Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
22.09.2024 (18.223.209.180)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>

Belenor
29.03.2009 18:30
No, Temný rytíř byl lepší, než Batman Begins, ale furt to nemá na prvního s Keatonem. Nevím, proč musej kazit klasický komiks přehnaným filozofováním. Jak se teď snažej autoři komixů dokázat, že je to umění, ne jen brak, tak tomu dávaj na frak. I když teda třeba komix Z pekla se mi docela líbil.
deXter
27.03.2009 23:40
http://www.isarapix.org/pix38/1237883462.png

K_A_I
27.03.2009 23:39
tak ten me fakt nebral... jedina dobra vec na celim filmu byl Joker... ted si toho oscara fakt zaslouzi :)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

SirPesZ
27.03.2009 23:30
Temnej rytíř je z těch novějších taky super.
Welcome to my world of death and pain

defila
27.03.2009 20:49
matrix je fajn, mam ho rad, skvelej hudebni doprovod (teda alespon v jednicce) ve zbytku to misty bylo hodne dobry,misty nic moc :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
27.03.2009 19:53
hh zrovna odedneska je na prime MATRIXovej vejkend :D takze se dneska asi budu koukat na matrix I.
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
Fox
27.03.2009 19:21
napriklad me matrix prijde jako film s hlavou a patou.. hlavne kdyz sem to videl asi v deseti letech poprve rek sem si : picovina.. videl sem to znova.. znova.. a zacali mi davat smysl veci kterym sem poprve nevidel a razem z toho je jeden z filmu na kterej mi nevadi podivat se vickrat.. samozrejme s treba pul rocnim az rocnim rozestupem.. ne ze bych ho musel videt denne :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
27.03.2009 17:15
hehe, chces filmy s hlavou a patou? muzu jich jmenovat opravdu hodne ;)

- ale pocitej s myslenkou filmu, takze zadne odreagovani, ale budes u toho muset davat pozor a myslet

takze nerikej, ze se normalni filmy netoci, jelikoz nemluvis pravdu, informace podlozene nemas, tak radsi mlc ;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
27.03.2009 10:12
Jo jo, člověk se furt učí. Nedávno jsem se naučil buff/debuff, dneska imba... :-)
Fox
27.03.2009 08:59
imba = imbalanced - z ruznejch her - nevyvazeny vuci ostatnim tudiz mnohem lepsi nez ostatni.. ve starcraftu se rikalo o protossech ze sou imba.. v dote (warcraft 3 tft mod) jich je vic imba ;) ve wowku vzdycky byval imba rogue.. nebo se rika op (overpowered).. ciste subjektivni nazor na ty co sou z her "imba"..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
27.03.2009 07:48
Tady jsou vtipy, hadky a urazky jsou vedle :-)

btw co je imba? wth? Irish Multiple Births Association?

A opravdu byl neo vyvolenej? No, to je fuk. Nebyl to spis big brother? Hahaha

K_A_I
26.03.2009 20:53
nerikal jsi ze hrajes RE ?? tak fakt nechapu co se ti na filmech tak libi... tak nejak se mi nezda ze by v nejaky RE hre behal hrdina a mel super schopnosti :) tudiz je resident film kravina... jmenovat se to treba Mrtvolky Ozivaji tak stim nemam problem ale kdyz chce nekdo tocit film na motiv hry tak by se mel ty predlohy kurva drzet ne? a ne ze tam bude mit nejakou cubku, ktera se snad v dalsim dile vyrovna supermanovi...

kdyz uz jsi narazil na matrix... nebyl nahodou Neo uz od prvniho dilu vyvolenej ?? a spravna odpoved je ANO BYL , tudiz proste musel bejt imba...

byla ta cubka v prvnim dilu vyvolena ?? eeee nerekl bych ;)


ehm survival horory... videl jsi treba romerovi filmky se zombikama? ve vsech dilech je temer to sami , nemusi tam bejt nikdo se super schopnostma a i tak to bavi :)

Naposledy upraveno: 26.03.2009 20:55, K_A_I

In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Sketa
26.03.2009 20:20
Hrdina zůstává taky stejnej. Jako chtít ve třetím dílu RE aby byl pořád stejnej bez změny je trošku demence sama o sobě. V survival hororu chtít ve 3 dílech pořád úplně totéž by bylo asi stejně na nic jako si do trenek nacpat odjištěnej granát. Navíc ty hezký filmy jak ty řikáš... co je na nich ak hezkýho? jsou to taky vymyšlený kraviny.. viz třeba můj oblíbenej Matrix... v každým díle Neo umí víc a víc...taky se to s tvojí vizí furt stejnýho hrdiny neslučuje takže nevim co tu hrotíš ;)
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"
deXter
26.03.2009 20:20
kai: to nevim co komu vnucujes :D:D ale pripada mi to tak :) btw mozna bychom se meli presunout do hadky a urazky xD

K_A_I
26.03.2009 20:14
fanda trpaslika ? mno lol... jo hezky ze jsi vyjmenoval tolik hezkejch filmu... nemuzu rict ze by to byli picoviny jelikoz hrdina zustava vsude stejnej... a ne jak v RE kde ta hnusna krava (fakt ji nemam rad) je kazdym dilem vetsi imba... hlavne posledni dil ted byl opravdu lol...

deX: mno ty bud radsi ticho :) ukaz mi kde jsem komu co vnucoval ty idiote? :)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Sketa
26.03.2009 19:54
Mno, můžeš mi ukázat na nějakej film, kterej neni píčovina? Ono dost těžko. Terminátor je píčovina, matrix píčovina...SW píčovina...řekni mi kterej film má hlavu a patu. Tvůj názor ti neberu aspoň si upřímnej což se mi líbí, ale říct že je to píčovina je taky trošku divný, když se normální filmy už dávno netočej. A pokud jsi zarytej ehm "fanda" červenýho trpaslíka, tak tady ti řeknu, že pokud je RE taková píčovina, tak nevim k čemu přirovnat tohle ;)
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"
deXter
26.03.2009 19:52
kai je spis kokot co ostatnim vnucuje co se jemu libi a zbytek kritizuje :))
Fox
26.03.2009 19:31
uz jen prvni veta a smeju se :))) kaii ses typek kua :D vzdycky kdyz se mu neco nelibi je uprimnej a to co se mu nelibi prirovna k pice :D:D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

K_A_I
26.03.2009 18:51
ne me jde o to jak se nekdo muze tesit na takovou ubohou picovinu jako je RE ...jednicka byla este jakz takz.. dvojka kokotina... trojka nejvetsi kravina vsech kravin... hmm a RE Rozklad... rozhodne nejlepsi dilo ze vsech RE.
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Sketa
26.03.2009 17:05
počkej... moc si nepamatuju ten poslední film...on už žádnej bejt nemá? xDD mám dojem že někde něco takovýho psali ale tak pokud je to jenom omyl tak se to aspoň hodí do tohohle fora víš co xDD
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"
<< | <> | >>