Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
25.09.2024 (18.119.159.178)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>

Falcon
24.10.2008 11:37
lol fikaná matka :D
Každopádně jak jinak že xD

Naposledy upraveno: 24.10.2008 11:37, Falcon

xaxaxaxax

SirPesZ
24.10.2008 10:25
John pozval svoji matku na veceri. Behem vecere si matka nemohla nevsimnout, ze jeho spolubydlici Julie je velmi pekna. Uz dlouho mela podezreni, ze John ma vztah se svoji spolubydlici a ted byla jeste zvedavejsi. Pri jidle proto sledovala jejich reakce, byla zvedava, zda je mezi Johnem a jeho spolubydlici neco vic nez jen pohledy.
Jakoby cetl jeji myslenky, John povida: "Ja vim, co si musis myslet, ale mohu te ujistit, ze Julie a ja jsme jen spolubydlici."
Asi o tyden pozdeji prisla Julie za Johnem a povida, "Od te doby, co tu byla tvoje matka na veceri, nemohu najit tu krasnou stribrnou naberacku na omacku.
Nemyslis, ze ji sebrala?"
John povida: "Sice o tom pochybuji, ale pro jistotu ji napisu."
Tak si sedl a napsal: "Mila mami, ja nerikam, ze si sebrala naberacku na omacku z meho domu a nerikam ani, ze si ji nesebrala. Faktem vsak zustava, ze chybi od te doby, co si tu byla na veceri. S laskou John."
O par dni pozdeji dostal John dopis od sve matky a v nem stalo:
"Drahy synu, ja nerikam, ze "spis" s Julii a nerikam ani, ze "nespis" s Julii. Faktem vsak zustava, ze kdyby spala ve svoji vlastni posteli, tak by uz davno nasla naberacku na omacku. S laskou mama."
Welcome to my world of death and pain

Falcon
23.10.2008 20:58
lol trial motyka
xaxaxaxax
Maxell
23.10.2008 20:21
Jak by to vypadalo, kdyby jedna „velká nejmenovaná společnost“ nepodnikala v oblasti IT, ale třeba v prodeji domácích potřeb?

Vstupuji do perfektně architektonicky řešené budovy hrdě nesoucí velkou ceduli „Železářství XYZSOFT“. Stylové průčelí budovy a profesionální personál napovídají, že jde o firmu velmi úspěšnou. Po vstupu mne však překvapí poměrně malý výběr zboží, které tu je vystaveno vždy ve velkém množství kusů od každého druhu. Potřebuji však koupit motyku a tu mají, to je hlavní.

Jdu k regálu s motykami. Je ohromný - táhne se přes celou prodejnu. V téměř každé poličce leží s pedantskou přesností narovnány naprosto stejné motyky. Cenovky se ale liší, ty nejlevnější jsou jen za 40 Kč, ty nejdražší pak stojí 13500 Kč. Úplně na konci rady je pak prázdná polička s cenovkou 4700 Kč. Je mi to divné a jdu se zeptat prodavače:

"Prosím vás, můžete mi říct, jaký je rozdíl mezi motykami za 40 a těmi za 13500?"

"Ale samozřejmě, vůbec žádný, ty motyky jsou stejné."

"No to vidím, že jsou stejné, ale nejsou třeba z jiného materiálu, nejsou ty za 40 s výrobní vadou, nebo tak?"

"Nikoliv, ty motyky jsou opravdu úplně stejné."

"Takže je vlastně úplně jedno, kterou si koupím..."

"Jistě."

"...udělají úplně stejnou práci."

"No tak v tom se prosím pletete."

"Chcete říct, že ty motyky jsou stejné, ale každá udělá jinou práci?"

"V zásadě ano, tady jde totiž o licenci. Motyku za 40 si můžete koupit, ale pokud nejste jednooký nezletilý nezaměstnaný sirotek, tak ji nesmíte´používat."

"No a která je tedy vhodná pro mě?"

"No to záleží, jestli ji budete používat jen pro vlastní potřebu, nebo ji i půjčovat, jestli s ní budete pěstovat nekomerčně, nebo vypěstované plodiny prodávat, na jak velkém pozemku s ní budete kopat a jak dlouho ji máte v plánu užívat."

"No já bych asi bral ten typ, který byl v tom prázdném regále, ten už jste nejspíš vyprodali a tudíž je o něj největší zájem, proto bude asi nejlepší"

"I tentokrát se mýlíte, tam žádné motyky nikdy nebyly, to je regál s licencemi na motyku."

"Aha a k čemu mi ta licence bude, když nemám žádnou motyku?"

"No k ničemu, to je spíš pro lidi, kteří motyku ukradli sousedovi a teď by ji chtěli zlegalizovat..."

"Tak dobře, řekneme, že bych chtěl motyku na celý zbytek života, co bych si s ní třeba mohl i na stará kolena vydělávat a co bych ji mohl půjčit tolika lidem, kolika budu chtít."

"No tak takové motyky tu zrovna nemáme, ale mohu ji pro Vás přiobjednat. Víte co, než uděláte to závažné rozhodnutí a koupíte si motyku za 68990 korun, nechcete si radši nejprve zkusit naši demo-motyku?"

"Demo-co?"

"Demo-motyku - jde o trial čili zkušební verzi motyky, kterou dostanete zdarma, ale musíte ji po uplynutí lhůty třiceti dní přestat používat."

"No a co se stane po těch třiceti dnech?"

"Nic, ale pokud ji nepřestanete používat, bude vaše další okopávání záhonku v rozporu se zákonem..."

No co vám mám povídat, vzal jsem tu trial-motyku zdarma a víckrát už mě tam neviděli.
deXter
23.10.2008 09:07
SPZ> zajimalo by me kolik to udela :D
Jack
22.10.2008 22:32
a ze se cinil

Falcon
22.10.2008 21:47
hh spamer
xaxaxaxax

SirPesZ
22.10.2008 21:24
http://img75.imageshack.us/my.php?image=hlaska3cy8.png
Welcome to my world of death and pain

defila
18.10.2008 12:57
mno kdyz tu posledne zaznelo tema matrix :o)

http://www.explosm.net/db/files/Comics/Dave/comicokaywhatthefuck2.png
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Jack
18.10.2008 10:34
Ty si byl dycky jinej :D
Fox
17.10.2008 14:48
me to nic zvlasniho nedela :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Jack
17.10.2008 13:28
no asi jako vam ostatnim, protoze ja tu taky vidim 2 a je jich tu 34 treba :D

Falcon
17.10.2008 13:24
jak to ten jack dělá že napíše 1 post a hodí mu to 21 :D
xaxaxaxax
Jack
17.10.2008 11:08
:D

Falcon
17.10.2008 00:34
toto je sado, ale asi naseru ravena :D http://www.youtube.com/watch?v=VBp7OixXI8s
xaxaxaxax

Falcon
17.10.2008 00:34
xD http://www.youtube.com/watch?v=dkVcdZZfyek
xaxaxaxax

Falcon
16.10.2008 23:29
hh, to bych koupil origoš celej vohoz :D nebyl přece tak drahej ne ? :D
xaxaxaxax

defila
16.10.2008 22:04
kopul jsi misto toho bederni rouskou darth vadera? :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
16.10.2008 16:35
dobrá je kočka xD já sem v kanadě koukal v jednom shopu na helmu storm troopera, ale nakonec sem se na to vysral :D
xaxaxaxax
Fox
16.10.2008 15:44
hh tohle je husty no :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
<< | <> | >>