Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Knizky ;)
18.05.2024 (3.142.42.33)

Knizky ;)

Zakladatel: dREAm

Zde se muzete s ostatnimi podelit o sve literarni tipy na knizky vsech druhu (popr. casopisy a komixy... :))

<< | <> | >>

Belenor
18.06.2007 10:21
Mno, defe, tak automatické to je jen pro tebe, páč jsi žádné nečetl :-)

defila
17.06.2007 21:56
ale zustava jim stale stejny namet, tudiz je takove celkm automaticky jasne, ze dobro vitezi nad zlem ...

a vubec, jak to nepise japonsky autor pripadne nepojednava o ¨asijskem kontinentu, tak me to nezajima :D
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Maxell
17.06.2007 19:14
Mno tak ono hlavně podle filmu moc knih nejni, resp většina je mimo filmy :-)

Belenor
17.06.2007 18:19
Tak to je jasný, že se snažej vytřískat peníze ze jména, ale to neznamená, že je to automaticky špatné, spíš bych řekl, že je řada SW knih lepších než filmy (pravda např. první epizoda se překonává snadno :-)

defila
16.06.2007 15:52
ad belenor -> nectu knihy kvuli tomu, abych se s nima vytahoval, jake nesmysly ctu :)

z etmatiky SW jsem necetl ani jednu, ale kniha podle filmove predlohy, mi neprijde zrovna jako fajn napad, tam se snazi spise vytriskat penize dle slavneho jmena, tak mi to prijde, holt je to muj nazor a vzit si ho nenecham(a svou chybu priznat neumim ;) :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

16.06.2007 14:54
www.digibooks.sk
Maxell
16.06.2007 13:17
Mno já to považuju za dobrý odreagování, zase se dozvíš, co se děje dál, případně co se dělo mezi epizodama a tak. Česky knížek zatim tak moc neni, tak mi to vyhovuje, páč stejně nemám na čtení moc času :-) Uvažuju taky o nějakej anglickejch, ale po zkušenosti s Bakurou, kterou jsem měl pučenou od Bela, se mi do nich moc nechce :-) I když teď je moje AJ jinde, než tomu bylo před tim :-)
Teď to teda jistí nějakej Poirot, toho snad přelouskám :-))

Belenor
16.06.2007 10:24
I brak může být dobrý. Nečtu knihy, abych se pak mohl vytahovat, co to čtu za umění, pro mě jsou knihy odreagování, přemýšlení mám dost v práci.

Ostatně kolik a které jsi četl, defilo?

Naposledy upraveno: 16.06.2007 10:25, Belenor


defila
16.06.2007 10:15
dobrych knihach? knihy na tema SW jsou dobre ctivo? ja to bral vzdy jako brak :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Maxell
16.06.2007 10:03
No asi, řiká se, že si Salvatora právě objednali, aby v jeho knížce Chewie umřel. Ona tady nastupuje nová krev zase už, ale stejně je to pěkně debilní :-)

Belenor
16.06.2007 08:00
Asi aby nastínili, jak jsou ti vetřelci hrozní a nebezpeční :-) Nebo chtěli naznačit, že ani postavy z filmů nejsou nesmrtelné (zatím si to odnesl v jedné knize akorát Crix Madine, ale to je skoro neznámá postava).

Knihu mám (anglicky) a dostanu se k ní někdy tak za pět let, než se mi podaří přečíst vše, co jí předchází :-)

O Chewiem vím, protože prostě na Internetu při hledání infa o dobrých knihách prostě tu a tam na spoiler narazím. Měl jsem si hledání ušetřit, stejně jsem nakonec koupil skoro všechno :-)
Maxell
16.06.2007 01:14
Mno tak já to třeba nevěděl :-) A bylo to dost nečekaný, nějak nevim, proč to udělali :-/

SirPesZ
15.06.2007 23:16
Spoilery jsou všude.
Welcome to my world of death and pain
Maxell
15.06.2007 22:46
No tak už nečtu, už sem ho dočet, ale jo, to je vono :-) Máš ho doma? A jak víš o Chewiem, když jsi to ještě nečet? Hledáš spoilery? ;-)

Belenor
15.06.2007 15:42
Čteš Vector Prime (nevím, jak je to česky, Prvotní vektor?), Maxi? :-) Spíš mi jde o varování, abys neprozrazoval více, třeba kdo propadne temné straně atp. :-)

SirPesZ
15.06.2007 14:17
Já teď čtu "To nemyslíte vážně pane Feynmane", moc zajímavé čtení.
Welcome to my world of death and pain
Maxell
15.06.2007 14:11
A co to kua je? :-D

defila
15.06.2007 12:44
kdyz uz to tu zije, tak -> jsem si poridil knizku Taiko od Eidziho Josikawy :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Maxell
15.06.2007 12:36
Nj, tak ale nevíš co čtu, ne? :-) Ale to je fakt na nic teda...

Belenor
15.06.2007 09:46
tywe di do pryč, maxelli, jsem to ještě nečetl!
<< | <> | >>