_cockpuncher-the-movie_shortfilms
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
<< | <> | >>