Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > World of Warcraft
12.05.2024 (3.129.21.166)

World of Warcraft

Zakladatel: Fox

WoW 4ever !

<< | <> | >>
deXter
25.05.2006 16:34
my se nehadame kvuli tobe :)

Foxi pak to vse smaz az se to doresi:D

SirPesZ
25.05.2006 16:32
Gdybyste aspoň byli krásné a inteligentní dívky, že se tady qůli mně hádáte :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
25.05.2006 16:32
ja se tu nechci dohadovat o tom jak tomu kdo rozumi.. ale rozlisenim obrazu nezvetsi rozliseni textur.. :)
a ja psa nenapadl jen sem rekl ze mluvim o texturach a on o rozliseni obrazovky :))
a fakt nechapu co si chtel rici tim vytizenim obrazu :-/ jako ze to je narocnejsi pro monitor? :-X

Belenor
25.05.2006 16:15
Hehe, sorry foxi za dohady, moje chyba :-)

ad 31: Vysoky rozliseni textur se odviji od nastaveni detailu grafiky, tj. to chápu tak, že větší rozlišení obrazovky = obvykle i větší rozlišení textur, čili ve své podstatě mohl Pes mluvit i o texturách, takže jsi ho napadl zbytečně. V podstatě mi nejde o tu technickou stránku, ale o to, že tu každý každého chytá za slovo ukájeje se vlastní genialitou a znalostmi oboru.

ad vytížení obrazu: je mi líto, že máš zabudovaný horší jazykový koprocesor, pro tebe to tedy přeformuluji:
Myslím, že nejen rozlišení obrazu, ale i rozlišení textur ovlivňuje...

Bože, to je kravský dohadování :-) Každej blb chce mít poslední slovo, aby nevypadal, že ustoupil z boje :-)

Tak abych nebyl úplně OT: WoW jsem nehral, skončil jsem někde u warcraftu 2, ten jsme doma hrávali po síti :-) na WoW nemám čas ani připojení. (mno - příspěvek nic moc, sorry :-)

Naposledy upraveno: 25.05.2006 16:18, Belenor

Fox
25.05.2006 14:53
:p
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
deXter
25.05.2006 14:47
omg Bele.. ja nemluvil o rozliseni obrazu.. ja mluvil o rozliseni textur.. a on o rozliseni obrazu.. byl mimo misu.. ale to je fuk..
a nevim proc podle prispevku 31 si protirecim :/
ja mluvil jen o texturach.. btw. jde o grafickou kartu a ne jen o videopamet na GK nebo operacnich pamatech.. ale i o rychlosti pameti a propustnost , takze kazdy rozliseni textur je jinak narocny na renderovani. Je jasny ze textura v rozliseni 2048x2048 je min narocna na OP a GK nez 4096x4096 ..
a taky nechapu
Myslí, že i rozlišení textur ovlivňuje vytížení stroje, nejen obrazu
on se obraz nejak vytezuje ?:)
proste tady melete sracky jednu pres druhou a pak nevite ani co kdo psal..

sry Foxi ale me to proste neda..
a taky nerikam ze jde o grafiku.. de o hratelnost a tu ma WoW urcite vybornou.

Naposledy upraveno: 25.05.2006 14:54, deXter

MATINO
25.05.2006 11:55
To fox: Hraju na freelanceru
Fox
25.05.2006 11:43
tuhle diskuzi sem zalozil aby se tu kecalo o questech, o bossech, o radach do zacatku atak a ne aby to bylo jako ze to je hovno hra ze si diskuzi vsichni davate do ignore... to me je celkem jedno... a ze nema tak dobrou grafiku jako treba ja nevim F.E.A.R to je mi jedno hlavne ze me to bavi...
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Fox
25.05.2006 11:39
uz toho s tou grafikou nechte pls...
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
25.05.2006 10:48
Aha, čili v příspěvku 22 si dexter protiřečí, protože mluví-li o rozlišení textur, tak dle 31 vlastně mluví i o rozlišení obrazu, chápu to správně? Takže nevim, proč příspěvek 22 kritizuje příspěvek 21, když byl vlastně 21 v pořádku.
Jack
25.05.2006 10:32
Mně stejně stroj už nový hry na vysoký rozlišení nebere, tak mi to je fuk :-)

<br>
Ale snad kazdej pod pojmem vysoky rozliseni si predstavi rozliseni obrazu monitoru..
Vysoky rozliseni textur se odviji od nastaveni detailu grafiky..(low,medium,high,uh)
A SirPesZ rekl ze uz mu stroj hry nebere na vysoky rozliseni..takze mu treba nebere 1280x1024(1600x1200)

:p
Fox
25.05.2006 10:21
ZA ALIKY ?! jezis to NIKDY !!! HORDA RULEZ !! :))) MAtino a kde hrajes ? me iCe neustale premlouva at jdu na ofic ale je to celkem drahy no nevim... :/
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
MATINO
25.05.2006 10:00
Mě přijde grafika a vzhled ok. Vzhledem k tomu, že okamžitě n¨detailně nezkoumám každej xichtík, kterej kde vidim, tak moc neřešim ( je tam pár hloupejch věcí ale takový jsou skoro všude) Asi nejhezčí je na WOWu krajina. Každá lokace je něčim zvláštní a vypadaj naprosto úžasně.
Asi co mě na hře nejvíc štve, je že tě nezraní pád z vejšky a taky, že hraje na freečku skoro každej za alianci :D

Belenor
25.05.2006 09:35
Myslí, že i rozlišení textur ovlivňuje vytížení stroje, nejen obrazu, takže SirPesZ zas tak mimo mísu nebyl. Nebo myslíš, že uložení do paměti a rendrování textury 32x32 a 1024x1024 je stejně náročné? No, rendrování možná jo, protože jde už jen o matiku, která spočítá, který pixel textury se použije, ale paměťové nároky budou dosti rozdílné.
deXter
24.05.2006 22:26
js neseru s grafikou.. a proc singly? me staci CS Source.. ten ma grafika dost dobrou a hratelnost lepsi nez vsechny MMORPG dohromady :p
Raven
24.05.2006 22:23
Editovat, Smazat
a nereste furt tu zasranou grafiku,kdyz chcete grafiku,tak si hrajte singly nejaky plecky,a ne MMORPG :-),davete hratelnost,ptejte se co nevite,ukazujte screeny aspon nejaky vlastni :-)
Raven
24.05.2006 22:21
Editovat, Smazat
Nevim,kdyz hraju WoW na nejvyssi kvality a jsu v nejhezci a nejvice narocnou oblast ve WoW na grafiku,a hraju na nej rozliseni,mam FPS kolem 50+-,a vidim tu grafiku,neni zase tak spatna,neni to zadny super,ale libi se mi vice nez v l2,kde je to fakt strasny..jinak az budu met casek,tak sem hodim par novych screenu :))
deXter
24.05.2006 17:08
:D

SirPesZ
24.05.2006 16:36
TO je mýmu počítači jedno :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
24.05.2006 15:32
ja nemluvim o rozliseni obrazu ale o rozliseni textur:p
trosku OT ne?:D
<< | <> | >>