Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
30.09.2024 (52.15.42.128)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>

Falcon
15.12.2007 18:43
nebo nedej bože mezi veverkama
xaxaxaxax

SirPesZ
15.12.2007 17:44
Jo, vemte si medvěda vychovávanýho mezi orli :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
15.12.2007 17:30
zalezi na vychove medvedu :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
15.12.2007 16:51
zalezi na vychove...
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Spawn
15.12.2007 16:39
Foxi lidi nadelaj mnohem vic prasaren nez medved, kterej pochybuju ze zabiji jen tak pro pobaveni jako nejakej trapnej klucik sedici na posedu... Ja nevim fakt kam tohle speje. Stydet za za lidi a ty bys na takovyhle ciny byl jeste pysnej. Prosim at si zastreli medveda, kterej na nekoho utoci, ale medveda kterej proste vyleze z housti. Fakt maser teda. Fakt mi je obcas z lidi blbe. Lidi sou jedna velka nehorazna prasarna.
K
15.12.2007 16:35
Editovat, Smazat
musíš chytit za rohy a pořádně ho kopnout do šišky.

Falcon
15.12.2007 16:21
co máš s tím zubrem furt :D ti už pomalu nejsou ani, myslím, že na jednoho zubra bude padesát medvědů :D viděl sem fotky známých, co byli v kanadě na rybách a medvěd byl na každé třetí :)
Jinak naprosto s přehledem vás může zabít i jelen :)
xaxaxaxax

defila
15.12.2007 15:20
moc precenujes silu kanadskych medvedu, sic muze byt vetsi(a patrne je), ale porad to nemeni nic na tom, ze bych ho nechtel potkat, nebo nedej Boze zubra...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
15.12.2007 14:09
něco jinýho je potkat "medvěda" v tatrách a opravdovýho medvěda v kanadě, kterej je několikrát takovej :D např ten medvěd, se kterým natáčeli film Na ostří nože to nebyl žádnej prcek :)
xaxaxaxax

SirPesZ
15.12.2007 13:57
Kámoše v Tatrách probudilo, když se mu medvěd hrabal v batohu, kterej měl pod hlavou :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
15.12.2007 13:54
ja o nich nic nerozpravim :) ja mluvim o lidech jaky sou svine .)

defila
15.12.2007 13:39
ad medvedobijci -> kolik medvedu jste videli, ze o nich tak rozpravite ? :)

zajedte na vychodni Slovesko, tam zijou, prej s nima zadny problemy nejsou, kamos co tam stanoval, jednou po ranu rozepnul stan a cumel na medveda, tak zase stan zavrel a doufal, ze se nic dit nebude :) a nedelo :) horsi je prej potkat zubra
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
15.12.2007 13:32
Hm bestie mozna, ale tak ty lidi nemaj lizt tam kde sou medvedi a nesrat se do nich. Sou strasny frajeri ty "lovci" kdyz umej zastrelit zvire puskou, at ho zabije holejma rukama pak to bude pro me lovec.. a je mi u rite ze medvedi zabijej lidi, dobre jim tak. Lidi sou nejvetsi svine tak at hebnou.
Fox
15.12.2007 13:24
prej chudak medved.. "chudaci" lidi co prezili napadeni medvedem... kdyz te napadne medved tak ses skoro mrtvej jen fakt luckeri to prezijou .. a to tak ze nemaj pulku obliceje.. maj rozsahly tepeny krvaceni a ja nevim co vsechno... mevedi sou bestie ja bych byl na toho kluka pysnej...
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
deXter
15.12.2007 13:12
ja bych chtel videt to dite jak udrzelo tu kulovnici kdyz vystrelil :D jeste tak aby trefil :))
~stx#.
15.12.2007 13:07
lol...podle toho clanku by te maly Tre sejmul driv nez by sis usral :D
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
deXter
15.12.2007 12:59
omg a tim se chlubej? chudak medved, bych tomu diteti i cely jeho debilni rodine ustrelil drzku brokovnici...

Naposledy upraveno: 15.12.2007 13:38, deXter

~stx#.
14.12.2007 15:44
Odkaz
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

K_A_I
13.12.2007 22:04
stary :) ( ale dobry)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
Párek
13.12.2007 18:18
http://www.youtube.com/watch?v=zbYtpMyHAiA&feature=related
Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"

My pereme na 40, ale my pereme na 1940
<< | <> | >>