Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > RS Web a JK2 > Kdy se hraje
29.04.2024 (18.216.32.116)

Kdy se hraje

Zakladatel: Belenor, Moderátoři: Fox

O hraní se pokoušíme domluvou přes Facebook.

https://www.facebook.com/groups/jedi.order.cz/

-----

Zastaralá idea pikniku: http://rs.majerco.net/download/piknik/idea.txt

Fox objevil aktivní server jednoho klanu: http://www.clanapathy.net/ - sice trochu dál a větší pingy, ale proč nehrát, že? :-)

Eště server, kde hraje Fox: LOL + KAI server : 79.141.175.9:27015

<< | <> | >>

Falcon
11.11.2007 22:25
kua já na to zapomněl >.<
xaxaxaxax
Spawn
11.11.2007 21:08
Priste sem pro CTY :p

Belenor
11.11.2007 20:28
No, myslím, že se to dneska docela vyvedlo, sice jsem dokázal, že to vůbec neumim, to jk2, ale aspoň jsem se dobře bavil :-) Jedi Master byl fajn :-) Zkusil bych i ostatní netradiční mody, ideálně tedy vždycky jeden netradiční, který ne každého baví, a pak klasickou řezačku, dobrý :-)
Fox
11.11.2007 19:02
*edit IP adresy na piknik
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Fox
07.11.2007 17:38
parada :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Spawn
07.11.2007 16:59
pridu a pritahnu jeste aji nekoho :-)

Falcon
07.11.2007 07:58
pro 16 sráčů :D jestli jede jedi na vistách, tak přidu :D
xaxaxaxax
Fox
06.11.2007 23:17
prvni piknik se uskutecni v nedeli 11.11. v 19:00 na chello bookable serveru, poradat ho budu ja a program se dozvite az na miste :) kdo by mi stim chtel nejakym zpusobem pomoct tak beru kazdyho kdo ma trosku zajem :) kdyztak na icq (je to v clenech) - IP : 62.24.64.10:20000 - heslo : piknik kdyztak mi nakym zpusobem dejte vedet kdo by prisel.. (server je nastaven pro 16 hracu) kdyby byl vetsi zajem tak bysme mohli zalozit jeste jeden server ale to jsou jen krajni pripady :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Wiza
16.09.2007 15:57
Editovat, Smazat
Muj nazor: Podle me by bylo nejlepsi kdyby se dohodl jeden dva dny v tydnu kdy by se tyto pikniky poradali. Treba jako kazdou stredu, myslim, ze by si to tak lidi lipe zapamatovali a dokonce si nasli i ten cas.
A ten program bych rekl neni az tak dulezity, ale mohl by byt nekde uveden, hlavni by asi melo byt, aby si lidi zvykli, ze v ten den/hodinu fakt nekdo prijde a bude s kym zahrat.

defila
16.09.2007 08:34
hmmm nevim tedy v cem se timto zajem o hru zvysi, stejne jsou videt na chellu misty tak 2 lidi :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
15.09.2007 19:56
Až se najde někdo, kdo to zorganizuje :-) Bohužel mám plno jiné práce, proto jsme to hodili takhle mezi lidi, že by se toho někdo ujal. Zájem o účast by rozhodně u hráčů byl, si myslím, háček je jen najít organizátora. Chce to nějaké registrování na piknik, páč server má obvykle omezenou kapacitu, že. Akorát nevím, co v případě, že by bylo příliš mnoho zájemců :-)

EDIT: Ačkoliv san měl námitku, že registrace by lidi odrazovala :-) Nakonec, oznámení termínu a programu by mohlo stačit.

Naposledy upraveno: 15.09.2007 22:36, Belenor

Maxell
15.09.2007 18:50
Kdy bude první? Zašel bych si zahrát, jestli najdu CDeso :-)
deXter
15.09.2007 14:30
Dobrej nápad, ale myslím že to moc dlouho nevydrží, jestli to vůbec začne. Pár lidí možná přijde.. ale když drtivá většina už nehraje tak asi ani nezačne ;)
Assey
15.09.2007 14:15
Editovat, Smazat
no, myslim si, ze to je good, nieco co tu este nebolo :)

Belenor
15.09.2007 13:11
Takže téma je zveřejněno a nabídnuto k realizaci, pokud se nějaký organizátor najde.
Semi
05.03.2007 14:52
Jen tak dal hosi :)
:p

Belenor
03.03.2007 13:20
Dík, Tomi, za podnětný příspěvek :-) Zkusím to nějak promyslet a propracovat. Akorát ta úprava webu bude tak nejdřív začátkem dubna.
Fox
02.03.2007 18:29
no ja myslim ze to mas dobre promysleny... :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Tomicolo
02.03.2007 15:42
Ja bych to udelal mozna i verejne... ale verejne pro uzavrenou spolecnost :) Zadny random lidi, jen ty co zname.
A kdyz uz bychom to opravdu delali, chtelo by to, jak uz jsi podotknul, nejakou zmenu an webu... Urcite by to chtelo zverejnit ten program, kterej by se konal (jelikoz jsi zkusenej programator, asi bys tam byl schopnej udelat i moznost zmeny rozvrhu primo od moderatora -nebo clena RS, coz by bylo jednodussi-)
Nekde dole v koutku pripadnej nahradni rozvrh (klide i statickej), kdyby bylo malo lidi... Protoze kdyby se sesli 3 lidi, tak by nemelo moc cenu hrat treba TFFA, ale spis duely.

Naprosto idealni by bylo i dokonce prihlasovani se na urcity program skrz nejakou tabulku, kde by bylo rozepsano, od kdy do kdy a co. Jeslti si pamatujes ankety nebo akce.. ted si nevzpominam, tak tam jsme zadavali mezi 3 hodnotama? Ano, ne, nevyjadril se.
Tak by treba nahore v levym rohu TFFA, ktery by se konalo od 20 do 21 bylo:
5/8 (coz by byl pocet prihlasenych lidi z kolika)
a prihlaseni by bylo pomoci tlacitka napriklad "prijdu" v hornim pravem rohu u te same akce.
Po prihlaseni by se zmenilo tlacitko prijit na "odhlasit se".
--> ze pokud nekoho proste nebavi Holocron, tak se prihalsi az na TFFA+FFA, ktery se kona hned potom.

A to bych dal jen pro lidi, kteri maji ucet na RS webu. Lidi, kteri by chteli na piknik popripade chodit a ucet nemaji, by si o ucet museli rict. Tim by na tyhle stranky zaroven chodil okruh lidi, ktery by mel o piknik a celkove o hrani zajem.

Naposledy upraveno: 02.03.2007 18:43, Tomicolo

Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi.

Belenor
01.03.2007 10:25
Čili vlastně princip programu je takový, že máme:

"Předkapelu" - mírně předdefinovaná zábava umožňující hráčům přijít na server před hlavním programem dle možností.

"Hlavní program" - obvykle nějaká týmová hra, proto jsme čekali na příchod hráčů v předchozím bodě programu.

"Přídavek neboli Encore" - další vyblbnutí pro zájemce, kteří nejsou unaveni nebo jim to dovolí manželka :-) V podstatě tato fáze nepotřebuje moderátora. Akorát provede nastavení.

Otázky:

Moderátor během "Předkapely" a "Hlavního programu" hraje nebo nehraje? Hraní snižuje jeho pozornost na povšechné dění. V podsatě to je něco jako role administrátora na chellu.

Udělat to jen pro uzavřenou společnost nebo pro kohokoliv, kdo se o pikniku doslechne?

Možnosti nastavení:
+ různé mapy - nejen oficiální, ale i dle výběru jiné
+ vyzkoušení různých režimů
- předkapela - FFA, Holocron FFA, Jedi Master, (Duely?)
- hlavní program TFFA, CTF, CTY, (Duely? asi nuda), Jedi Master (v podstatě týmová hra)
+ netradiční mod? ale to by asi bylo potřeba na celý piknik stejný, aby se kvůli restartu nemusel nikdo odpojovat. Každopádně bych to zcela nezatracoval.
<< | <> | >>