Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > RS Web a JK2 > Novinky na webu
28.03.2024 (44.193.80.126)

Novinky na webu

Zakladatel: Belenor

Sem pište chybová hlášení a nápady na změny, případně sem budu psát provedené změny. Příspěvky netýkající se tématu budou nemilosrdně mazány.

To Do:
- bug: zadám odkaz a v zavíracím tagu špatně napíšu lomítko: nic se nezobrazí. Správně by to mělo text zobrazit, jako by to nebyl tag url, ale plain text (tj. aby se zbytek textu neztratil.
- pokud po nekom s ikonou je prispevek od neregistrovaneho uzivatele, tak se ikona zopakuje, viz piknik, 17.04.2008 19:14
- mazání kategorií, pokud jsou prázdné
- ukazatel online uživatelů, přehled uživatelů s posledním přihlášením zřejmě někomu nedostačuje. Udělat jako seznam aktivních v posledních pěti minutách
- pro HTML doctype nepouzivat <br /> - vyskytuje se v zalamani podpisu, zrejme problem nl2br?
- prohnat web validatorem
- nastavení hesla oddělit + přidat box pro aktuální heslo jako kontrolu.
- v knize návštěv, pokud něco nevyplním a odešlu, tak se nic nestane. Nezobrazí chybovou hlášku, ani nezůstane vyplněné pole vyplněno, potřeba refactoring modulu msgboard
- bbcode extension pro dalsi atributy, jak to delaji jinde? delaji to jinde?
- presouvani prispevku mezi tematy adminem nebo moderatorem kategorie
- ověřit, že funguje stránkování na nejstarší příspěvek, u nového uživatele to vypadalo, že to nefunguje, ale to mohlo souviset s tím, že má nulu.
- dynamicky nové u diskuze a u vzkazníku
- kontrolu submitu v diskuzi a asi nástěnkách, aby to neprovedlo dvakrát totéž.
- dodělat lámání příliš dlouhých slov.
- vzkazník - napsat zbrusu nový mega cool vzkazník, aktuální implementace je k zblití. Též potřeba zobrazování nových zpráv v menu nebo někde.
- seznam uživatelů: řazení dle id, jména (problém s barvami ve jméně), posledního přihlášení
- hromadne mazani prispevku - zaskrtavatko + "smazat oznacene"
- v listech nelistovat disabled/deleted ucty
- Po zobrazení diskuze rolovat na nejstarší nepřečtený příspěvek
- Možnost vyhledávání v diskuzích
- Sekce "Registrovane osoby", v ni seznam lidi, po klepnuti na cloveka jeho detaily + pridat vice polozek vc. boxu o sobe.
- vzkaznik - filtr dle lidi

 > | >>
Fox
14.08.2020 08:49
Super, Bele! Diky.
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
14.08.2020 08:00
Týjóó, vono to funguje, přišla mi notifikace :-)
deXter
13.08.2020 23:46
tady to žije :)

Belenor
11.08.2020 21:55
Experiment: do nastavení jsem přidal zaškrtávátko, že uživatel chce posílat notifikaci, že je v diskusi nový příspěvek. Tak doufám, že jsem toho moc nerozbil a že poskytovatel hostingu stránky nezařízne. Je samozřejmě možné, že zprávy skončí ve spamu nebo tak :-)

defila
08.01.2010 20:50
jj :-)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
08.01.2010 19:49
Tak teď by to mohlo být v Opeře lepší.

defila
08.01.2010 17:11
pouzivam Operu, v jinym prohlizeci na to mrknu jestli to dela taky

hmmm - abych nejak vysvetlil co jsem myslel ->> kdyz nenapises zadny text a zkusis dat treba tucne pismo - nejde to, napis jedno pismeno a za nim zvyrazneni textu, tak uz se tagy objevi....

edit - Jo, ve FF to funguje ok :)

Naposledy upraveno: 08.01.2010 17:12, defila

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
08.01.2010 09:28
Def: Hm, jestli správně chápu popis, tak mi to ve Firefoxu funguje, asi to budu muset ještě otestovat v IE. Nebo přesněji: co máš za prohlížeč?

Maxell: je to vedlejší efekt věci, kterou jsem dělal pro mayovky :-) A když už to bylo tam, tak jsem to dal sem, páč jádro je stejné, takže je změna bezbolestná :-) Jinak už na RS asi nic nového nebude, možná opravený vzkazník nebo tak něco :-)
Maxell
08.01.2010 09:20
Tak přeci jen ještě probíhá nějaký vývoj tohodle webu :)

defila
07.01.2010 22:33
chtel jsem se zeptat co je noveho a uz vidim :-)

a prvni bug, ktery jsem nasel - pri snaze zvyraznit nejak text na prvnim radku, je nutne nejdrive napsat text, teprve potom vlozit tagy... nejdou nejdriv vlozit tagy a mezi ne vepsat text.... u dalsich radku je to ok

Naposledy upraveno: 07.01.2010 22:34, defila

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
07.01.2010 21:53
Huv Fun Und Rupurt Bugs a možná použijte F5 nebo něco podobného pro načtení nového css, hehe :-)

Ty jo, tady těch bugů v záhlaví je... damn it.
Fox
30.04.2009 14:19
dik :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
30.04.2009 13:23
Špatné lomítko tam máš. Místo zpětného použij normální. Navíc pokud píšeš odkaz bez anchor textu, tak, není třeba použít tag url.

Naposledy upraveno: 30.04.2009 13:25, Belenor

Fox
30.04.2009 12:11
v proramovani, sw a hw jsem zadal odkaz s prislusnou syntaxi a neobjevil se ani odkaz ani text co jsem k tomu napsal :( zkousel jsem upravit ale objevilo se jen naposledy upraveno.. ale text a odkaz nikde.. udelal sem nejakou chybu? kouknul by ses na to bele pls?
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
27.04.2009 16:23
Template nemám žádný :-) Asi na to prdim :-) Jen mě to tak napadlo, kdyby někoho něco napadlo :-)
Fox
27.04.2009 16:07
jestli se nudis tak zkus nahodit nejaky tvuj template ktery by sis tady predstavoval.. pak bych se vyjadril co je lepsi jestli ty (to) novy nebo stavajici :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
deXter
27.04.2009 16:04
nevim jestli se mi libi, ale jsem na nej zvyklej takze bych ho nechal :)

Belenor
27.04.2009 15:56
Dotaz: mám nějak změnit vzhled RS webu? Chtěli byste něco změnit? Nebo se současný již několik let stejný vzhled líbí?

defila
20.04.2009 09:12
koukam, ze ztatim neni vhodna situace :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
20.04.2009 06:56
Někdy to funguje :-) záleží na situaci :-)
 > | >>