Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
03.10.2024 (3.21.248.162)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
deXter
04.06.2007 14:48
omg ruska ruleta je teda fakt nejstupidnejsi :D

defila
04.06.2007 14:27
hehe, to by se tam taky hodilo :))


Darwinova cena se uděluje lidem, kteří se vlastní neopatrností nebo hloupostí připraví o život. Přestože jsou tedy její nositelé bez výjimky po smrti, cesty k získání cen jsou mnohdy úsměvné...

Devětatřicetiletý právník Garry demonstroval studentům práv pevnost okenních skel mrakodrapu, ve kterém sídlila jeho kancelář. Studenti se tak mohli přesvědčit, že skla příliš pevná asi nebudou, když ho Garry dokázal ramenem prorazit, vyletět ven a pádem ze čtyřiadvacátého patra se zabít.

Nemocniční pacient s vážnou chorobou plic dlel v kyslíkovém stanu a těšil se, jak si zahřeší. V ponožce měl totiž ulité dvě cigarety a zapalovač. Když osaměl, mohl si konečně zapálit. Škoda, že mu nikdo neřekl, jak silná výbušnina kyslík je. Možná mohl ještě žít...

Michael pozoroval přítele, který čistil své akvárium a při tom si stěžoval na jednu z ryb, která rychle roste a požírá ostatní. Furiant Michael ji s výkřikem "Tak jí provedeme to samé!" vzal a strčil do úst. Stále živá třinácticentimetrová ryba mu ovšem uvízla v hrtanu a než přijela pomoc, Michael se udusil. Ocásek čouhající z jeho úst se ještě chvíli po tom mrskal...

Tygr zabil dva mladíky v kalkatské ZOO, kteří se ho pokoušeli na znamení nového roku ověnčit girlandou. Když mládenci přelezli překážky a dostali se do výběhu, šelma jim dvěma mocnými ranami tlapou srazila vazy a částečně je zkonzumovala.

Zaříkávač hadů na žádost obyvatel malého města odchytil krajtu, která se dostala do jednoho z domů. Když vítězoslavně ukazoval pytel s plazem, začali ho lidé hecovat, aby jim předvedl, jak se krajty chytají. Muž si na důkaz svého umu omotal krajtu kolem krku. Když ho začala škrtit, nenašel se nikdo, kdo by mu pomohl, a tak bídně zhynul.

A ještě jednou had: vyhlášený lovec Ali zajal poblíž Teheránu plaza tak, že ho přitiskl pažbou k zemi. Had se začal ovíjet kolem pušky tak intenzivně, že zmáčkl spoušť a prostřelil Alimu hlavu.

Tři paka v Americe chytili na golfovém hřišti sysla, odnesli ho do malé dřevěné boudy, zavřeli do bedýnky a nastříkali na něho tři spreje se zmrazovací látkou. Když sysel stále žil, přemýšleli, jak jinak ho zprovodit ze světa, k čemuž si zapálili cigaretu. Bouda plná výparů bouchla a přežil pouze sysel.

Jim měl matku, která už dávno přetáhla osmdesátku. Stále ale chtěla řídit auto. Jim ji tedy odvedl k přezkoušení. S instruktorem pak domlouval podrobnosti, přičemž si stoupl přímo za vůz. Matka, kterou před tím usadil za volant, si myslela, že má vyrazit a zařadila zpátečku. Přimáčkla synka ke zdi tak silně, že na místě vydechl naposledy.

Malé kuře spadlo do studně. A protože to bylo v Egyptě, kde je každého sousta třeba, postupně se ho vydalo zachránit šest lidí. Když je profesionální záchranáři později utopené tahali ven, vytáhli i viníka nehody - kuře. Nemusíme zdůrazňovat, že živé.

Málokdo asi pochopí, proč se reverend Upton Down vydal s manželkou a dvěma dcerami do džungle v Nové Guinei, aby tamní domorodce obrátil na pravou víru. Než stačil vytáhnout z batohu bibli, vařila se těla celé rodiny v kotli s gulášem.

Wayne byl drobný zlodějíček, který porůznu kradl barevné kovy. Jednou narazil na měděnou trubku vyčuhující zpod omítky nějakého objektu. S radostným (a posledním v jeho životě) zavýsknutím popadl velké nůžky a přiložil je ke kabelu, ve kterém bylo napětí o síle 11 000 voltů.

První obětí nového milénia v Las Vegas byl jakýsi Tod. Ten při novoročních oslavách vyšplhal na lampu veřejného osvětlení, kde mával na procházející dav, dokud mu neuklouzla noha. Svůj pád se snažil odvrátit zachycením za elektrické kabely, ze kterých se stejně utrhl a spadl z deseti metrů na hlavu na betonový chodník...

Jistý Daniel byl propuštěn z hasičského sboru v Sequoyah. Jeho kamarádi se mu rozhodli pomoci tím, že zinscenují požár neobydleného domu, který "obětavě" zlikviduje "náhodou" kolem procházející Daniel. Plán zkrachoval na tom, že Daniel při rozlévání benzinu v domě uvízl. Když jeden z hasičů podle plánu zažehl požár, nezbylo Danielovi nic jiného, než uhořet...

Dva mladíci v Indonésii se rozhodli oslavit konec Ramadánu pořádným ohňostrojem. Nakoupili rachejtle, jejichž rozbušky připojili k baterii motocyklu. Ten pak nastartovali. Výbuch byl slyšet dva kilometry daleko a samozřejmě ani jeden z nich nepřežil.

O ruské ruletě snad ani nemá cenu se zmiňovat, některého z pitomců, kteří při ní zemřeli, zná snad každý z nás. Ovšem hrát ruskou ruletu s automatickou pistolí, kde šance přežít je nulová, to už je husarský kousek. Že, mladíku z Houstonu?


a tady mate vsechny udeleny :) ->http://darwinawards.com/darwin/
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
04.06.2007 14:21
Jeden známej mé známé se zabil při čištění zubů. Jak čistil, tak zabral, ulomil o zuby kartáček a kinetickou energií prořízl krční tepnu zevnitř.
Welcome to my world of death and pain

defila
04.06.2007 14:19
jo, kazdej rocnik darwinovy ceny je vynikajici :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
04.06.2007 14:01
chudak prase :o
hehe tanto je mazec s tou raketou :D

Naposledy upraveno: 04.06.2007 14:05, deXter


Belenor
04.06.2007 13:30
Prej Darwinova cena:

Dneska budu dobrej, puso
Jeden Newyorčan bažil na podzim roku 1988 po netradičním sexuálním zážitku. Vzal proto injekci s kokainem a vpíchl si ji do penisu, přímo do močové trubice. Noc byla ďábelská. I den potom. Stejně tak jako další tři dny. To už musel s nekonečnou erekcí kvůli bolestivému močení do nemocnice. Ošetřující lékaři v nemocnici mu po několika dnech kvůli gangréně museli amputovat nohy a devět prstů na rukou. Penis upadl sám. Nezemřel, ale stejně to už nerozchodí.

Vepřová party
Tři kamarádi na dobře rozjeté pařbě dostali o půlnoci chuť na vepřové kotlety. Kuchař ale neměl maso, a tak se v opileckém nadšení rozjeli na deset kilometrů vzdálenou farmu. U cesty strhli ohradu a osvobodili prasata. Jedno z nich se jim podařilo chytit a přivázat na korbu pick-upu. Jenže prase sebou při jízdě začalo zmítat a po pár sekundách spadlo z korby. Auto plné opilců ho za sebou na laně táhlo více než kilometr, než sjelo z krajnice a několikrát se převrátilo. Přivázané prase přežilo. Nepřipoutaní opilci ne.

Tryskáč
Pred nekolika mesici byla arizonska dalnicni policie upozornena, ze nad jednim usekem dalnice proletelo nizko tryskove letadlo a narazilo do skaly nad dalnici, vybouchlo a shorelo. Highway Patrol jsou muzi cinu.Ihned nasedli do sluzebnich vozu a ritili se na urcene misto. Jeste pred tim upozornili na havarii ridiciho letoveho provozu. Tem vsak zadne letadlo nechybelo...

Udane misto nasla Highway Patrol snadno. Ze skaly nad dalnici se stale jeste kourilo, misto bylo dobre patrne jiz z dalky. Kdyz se muzi zakona dostali ke krateru, ktery na miste zbyl, zustali stiffed, stajf cili zkoprneli. Z doutnajiciho krateru nevycnivala zad superrychleho bojoveho letounu, nybrz ohorele zbytky kufru automobilu Chevrolet Impala! (To je takove to velke hranate auto, ktere jako americky taxik vystupuje ve vsech serialech kterymi nas krmi televize) Auto s petilitrovym motorem; vazi kolem dvou tun. Diky citelnemu cislu zjistila policie majitele, kterym byl Wile E. Coyote. A ten svym bliznim, na rozdil od pilotu,skutecne chybel.

Ne vsichni ovsem byli jeho smrti prekvapeni, nekteri jeho posledni jizdu zazili na vlastni oci. Podle nich se vsechno udalo takto: Diky tomu, ze armady na celem svete nejsou zrovna nejporadnejsi, daji se po nich obcas najit ruzne veci, ktere navic nikdo nepostrada. Jsou to veci mnohdy velmi bizardni. Tak se stalo, ze tito panove nasli startovaci raketu na pevne palivo JATO, ktera slouzi pretizenym nakladnim letadlum C-130 Hercules, aby mohly vzletnout z velmi kratke plochy. Co s takovou nadhernou veci? To se preci musi vyzkouset Takova vec nelezi na silnici kazdy den! Panove se rozhodli a namontovali raketu na strechu Chevy Impala. To je preci solidni a pevny vuz (neco jako Volha). Raketa sama vazi kolem metraku. Pro porovnani - sest techto raket zvedne sedmdesatitunoveho Hercula z fotbaloveho hriste. Ted zbyvalo najit patricne dlouhy rovny usek dalnice v Arizonske pousti. Po chvili hledani tu byl: idealne rovny, tri mile dlouhy usek, bez jedine zatacky. Ta byla az na konci... Co se delo pak.? Pokusnik nasedl do sveho vozu a zapalil raketu.

Misto zazehu nasli policiste snadno: asfalt na silnici chybel, kolem byl rozpusteny. Maximalni tah vyvine raketa po peti sekundach... V te chvili Chevy prekrocil rychlost 350 mil(560 km/h). Stale zrychloval. Plny tah rakety hnal auto silenou rychlosti po dvacet az petadvacet sekund... Vlastne, hnal by ho i dale, ale byl tam ta nestastna zatacka. Ve chvili sileneho zrychleni zazival ridic pocity pilota stihacky F-14, ktery provadi soubojove obraty na rezimu plne forsaze. Po dvou a pul milich bylo jasne, ze je rovny usek dalnice asi trochu kratky. Ridic se rozhodl brzdit. Svedkem jeho usili byly zbytky pneumatik a zbytky brzd Pak se z ridice stal pilot... Dvoutunova Impala se vznesla a raketa ji hnala proti skale. Ve vysce 38 metru do ni narazila a vyhloubila krater metr hluboky. Z chrabreho pokusnika nasli jen par kosti a zubu. V nalezene casti volantu byly jeste zaryte nehty...

Naposledy upraveno: 04.06.2007 13:58, Belenor

Párek
03.06.2007 13:16
Jo to je dobrej film 13. okrsek
Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"

My pereme na 40, ale my pereme na 1940

defila
02.06.2007 17:06
hmmm parkourari si hrajou...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
02.06.2007 16:20
solidní únik :D
xaxaxaxax
~stx#.
01.06.2007 20:19
http://www.metacafe.com/watch/29618/run_escape_jump
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

defila
01.06.2007 13:01
triko I "znak srdce" death star chci nebo alespon sith hapens :)

Odkaz

a pak jeste jeden :)

http://www.explosm.net/db/files/Comics/Dave/comictoast1.png
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Jack
31.05.2007 22:08
jj to si radsi na to letiste dojdu pesky a sem tam jeste driv :oD
~stx#.
31.05.2007 20:11
haaa
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
deXter
31.05.2007 17:27
lol.. a ten komentar :D

A vyšlo jí to zhruba stejně jako u nás taxi z Ruzyně do centra Prahy
~stx#.
31.05.2007 16:06
Odkaz
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

defila
31.05.2007 12:23
asi budu muset upgradovat svou vybavu u pc :)

http://pics.swteam.info/06/92/15.jpg
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
30.05.2007 20:43
http://gadgets.cz/images/2007/05kveten/pacman.jpg

Vědci učinili historický objev. Během vykopávek našli kostru prehistorického tvora Pac-Mana. Podle mnoha studií se tento tvor živil výhradně pojídáním teček, ale občas nepohrdl ani výborným bubákem. Lebka Pac-Mana má 35cm v průměru a byla vytvořená pro reklamní účely, bohužel není určen k prodeji.
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
30.05.2007 15:50
:D

Falcon
30.05.2007 09:32
hehe
xaxaxaxax

Belenor
30.05.2007 07:35
Např. programátoři, drzoune.

Ale k tématu:

Pesimista vidí v tunelu tmu.
Otimista vidí světlo na konci.
Realista vidí světla blížícího se vlaku.
Strojvedoucí vidí tři idioty na kolejích.

Naposledy upraveno: 30.05.2007 07:46, Belenor

<< | <> | >>