Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
24.09.2024 (3.147.84.169)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>

Belenor
08.12.2008 16:02
Jo, něco podobného jsem někde četl - rozmázl se o skálu, ale prý je to jen legenda (http://www.darwinawards.com/darwin/darwin1995-04.html)

A když už jsme u toho :-)

http://www.darwinawards.com/stupid/stupid2008-08.html

Neboli:

Xian (41) si všiml, že ocelové lavičky mají takové větrací otvory a napadlo ho, že by je mohl použít k sexuálnímu ukojení. Zasekl se. Našli ho policajti a přivolaní doktoři jej po čtyřech hodinách osvobodili. Poslední odstavec moc nechápu, ale o vercajk asi nepřišel :-)

Naposledy upraveno: 08.12.2008 16:10, Belenor


Falcon
08.12.2008 15:19
no jo to sem někde četl že si borec chtěl vyzkoušet jak asi povalí jeho auto když si dá na auto raketu :D frčelo to pěkně no, ale zabil se v zatáčce pač s tou raketou na střeše to nezatáčelo ani xD
xaxaxaxax

defila
08.12.2008 14:43
as kai - hehe, nekdo si hral :)

btw, kdyz nekdo vyuzije skveleho napadu pridelat na kolo nytro, tak co z toho vznikne :)

http://www.lolpix.com/_pics/Funny_Pictures_439/Funny_Pictures_4397.jpg

a jedna zvlastnost :)

http://www.motifake.com/motivational_posters/bba311c3e8.jpg
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
07.12.2008 22:38
http://img384.imageshack.us/img384/6418/1227994396674ln9.jpg
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Falcon
07.12.2008 22:02
haha
xaxaxaxax

defila
07.12.2008 18:24
stanme se Borgy a bude me ji mit omezenou jednotne :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
07.12.2008 16:52
Protože máte příliš omezenou mysl :-)

Falcon
06.12.2008 15:55
nejsi sám
xaxaxaxax
Jack
06.12.2008 13:20
Nejak nechapu co mam hledat :-/

SirPesZ
06.12.2008 13:11
http://www.wowwiki.com/Level_80_Elite_Tauren_Chieftain
:-)
Welcome to my world of death and pain

defila
06.12.2008 12:16
:o)

Základy teorie pivního pole:
(Basic Principles of the Beer Field Theory)


Znalost základu teorie pivního pole má v současné době nejširší uplatnění v potravinářské chemii. medicíně a hlavně filozofii. Přesto by však mohlo byt užitečné, aby se s některými poznatky z teorie pivního seznámili také pracovníci jiných oborů. Zejména vědeckovýzkumná základna.


Přejděme však k meritu věci:

Základním zdrojem pivních kvant jsou tzv. pivovary. které jakožto primární centra emituji tato kvanta do center sekundárních, zvaných obvykle hospodami. (Některé prameny jako např. [3] uvádějí též označení hostinec, krčma., kořalna, nálevna a restaurace.) Každé sekundární centrum vytváří kolem sebe vlastní pivní pole. Intenzita tohoto pole je dána interním spinem. to jest jaké pivo se točí, zda 10°. 11°. 12°. 13°, apod. U hospod se spinem 7° a 8° se dosud existence vlastního pivního pole nepodařilo experimentálně prokázat.

Pivní pole je charakterizováno pivočárami. které tvoří soustavu ortogonálních trajektorií k ekvipivám. Hustota pivočar je mírou intenzity pivního pole. hustota ekvipiv udává velikost pivopotencionálu. Účinný dosah pivního pole je různý a nepřímo závisí na pivním koeficientu pole. který je definován jako počet sekundárních center na jednotku plochy.

K úplném průběhu pivního cyklu je nutnou, nikoli postačující. podmínkou existence individua, schopného pivní kvanta absorbovat. Takové individuum je v pivologické terminologii nazýváno pivníkem. někdy též méně správně pivařem. Aktivita pivníka, tj. jeho schopnost orálně přijímat pivní kvanta, je determinována počtem volných měnových jednotek. jež má pivník k dispozici. Další faktor. determinující aktivitu pivníka. je pivní kapacita. Ta je dána počtem pivních kvant. které je pivník schopen absorbovat za 1 pivní cyklus. Zmíněná pivní kapacita je opět funkci několika proměnných. z nichž nejvýznamnější je čas uplynuly od poslední pivoabsorbce a vitálních kapacit ledvin. jenž jsou bází pivníkova organismu.

Pohybuje-li se standardní pivník v oblasti účinného dosahu pivního pole a narazí-li na pivočáru. je touto vtahován dovnitř pole. protože sekundární pivní centrum má opačný pivní náboj než pivník. Děje se tak pohybem rovnoměrné zrychleným, až je nakonec pivník sekundárním pivním centrem zcela pohlcen. Po absorbování příslušného počtu pivních kvant se náboje pivníka a sekundárního pivního centra vyrovnají. Vyrovnání je definováno pivočtem. což je počet absorbovaných pivních kvant za jednotku času. Tento stav způsobí, že mezi vazebnými silami pivníka a sekundárního pivního centra nastane labilní stav. Při standardním průběhu se v tomto okamžiku pivník začíná vzdalovat volným rovnoměrným pohybem.

Pivní cyklus probíhající právě popsaným způsobem se nazývá standardním či přirozeným.

Přirozený pivní cyklus je schopen absolvovat každý normálně vyvinuty jedinec. Od počátku objektivní existence pivních poli se však vyskytuji pivníci. u kterých se projevuje pivnictví patologické. Tito superpivníci (též pijani) se vyznačují shora neohraničenou pivní kapacitou a neustálým proměňováním svých měnových jednotek. Pivní cyklus za účasti superpivníka se nazývá abnormálním. Superpivník se v labilním stavu nábojů nedává do volného rovnoměrného pohybu, nýbrž se snaží v sekundárním pivním centru setrvat co nejdéle, až posléze nabude stejného náboje jako sekundární pivní centrum a je z něj vypuzen. Dále se potom superpivník pohybuje nerovnoměrným pohybem (Brownův pohyb) tak dlouho, dokud nenarazí na pivočáru jiného sekundárního pivního centra. Během svého pohybu vytváří superpivník kolem sebe vlastní terciální pivní pole, které působí na jiné pivníky tak. že se tito nabudí a snadněji reagují na pivočáry sekundárních pivních polí.

Za určitých specifických podmínek může dojít k přebuzení superpivníka a proto jako moderátor působí tzv. záchytné stanice. které pohlcuji a neutralizuji superpivníky, působící destrukci nepivních objektu.

Literatura:
[ 1 ] Stratton. J.A.. Teorie elektromagnetického póle. SNTL 1961
[ 2 ] Hospr. J.. Příručka pro výčepníky. Merkur 1979
[ 3 ] Kardašova Řečice - Restaurace Na Náměstí - osobní sdělení
[ 4 ] Rektorys a kol.. Přehled užité matematiky, SNTL 1969
[ 5 ] ČSN 56 6635
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
05.12.2008 20:48
Vteřiňákem :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
05.12.2008 19:45
wtf? cim je slepil k sobe:D

Falcon
05.12.2008 13:30
lol
xaxaxaxax
Ladron
05.12.2008 12:51
Já nevim tomu videjku se mě nějak né a né věřit.. váha těch cihel by nebyla nejmenší, ten systém toho jak si je tam dává je takoy haluzovej až až .. Na druhou stranu by asi někoho nenapadlo tohle natočit jako mega fake video páč to nemá moc důvod, ale stejně se k tomu přikláním
Edit: Tak jsem se díval na net a váha jedné cihly cca 2kg.. tak to není zas tak moc, borec má asi skill a možná by to mohlo být pravdivé :)

Naposledy upraveno: 05.12.2008 13:16, Ladron

Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Fox
05.12.2008 08:33
nemalej pan
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
05.12.2008 08:30
ehm, lol :))

Odkaz
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
K
04.12.2008 19:04
Editovat, Smazat
Odkaz

Falcon
04.12.2008 12:57
omg oba dva xD
xaxaxaxax

defila
04.12.2008 10:42
Odkaz

super reklama :)

a jeste pripojim toto

http://apina.nwpshost.com/11051.jpg

Naposledy upraveno: 04.12.2008 10:43, defila

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>