Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Knizky ;)
25.04.2024 (18.191.21.86)

Knizky ;)

Zakladatel: dREAm

Zde se muzete s ostatnimi podelit o sve literarni tipy na knizky vsech druhu (popr. casopisy a komixy... :))

<< | <> | >>

Belenor
15.08.2008 14:27
Aha, asi stačilo, no :-)


Série měla mít původně knih snad až 30, ale pak to sesekli a i tak mi to přijde takové rozbředlé.
Maxell
15.08.2008 13:53
Jojo, rád bych. Teď mám jet na týden na dovolenou, ale zatim ležim doma s nemocnym krkem.
Tak asi by stačilo jim poslat odkaz sem, ne? :-) http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/0553296124/qid=943784981/sr=1-1/.

Právě jsem zjistil, že ta série má asi 20 knih :-D To asi bude hodně dlouhá válka...

Belenor
15.08.2008 12:01
Tak se domluvíme na někdy? :-)

Anglicky objednej v knihkupectví Big Ben http://bigbenbookshop.com/

lze jim na jejich e-mail napsat i česky :-) normálně autor, star wars heir to the empire atd. Nebo když by ses hodně snažil, tak na netu najdeš ISBN, to jim usnadní hledání. A až to dorazí, tak ti napíšou na e-mail. Počítej tak 200 až 300 za knihu, záleží, kde to zrovna seženou (USA, UK).

Mno, Chewie mi nechybí, obecně je mi jedno, co je tam za postavy, pokud se to dobře čte, což mi zrovna u prvních tří svazků moc nepřišlo, ale Hrdinova zkouška se četla dobře. Ale další díl už zase zpomalil, ačkoliv má dobrý konec (rozuměj svižný, ve válce s Vongy není nic dobré :-) I když teda je fakt, že dobrá volba postav pomůže, třeba mí oblíbenci Wedge a Luke tak u mě fungují :-) A taky u Agentů chaosu pomáhá znalost předchozích knih, protože Luceno dost odkazuje, zejména je jeden rozsáhlý odkaz ve druhém dílu :-) To už snad ani není odkaz, ale pokračování :-)
Maxell
15.08.2008 11:14
Prodal? No tak to já bych jí zcela určitě koupil :-D
Jojo, myslel jsem první trilogii, ostatní mám. Už si popravdě nedělám moc naději, že bych to sehnal :-) Vzal bych to klidně i v angličtině...

New Jedi Order teď čtu taky, Hrdinovu zkoušku jsem akorát rozečet. Je to dost jiný a hlavně mi tam chybí Chewie.

Belenor
15.08.2008 07:36
Vím - anglicky :-) No, tu akademii Jedi bych ti česky i prodal, jestli chceš. Mám to angl. a navíc tchán to má i česky, takže to dvakrát česky nepotřebujeme. Zahn bude horší, v antikvariátech jsem to moc neviděl a svého prodávat nechci. Předpokládám, že myslíš první trilogii od Zahna, že? Slovo série může navozovat pocit, že chceš i Ruku nebo Mezigalaktickou výpravu a Pouť pozůstalého :-)

Btw. začal jsem číst New Jedi Order a zatím mi to přijde docela slabé, akorát Hrdinovu zkoušku jsem docela zhltal.
Maxell
14.08.2008 21:42
Nevíte někdo o nějaký možnosti sehnání Thrawnovi série a série Akademie Jedi?

Falcon
13.02.2008 09:55
až si to přečteš tak si brblej :D
xaxaxaxax

defila
13.02.2008 09:32
jasam a skakam do stropu :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
13.02.2008 07:24
konečně po dvou letech vydali knihu Bojový Drak hurá :D
xaxaxaxax

defila
25.01.2008 15:31
ale to bude predelavat uz nekdo jinej, kamos je projektant a co rikal, ze se tam bde dit to jsou veci .)

a patrne vyberka uz jsou uzavreny, tak se jen ceka dky to vypukne :)

ale premyslel jsem ze si objednam kilo pisku,po zrnickach, kazde zrno v jinem pytli :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
25.01.2008 13:24
Kompletní předělávku HK :-). Pryč s Gočárem! :-D

Naposledy upraveno: 25.01.2008 13:25, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

defila
25.01.2008 12:45
si neco objednam abys mel co delat .)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
25.01.2008 07:26
:D dělám, že dělám :D ono teď začátkem roku toho moc není no, stavebniny to je tak od března až, minulej týden sem tu přečetl 3 knihy >.<
xaxaxaxax

Belenor
25.01.2008 06:51
Mno, názory jsou různé, mně se nejvíc líbí kniha pěkně vázaná a příp. ilustrovaná nějakým dobrým malířem. Elektronické náhražky mi přijdou že většinou trpí chybami digitalizace, a navíc z toho nemám ten požitek. Prostě kniha je kniha, tu nic v mém případě nenahradí. Příjemné, jen tak listovat a vdechovat vůni knihy.

Falcone, ty v práci nepracuješ? Tak proč tam chodíš, když si pak stěžuješ, že nemáš čas?

K_A_I
24.01.2008 21:10
jo jo knizky v mobilu je nejvic vec:D

jj a warforum je dokonaly;) vetsinou tam najdu to co hledam:D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Falcon
24.01.2008 18:38
ještě si dneska nahraju pár knih do mobilu xD
xaxaxaxax

Falcon
24.01.2008 15:15
nemám čas chodit do knihovny, knihy čtu v práci a pc dokument se dá rychle schovat když jde šéf (otec :D) xD kniha s 600 stranama ne :D
xaxaxaxax

SirPesZ
24.01.2008 11:27
Já dávám přednost knihovnám.
Welcome to my world of death and pain

defila
24.01.2008 11:11
proc si lide nechteji kupovat knihy a davaji prednost jejich internetovym podobam holt nepochopim :(
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
23.01.2008 21:09
super, na tom warforu sem našel všechny Gemmely co sou xD diabla, narnie, Kingy etc, to mám na chvílu pokoj xD
xaxaxaxax
<< | <> | >>