Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
22.09.2024 (3.16.137.38)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
Maxell
20.02.2009 13:24
To mi nepřijde uplně vtipný ale...
deXter
20.02.2009 13:19
a kde je ta very high speed :D
edit: aha ted jsem si vsimnul toho zacatku :D:D

Naposledy upraveno: 20.02.2009 13:21, deXter


Falcon
20.02.2009 10:43
http://www.metacafe.com/watch/2458724/very_high_speed/ :D
xaxaxaxax

SirPesZ
19.02.2009 19:22
Inzeráty z amerických novin:

Jste negramotný? Ještě dnes nám napište a pošleme vám /zdarma/ instrukce, jak to napravit.

Hledáme muže pro práci v továrně na dynamit. Podmínka: musí být ochoten cestovat.

Každého půl roku povánoční výprodej.

Speciální nabídka obědů: Krocan $2.35; kuře nebo hovězí $2.25; děti $2.00.

Netrháme vaše prádlo v automatických pračkách. Děláme to pečlivě manuálně.

Nabízíme velmi staré šaty po babičce v perfektním stavu.

Ojetá auta. Proč máte chodit jinam a nechat se tam okrást. Navštivte nejdřív nás.
Welcome to my world of death and pain

Belenor
19.02.2009 15:38
:-)
Maxell
19.02.2009 15:04
Paroubek: Protože závidí Angličanům, jak jim státní správa pod královským vedením pěkně a efektivně funguje, ptá se královny, jaký na to má recept.
Královna odpoví: "Já se vždy snažím obklopit moudrými a inteligentními lidmi - sama nemůžu všemu rozumět."Paroubek na to: "Tomu rozumím, Vaše Veličenstvo, ale jak zjistit, kdo je inteligentní?" Královna se usměje: "Uděláme si malý test."Nechá si vytočit číslo Tonyho Blaira a říká mu: "Tony, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvůj bratr - kdo je to?" Blair pohotově odpoví: "No přece já!"
Paroubkovi se to moc líbí a hned po návratu se rozhodne přezkoušet své lidi. Jako první mu padne do ruky Sobotka. "Bohoušku, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvůj bratr - kdo je to?"
Sobotka si nechá otázku zopakovat; pak se vymlouvá, že se nejprve musí zeptat ženy a svého asistenta, ale že na ně vyvine tlak a do 24 hodin bude znát odpověď. Celou noc nespí, převaluje se v posteli, a pořád
nic. Ráno potká v parlamentu na chodbě Kalouska - sice ho nemá rád, ale účel světí prostředky, a tak se ho rozhodne zeptat "Mirku, odpověz rychle na otázku - je to syn tvého otce a není to tvuj bratr?"No přece já!", odpoví překvapený Kalousek.
Sobotka přiběhne celý rozradostněný za Paroubkem a hlasitě volá:"Už vím, je to Kalousek!!"Paroubek ho popadne pod krkem a řve ještě hlasitěji: "Ty jsi ale debil , je to Tony Blair!!!"
Maxell
19.02.2009 13:12
ty vole :-D
deXter
18.02.2009 17:41
omg :D:D
~stx#.
18.02.2009 17:22
xDDD
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

Falcon
18.02.2009 11:49
asi tak
xaxaxaxax

defila
18.02.2009 10:55
:)

ZMĚNY V POVINNÉ VÝBAVĚ ..


Od půlky letošního roku se má změnit povinná výbava:
Ubyde: rezerva, klíč na kola.
Přibude: papír pro sepsání pojistné události, tužka, reflexni barva, pásmo, to aby si řidiči sepsali sami nehodu, protože PČR jezdí k nehodám nad 100 000 Kč nebo k nehodám s účastí aut v držení třetí osoby.

Od roku 2010:
Ubyde: přestane jezdit Záchranka k méně než dvěma zraněným.
Přibude: k povinné výbavě přibude anestetikum, převozní lůžko a resuscitační jednotka.

Od června 2010:
přestane jezdit pohřební služba k tragickým nehodám o méně než 3 mrtvých a k povinné výbavě přibyde lopata, krumpáč, 2x černý pytel se zipem, mramorová deska 1x1m a 2x svíčka.
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
18.02.2009 10:49
hehe, dobra chujovina :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
18.02.2009 08:07
http://www.cilichili.cz/geneticka-laborator/10.shtml xD
xaxaxaxax
~stx#.
13.02.2009 22:11
pekne :)
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

K_A_I
13.02.2009 13:48
Jednotka ruských vojáků letí do Čečenska a velitel
motivuje vojáky:"Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete
láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře,
vojáci se rozprchnou.
Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav.
Velitel je celý bledý a zpocený: Kurva hoši,
to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!!!



Zprava ČTK: Katastrofální zemětřesení v Rumunsku 50000 mrtvých.
USA posílají potraviny,
Anglie peníze,
ČR posílá 50000 nových Rumunů.



Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede na
motorce bezhlavý muž.... Jdou dál a opět kolem nich projede
bezhlavý chlap na motorce..... když se to
opakuje už po páté,ten jeden stařík říka tomu druhému:
Hele, Franto,nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
deXter
13.02.2009 13:34
heheeh :D
Ladron
13.02.2009 13:28
Heh, vtipy se hodně modifikují :) Připomíná mě to vtip jak dědek koukne z vokna a vidí partičku borců co stojí v kroužku pohulujou a podávaj si po každým prásku něco a dědek si zabrblá... To je dneska ale mládež.. maj jednu cigartu pro 4 lidi a ještě se tomu neuvěřitelně smějou :)
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
deXter
12.02.2009 11:15
omg.. :D:D

Falcon
12.02.2009 11:10
"Co je ta krize je to se mnou čím dál tím víc horší.
Jím plesnivé sýry, piju staré víno a jezdím v autě bez střechy"

:D
xaxaxaxax
deXter
11.02.2009 23:39
Odkaz
<< | <> | >>