Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
25.09.2024 (3.16.51.157)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
Ladron
22.09.2008 01:18
Po kalifornské pláži se prochází chlapík zamyšlený do svoji modlitby.
Najednou zvolá: "Pane, splň mi jedno přání!"
Nad hlavou se mu zjeví mohutné temné mračno a zaburácí hlas boží.
"Celý život se snažíš být přímý a čestný, splním ti tvé jedno přání".
Chlapík povídá: "Postav mi most na Hawaj, abych se tam mohl kdykoliv dostat
autem."
Bůh na to: "Tvoje přání je velmi materialistické! Jen si představ s jakými
problémy se takové přání spojuje:
pilíře až na dno Pacifiku, všechen ten beton a ocel, co by to stálo!!!
Dokážu tvoje přání splnit, ale těžko se mi akceptuje tvoje orientace
na světské věci. Zkus ještě chvilku uvažovat a vyslovit přání, které by
pro mě bylo poctou!"
Chlapík se ztěžka zamyslel a po dlouhé chvíli nakonec povídá:
"Pane, přál bych si rozumět ženám. Chci vědět, jak se cítí v hloubce svého
srdce, co mají na mysli, když mě ignorují, proč pláčou, co chtějí povědět,
když říkají "NE".
Bůh: "A............na tom mostě chceš mít dva anebo čtyři jízdní pruhy?"
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Fox
21.09.2008 15:42
stahnu si iSMS a muzu mazat jednotlivy zpravy.. me to prijde k nicemu takze pouzivam normalne SMS v menu..
na vsechno je uz vychytavka :) .. jo E65 ma mamka.. to je slusnej foun..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
21.09.2008 00:05
jo mam na mysli treba - nemoznost smazat sms od konkretniho cloveka - bud smazes vsechny co ti od nej prisli, nebo nesmazes vubec... demence ... vsechny vychytavky musi automaticky jit pres iTunes, jakmile nejdou a nejak si to hacknes tak mas zaruku mimo, dalsi demence...

nevim, pouzivam E65 a prijde mi levnejsi,lepsi(co do sluzeb programu) a elegantnejsi :) (jo a ma wifi :D)

Naposledy upraveno: 21.09.2008 00:05, defila

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
20.09.2008 17:28
hh diskuze o iphonu :D podprumernej telefon.. no asi zalezi co mas na mysli.. a jako mu telefon ma snad jen jednu vadu: nejdou posilat soubory pres BT, jen pres wifi.. kazdej tel. zatim nema wifi ale brzio to tak bdue takze perspektivejsi technologie v mobilech.. takze ve finale docela dobry... pak jen ze nemam gps ale to je tim ze nemam ten novej jinak uz asi nic.. tohle je jediny ale muzu naopak pochvalit dislpej kterej je fakt luxusni.. nikdy zadnej problem. nic.. co se tyce padani na zem a podobny veci.. muj iphone spadl nekolikrat na displej a nikdy ani skrabanec.. zato druha strana to je horsi tam na nekolik sramu no.. jo jinak ja ho mam docela znicenej kaii ale drzi a parada.. kamoska na svuj dokonce slapla.. prasklo ji sklicku u disleje.. zadna zmena v ovladani.. porad stejny vlastnosti.. to mi prijde docela slusny..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Falcon
20.09.2008 14:12
iphone dobrej xD já ho budu mít po vánocích až to klesne ta cena tak mám domluvený s naším dealerem že mi ho střelí a dobrou cenu , ne jak teď takový pálky oO... ale člověk na něj musí na safari dokoupit dost programů aby to bylo ok :)
xaxaxaxax
deXter
20.09.2008 13:01
tjn :)

K_A_I
20.09.2008 12:29
dex: no aspon vidis ze zalezi na lidech... nekdo je hold kkt a poskrabe si ho hned a nekdo si ho neposkrabe nikdy :P
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
deXter
20.09.2008 12:04
eheheh mazec :)

SirPesZ
20.09.2008 11:53
http://www.kumah.org/uploaded_images/SplittingOfTheRedSea-700686.jpg
Moderní Mojžíš :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
20.09.2008 11:16
no kamos ho ma 2 tejdny a je to cely poskrabany :) a to ho nosi v pouzdru :D

K_A_I
20.09.2008 11:13
zatim sem si nevsiml ze by ho Fox mel nejak znicenej :D akorat si furt stezuje na to ze uz ho nebavi :-P kdyz iphone tak jedine na filmy(serialy/anime) :)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
deXter
20.09.2008 10:04
no sice je to dobra hracicka, ale ja bych ho nechtel uz kvuli tomu lesklymu povrchu kterej se hned znici.. :)

defila
20.09.2008 09:49
mno ja porad nevim co na tom iPhonu vidite(respektive lidi na nem vidi) - vypada efektne, to jo, kdyz chce clovek na net, tak idelani pristroj, dotykovej displej muze leckoho oslnit, ale jinak je to prumernej az podprumernej tel....

je spousta jinech lepsich, tenhle ma akorat obrovskou reklamu se spoustou jablek :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
20.09.2008 01:16
MMS a video recording na svym iphonu mam.. ty karty me serou a ten video chat ani ne.. stejne to zatim funguje jen v praze a v brne..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
pils€
20.09.2008 01:09
http://halbot.haluze.sk/images/2008-09/4419_iphone.jpg
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Ladron
18.09.2008 23:33
Defila Dobré :)
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v

Belenor
18.09.2008 13:54
No, já to měl opačně, SPZ :-) např. Rime Of The Ancient Bastard a Tim Bayley :-)

SirPesZ
18.09.2008 13:17
Mně se líbilo to Belovo, ale u toho defova jsem se opravdu zasmál :-).
Welcome to my world of death and pain
Jack
18.09.2008 13:17
Obycejny forum..

defila
18.09.2008 11:17
to by te pak odradil od kliknuti na tenhle kouzelny odkaz ;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>