Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > Jaké je téma této diskuze?
29.04.2024 (3.140.198.43)

Jaké je téma této diskuze?

Zakladatel: Belenor

Bavte se tu o čem chcete, ale počítejte, že jsem zloduch mazací.

Hraní: https://www.facebook.com/groups/jedi.order.cz/

<< | <> | >>

KOPRajs
15.11.2017 14:00
Tak to bude s tou domluvou asi slozitejsi :-D

Mozna udelat skupinu na FB? Pripadne vytvorit vzdycky udalost, kdyz se bude planovat hrani?

P.S. Prohlizel jsem si ostatni stare diskuze a zjistil jsem, ze uz jsme ten server s ForceMod 2 kdysi zkouseli (tema "Zajem o novy server?").

Mimo jine jsem tam nasel toto:

"Takze tady si stahnete archiv http://jf-web.wz.cz/downloads/Archive.zip a rozbalte ho v JK2\GameData\..."

Ten link kupodivu stale funguje, takze pokud by chtel nekdo zkouset ten ForceMod 2 server, tak bych doporucoval si to stahnout :-)

Belenor
14.11.2017 19:35
No, vzhledem k mému technickému vybavení je nejvíc real time asi SMS, i když i těch si umím nevšimout, pak občas používám ten facebook, no

KOPRajs
14.11.2017 18:46
Co ja vim? :-) Zalezi na tom, co kdo ma... ICQ uz je asi out, ale treba Skype, Facebook, Hangouts, pri nejhorsim SMS ;-)

Belenor
14.11.2017 06:01
Jaký real-time nástroj doporučuješ? Se v tom moc neorientuju :-)

KOPRajs
13.11.2017 17:31
Btw. Nasel jsem tam jeste konfiguraci serveru s ForceMod 2, tak jsem ho pustil taky (stejne IP, port 28071), kdybychom meli chut si trochu zablbnout a neomezovat se jen na duely .-)

P.S. Je tam nastavene sv_allowdownload 1, tak by si to melo vsechno potrebne stahnout ze serveru samo, kdyz si povolite cl_allowdownload 1 u sebe.

KOPRajs
13.11.2017 17:25
Asi by to chtelo nejaky real-time komunikacni nastroj, takhle to s tou domluvou je trochu kostrbate :-)

Belenor
12.11.2017 16:22
Sorry za pátek, byl jsem neplánovaně chlastat s kolegy.

Přidal jsem server na stránku se servery: http://rs.majerco.net/doc/servery/

A zkusím se tam dneska někdy po osmé ukázat.

Belenor
10.11.2017 11:38
Zajímavého? Já programuju v Cobolu :-D

Server večer zkusím, pokud si vzpomenu :-) Ale nejdřív tak někdy po půl deváté.

KOPRajs
09.11.2017 16:48
Maxell to tu taky jeste cte? :-)

Ja jsem to samozrejme nemyslel nijak zle, Petre, tak nejak predpokladam, ze profesne vetsina z nas skoncila u IT, takze jsem spis myslel co kdo dela zajimaveho :-)

KOPRajs
09.11.2017 16:40
Jede to! :-)

ip: 82.99.136.21
port: default (28070)
pass: jfclan

Nastesti jsem nasel i nejakou puvodni konfiguraci serveru z dob, kdy jsem se v tom jeste orientoval, nastavovat to od piky by se mi asi moc nechtelo :-)

Jestli mate nekdo svoje puvodni nastaveni (jk2mpconfig.cfg) treba z Mistralu a budete ho chtit pouzit, tak je potreba ten soubor "jk2mpconfig.cfg" zkopirovat ze slozky "Mistral1" do slozky "JF".

Tak pojdteee! :-)

SirPesZ
09.11.2017 15:22
Hej, jednou jsme si zahrali, Bele, zas to nesnizuj! :-D
Welcome to my world of death and pain
Maxell
08.11.2017 14:31
Koprajs: No, tak to jsem to teda dotáhl daleko podle toho popisu :-D To je jen zábava :)

Belenor
07.11.2017 12:02
Já to řeknu takhle - poslední pokus o oživení ztroskotal na mé lenosti psát Foxovi, ať to nahodí :-D

Jako pokud to poběží stabilně (tj. nezadrhneme se na tom, že nepošlu Foxovi SMS) a domluvíme si nějaký konkrétní čas nebo dva (třeba pátek večer, neděle večer), tak bych viděl šanci se sejít. Mám to na notebooku stále nainstalované :-)

Proto jsem si maloval, že to rozjedu na RPi, aby to běželo nonstop, ale vona mi ta mrcha stejně nějak hebe, každou chvíli to je zaseklé - asi mám nějaký šunt, nebo něco dělám špatně :-)
deXter
05.11.2017 11:13
Iniciativa si zahrát byla už před rokem a mockrát to pak nedopadlo, ale já bych si taky rád dal pár duelů :)

KOPRajs
03.11.2017 11:20
Cau kluci,
normalne si tak sedim a koukam do blba a najednou jsem si vzpomnel na stare dobre casy s JK, musel jsem se tu stavit :-)

Koukam, ze je tu dokonce nejaka iniciativa si zase zahrat, to me taky laka ;-)

P.S. Belenor ma pravdu, JK2 server je k dispozici pouze jako binarka pro x86 (Windows a Linux), na RPi leda v emulatoru x86, coz je nerealne. Nicmene asi bych vam to klidne mohl pustit nekde u nas, kdyby byl zajem, klidne i trvale.

P.P.S. Docela by me zajimalo, co kdo dela. Neco malo jsem pochytil na Facebooku, Maxell je tanecni mistr Zouku, Torken beha po Novem Zelandu, Matina jsem parkrat potkal na CVUT, ale i to uz je let. JOEST se ozenil :-) Co ostatni?

SirPesZ
31.10.2017 15:26
No, mně to teda jako předevčírem nepřipadá ani trochu :-).
Ale zase bych si klidně zahrál :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
24.10.2017 12:48
Hmm já začal na Chellu myslím až někdy na jaře 2004, do tý doby jsem pustil mulťák možná párkrát omylem a vlezl někam k němcům :D

to je strašný, kolik uběhlo let, připadá mi to jak předevčírem :)

Naposledy upraveno: 24.10.2017 12:49, deXter


SirPesZ
16.10.2017 12:06
Hustý :-D
Welcome to my world of death and pain

Belenor
11.10.2017 15:12
Mam trojku, ale počítám, že to nepůjde rozběhat, protože si myslím, že dedikovaný server JK2 vyžaduje architekturu i386. Výpočetní výkon podle mě nehraje roli. Pouštěl jsem to svého času na Pentiu III a myslím, že to Raspberry je výkonnější než nějaké 15 let staré PIII :-) Kromě toho, že mi ten krám furt chcípá - zamrzává a nevím proč, už jsem i přeinstaloval systém a zas.

No jo, ty jo, teď je to +- měsíc 15 let, co jsem začal hrát na chellu/pařbě :-) V únoru to bude 15 let od založení klanu :-)
Fox
10.10.2017 09:22
kolikatku mas? ja mam RaspberryPi 2 model b :)) kolik je treba vypocetniho vykonu na JK2 server? :))
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
<< | <> | >>