Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
23.09.2024 (3.16.75.165)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>

defila
22.01.2009 00:32
burzoazni prizivniku !

:)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Ladron
21.01.2009 23:58
Jinak k falconovi :) Já si z něj prdel dělat můžu, páč ho znám celej život a dělal jsem u jeho taty ve firmě brigádu :P
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Maxell
21.01.2009 22:56
hehe, chápu to, je to divný? :-D

defila
21.01.2009 21:48
opet z hofy :) pobavilo me to ani nevite jak :))

50 věcí, které jsem se naučil z počítačových her

1. Je v pořádku zabíjet lidi.
2. Na smrti ani tak moc nezáleží.
3. Pokud vám je 14, vlasy vám lezou do očí a žijete v malé vesnici, vzmužte se, protože jednou zachráníte svět
4. Medicína se stala zastaralou v roce 2004, kdy lékaři zjistili, že ukrývaní se za zdí doplní lidské zdraví na 100%.
5. Jíst věci, které najdete na zemi, je dobré - vaši rodiče se spletli.
6. Vítězové neberou drogy.
7. Tanky budou jezdit rychleji, pokud otočíte dělo dozadu a začnete střílet.
8. Cokoliv na světě se dá vyrobit z jídla, dřeva a zlata.
9. Můžete vést naplňující a dobrodružný život, udržet si spoustu přátel a to všechno, aniž byste otevřeli ústa.
10. Je překvapivé, jak jsou bojová umění využitelná na moderním bojišti.
11. Střelné zbraně se nejlépe nabíjejí vyprázdněním zásobníku do zdi.
12. Bedny obsahují pouze jeden předmět, mnohem menší než bedna samotná. Předmět je většinou v mrtvém bodu truhly a není ničím uchycen.
13. Můžete vyskočit dvakrát výš, než je vaše vlastní velikost, ale voda vás ihned zabije.
14. Skákání na hlavy želv je společensky přijatelné. Pokud to ovšem není eufemismus pro potřebu jít na záchod.
15. Princezny doletí dále než instalatéři.
16. Navzdory vší logice není ideální podoba válečného robota obrněná krychle s těžištěm položeným u země, ale dvounohý humanoid. Ideálně s rukama, ve kterých drží zbraně namísto zabudovaného arzenálu.
17. Velcí muži jsou pomalí, ale silní; ženy jsou rychlé, ale slabé.
18. Když se podíváte dolů, nevidíte si na nohy.
19. Vždy rozmlaťte všechny bedny, které vám přijdou do cesty. Nachází se v nich spousta skvělých věcí.
20. Válka je ta nejsrandovnější věc.
21. Všichni mluví anglicky, včetně nacistů, vetřelců a nemrtvých.
22. Dokud máte alespoň jeden prsten, nezemřete.
23. Ve středověku ženy běžně bojovaly ve válkách. Nosily zbroje, které jim poskytovaly stejnou ochranu, jako mužům zbroje plátové, a přitom zakrývaly pouze asi 10 centimetrů kůže.
24. Nikdy nevěřte opici, která nosí vázanku.
25. Tlustí lidé jsou vždycky zlí. Pokud ne hned na počátku, zradí vás určitě později.
26. Pokud počkáte pár vteřin, těla vašich zavražděných obětí zmizí.
27. Při provozování atletiky vás začne po chvíli bolet zápěstí.
28. Žargon pěchoty během druhé světové války obsahoval fráze jako "lol", "n00b" a "OMG HaXXoR!!11!" Současné protiteroristické týmy SWAT používají ty samé.
29. Pokud se nedíváte na lidi, přestanou existovat.
30. Nemusíte během rozhovorů perlit. Dvouslovné příkazy postačí.
31. Většina, pokud ne všechny problémy se dají vyřešit svatým ručním granátem.
32. Bojování na straně dobra neznamená automatické vyhrání Války.
33. Nakopejte dostatek štěňátek a nakonec získáte dostatek síly, obratnosti a moudrosti, abyste si to mohli vyřídit s ninjama.
34. Jakmile začnete dělat něco zajímavého, začne hrát hudba.
35. Když zabijete lidi, někdy se promění v jídlo nebo peníze. Nebo v munici.
36. Ve vteřině se můžete vydat, kam chcete. Tedy pokud jste tam už alespoň jednou byli.
37. Baterky vydrží svítit jenom minutu, ale naštěstí se za chvíli dobijí.
38. Pokud na hradě hledáte ztracenou lásku, vždycky je tam jiná.
39. Pokud jste dostatečně dobří v obchodování, každý obchod na světě sníží ceny speciálně pro vás.
40. Pokud vás střelí, necítíte žádnou bolest a ani to neovlivní vaši schopnost mířit. Nicméně se vám na pár vteřin udělá rudo před očima.
41. Svět je zaplněn neprozkoumanými ruinami, z nichž většina je naplněna poklady až po strop. Navzdory tomu se je ještě nikdo neobtěžoval prozkoumat.
42. Nacisté/vetřelci/zlé korporace vždy nechávají poblíž svých nepřátel, aby se jimi mohli vyléčit. Jejich vlastní vojáci mají přísné rozkazy se jich nedotýkat. Nikdy.
43. Pravděpodobně ještě do batohu nacpete další raketomet, ale budete muset přerovnat ty čtyři zásobníky a plechovku koly.
44. Pokud někoho nesnášíte a je v bazénu, odeberte mu schůdky. Nebude pak moct vylézt a utopí se.
45. Žáby umírají ve vodě.
46. Pokud vyhrajete opravdu těžký souboj, neodpočívejte, dokud se neujistíte, že na vás za rohem nečeká mnohem silnější robotizovaná verze posledního nepřítele.
47. "Ninja" je na zemi nejběžnější povolání, hned za ním jsou "Tajný agent" a "Maskovaný vetřelec."
48. Běhání pozadu je stejně rychlé jako běhání popředu.
49. Výbušniny nejsou skladovány, jak byste čekali, v zajištěných skladištích, ale v barelech, které jsou rozeseté náhodně po bojišti.
50. Pokud vám dojde jídlo a další věci, stačí vyjít ven z domu a pak se vrátit.
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
21.01.2009 15:48
Editovat, Smazat
lol :D

defila
21.01.2009 15:37
hehe :)

Zena prisla az v devet hodin rano domu a vymluvila se na to ze spala u svoji nejlepsi kamaradky. Manzel hned zavolal deseti jejim nejlepsim kamaradkam a samozrejmne ani u jedny z nich nespala. Muz prisel o tyden pozedji domu az v deset hodin rano a vymluvil se ze spal u sveho nejlepsiho kamarada. Manzelka hned zvedla telefon a zavolala jeho deseti nejlepsim kamaradum. Spal celou noc u osmi z nich a u dvou pry dokonce jeste spi
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
21.01.2009 11:16
Editovat, Smazat
def: nesleduju :)
chuck je moc xD a kanada jeste vic lol... :D
Fox
21.01.2009 10:53
ten chuck norris.. ty suggestions.. run, before he finds you :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

SirPesZ
21.01.2009 10:38
Vše, co jste chtěli vědět o Kanadě
Poté, co se Vancouver stal pořadatelem ZOH v roce 2010, začali se lidé ze všech koutů světa zajímat o některé věci. Tyto otázky o Kanadě byly SKUTEČNĚ položeny na Mezinárodní webové stránce turismu.

Ot: Nikdy jsem v kanadské televizi neviděl, že by tam bylo teplo. Jak tam rostou kytky? (Velká Británie)
Od: Všechny kytky přivážíme už vzrostlé a pak si jen sedneme a sledujeme, jak hynou.

Ot: Je možné potkat na ulici lední medvědy? (USA)
Od: Podle toho, kolik vypijete.

Ot: Chtěl bych jít pěšky z Vencouveru do Toronta. Můžu jít podél železnice? (Švédsko)
Od: Jistě, je to jen 6 a půl tisíce kilometrů; vezměte si hodně vody.

Ot: Je bezpečné běhat v Kanadě ve křoví? (Švédsko)
Od: To, co se říká o Švédech, je vážně pravda!

Ot: Jsou v Kanadě bankomaty? Můžete mi poslat jejich seznam pro Toronto, Vancouver, Edmonton a
Halifax? (Velká Británie)
A: Na co zemřel váš předchozí otrok?

Ot: Můžete mi dát nějaké informace o hroších závodech v Kanadě? (USA)
Od: A-fri-ka je ten velký kontinent ve tvaru trojúhelníku, jižně od Evropy.
Ka-na-da je taková velká země na sever od vás... Ale, kašlete na to. Hroší závody jsou každé úterý večer v Calgary. Přijďte nahý.

Ot: Jakým směrem je sever v Kanadě? (USA)
Od: Postavte se čelem k jihu a otočte se o 180 stupňů. Ozvěte se, až tam budete a my vám pošleme zbylé pokyny.

Ot: Můžete mi poslat rozpis koncertů Vídeňského chlapeckého sboru? (USA)
Od: Ra-kous-ko je taková divná malá země hraničící s Ně-mec-kem, které je... Ale, kašlete na to. Vídeňský chlapecký sbor vystupuje každé úterý večer v Calgary, hned po hroších závodech. Přijďte nahý.

Ot: Máte v Kanadě parfémy? (Německo)
Od: Ne, my nesmrdíme.

Ot: Objevil jsem pramen mládí. Můžete mi poradit, kde ho můžu prodat v Kanadě? (USA)
Od: Na kterémkoliv místě, kde se shromáždilo hodně Američanů.

Ot: Můžete mi poradit, kde v Britské Kolumbii je méně žen než mužů? (Itálie)
Od: Jistě. V gayklubech.

Ot: Slavíte v Kanadě Den díkůvzdání? (USA)
Od: Jenom na Den díkůvzdání.

Ot: Jsou v Torontu supermarkety, kde seženu mléko po celý rok? (Německo)
Od: Ne, jsme mírumilovná veganská civilizace. Mléko je ilegální.

Ot: Chtěl bych se něco dozvědět o slavném kanadském zvířeti
, ale zapomněl jsem, jak se jmenuje. Je to něco jako velký kůň s rohy. (USA)
Od: Jmenuje se los. Jsou vysocí, velice nebezpeční a jedí mozky
všech, kteří se k nim jen přiblíží. Můžete je odradit, když se nastříkáte lidskou močí předtím, než vyjdete ven.
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
21.01.2009 10:32
http://www.nochucknorris.com/
:-)
Welcome to my world of death and pain
Fox
21.01.2009 10:22
kazdej ma neco ;)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
21.01.2009 09:13
Není třeba se omlouvat :-) Jsem si vědom své slabiny spočívající v přehnaném moralizování :-)
Fox
21.01.2009 08:23
Dobra sry bele mas pravdu..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
21.01.2009 00:22
explosm je super, sledujes ho nejak pravidelne? jestli ne, tak vrele doporucuju - vychazi kazdy den :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
20.01.2009 23:38
Editovat, Smazat
http://www.explosm.net/db/files/Comics/Dave/comicvalentines.png

Falcon
20.01.2009 22:57
no otec bohužel vlastní stavebniny, já vaím, staví se o sto šest ale...stavebnin je třeba jen v brně milion a aj u nás na vesnici sou snad dvoje omg
xaxaxaxax

defila
20.01.2009 21:38
mno nevim, staci zacit podnikat v nejakym zatim v nejake neuzavrene casti trhu a pokud mas odberatele, tak jsi za vodou

vem si treba pitomy Toi-Toi -ky, nekdo dostal genialni napad a ma az na par malickych vyjimek monopol

chce to holt napad ...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
20.01.2009 21:09
no ne vše může být jak se zdá, podnikání není lehký, kor v oblasti kde podniká můj otec, tam ej to asi nejhorší se mi zdá poslední dobou.

jinak lakatoš :DDD
xaxaxaxax
deXter
20.01.2009 21:08
Editovat, Smazat
http://img101.imageshack.us/my.php?image=blablapu3.jpg
deXter
20.01.2009 18:30
nenapada me co na to napsat :D:D
<< | <> | >>