Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > U Eddieho
20.05.2024 (3.136.17.105)

U Eddieho

Zakladatel: SirPesZ, Moderátoři: Belenor, Flamberg, LuCiFeRkA

Rezervace:

Playlist:
Sign of the Cross
Virus
The Aftermath
Aces High
Nothing Else Matters
Hallowed Be Thy Name
Afraid To Shoot Strangers
Stare at the Sun
The Trooper
Fear of the Dark
Journeyman

Co se ještě hrávalo:
Blood on the World's Hands
The Evil That Men Do
Brighter Than A 1000 Suns
Blood Brothers
For the Greater Good of God
Breaking the Law

<< | <> | >>

SirPesZ
03.06.2005 14:32
Jo, zapomněl jsem tam dát port. Teď to jede.
Welcome to my world of death and pain
MATINO
03.06.2005 13:16
Ten první odkaz fotek nahoře ( ,,zde,,) odkazuje na web RS.

SirPesZ
03.06.2005 12:21
Viděli jste někdy sublimovat rockovou hvězdu?
<a href="http://www.ironmaiden.sk/turne/foto/praha2005/PR0009.htm">Sublimace Dickinsona</a>

Naposledy upraveno: 03.06.2005 12:25, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain
SPZ
31.05.2005 11:28
Editovat, Smazat
Hehe :-).
Mno, byl to mazec.

Ach jo... Kdo se má furt dokola přihlašovat a odhlašovat :-).

Naposledy upraveno: 31.05.2005 11:29, SirPesZ


Belenor
31.05.2005 11:21
Tvaril se velmi rozkosne, kdyz ho jedna bodala do zadku, pokud si vybavuji :-)
SPZ
31.05.2005 11:09
Editovat, Smazat
Jo, to jsem koukal :-). Von s ním ještě předtím běhal kolem a ukazoval ho všem ostatním.
Adriana zase čertice píchali vidlema a von je za to postřílel kytarou.
Jak to bylo u Gerse jsem neviděl.

Naposledy upraveno: 31.05.2005 11:10, SirPesZ


Belenor
31.05.2005 11:07
Dobry forek byl, kdyz jedne z certic upadl ocasek a Bruce jej montoval zpet :-)

dik za odkaz

Naposledy upraveno: 31.05.2005 11:07, Belenor


SirPesZ
31.05.2005 10:39
Jo a ještě jsem zapomněl na perfektní čertice při Number of the Beast ;-).

Jo, teď už vim, že to bylo k tomu DVD. Jinak 2006 má vyjít nová deska Maidnů, takže turné bude spíš k desce.

Btw http://www.ceskyrock.cz/clanky_clanek.php?id=649

Naposledy upraveno: 31.05.2005 10:40, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

Belenor
31.05.2005 07:40
Trsatko je schovany ve sperkovnici manzelky :-) Co se tyce rad, tak jsem technicky stal ve treti, pac prede mnou staly dve divky, ale diky vysce, delce paze atd. jsem dosahl rukou dal nez okolostojici osoby :-) Teda skoro, na Gersovu kytaru jsem nedosahl (oproti jinym), on tam s kytarou maval k divakum a nekterym se podarilo ji dotknout (coz mi prislo, ze prekvapilo i Gerse :-) Ale pravda je, ze to bylo kousek bokem, tak jsem dosahnout nemohl.

Hrali songy z prvnich ctyr alb, tj. presne podle DVD Early Days, takze to je snura k tomu, vzadu nad bubenikem byl dokonce obraz z obalky tohoto DVD. Cili pocitam, ze pristi koncert bude z ery Powerslave, SSotSS, Somewhere in Time a tusim No Prayer for the Dying.

SirPesZ
30.05.2005 16:05
Bel>>> Už jsem ti říkal, že v pohodě, ale vyřiď ženě, že se jí omlouvám, netušil jsem, že bude mít mobil ona ;-). (btw má příjemnej hlas :-) )

Ad koncert: Vyřval jsem si hlasivky, téměř jsem ohluchl, cestou ven jsem doslova vyždímal tričko a unavanej jsem byl jak po maratonu.
Jinak jsem nezískal žádné předměty, které se vrhaly do diváků, neboť jsem stál asi tak ve čtvrté, páté řadě (i když mluvit o tom chumlu, jako o řadách je silně zavádějící) a tak daleko prostě nic nedoletělo. Neříkám, že bych žádnej suvenýr nebral, ale oplakávat to nebudu, rozhodně ti trsátko přeju ;-) (doufám, že ti nespadlo do kanálu), můžeš ho pak třeba ukazovat vnoučatům (i když ty už asi "tu dechovku" poslouchat nebudou).
Jinak jsem měl docela strach z týpka, kterej ze začátku stál přede mnou a měl náramek s bodákama, ale pak jsem "odpogoval" k jedný dívčině... No, radši nic :-).

Maidni hráli spíš straý hitovky, z nichž jsem polovinu slyšel tak podruhý, potřetí v životě. Těšil jsem se spíš na Fear of the Dark, Sign of the Cross nebo Wickerman, ale The Number of the Beast, Run to the Hills, The Trooper a další mně tak zvedli náladu, w0w... A Hallowed be thy Name (asi moje nejoblíbenější z těch starejch) jsem celou prořval (myslím "zpěv" a ne brek) a proskákal a propařil jak snad ještě žádnou písničku na kterýmkoliv koncertě.
Jenom mě mrzelo, že když byla vzpomínka na "starý dobrý časy", tak nepřihodili album Powerslave. Začátek koncertu v podobě Aces High a přihozením 2 Minutes to Midnight bych uvítal víc než píseň Iron Maiden nebo Sanctuary. Možná bych byl radši i za Wratchild.
A taky se mi zdálo, že to bylo nějak divně zvučený (první dvě písničky jsem vůbec nerozpoznal).
Ale tím Hallowed si to u mě spravili, kluci jedni.

Btw Gerse jsem tej vaší straně tak trochu záviděl. To byl pařan, jak má bejt. Jak na konci vyhodil tu kytaru a pak s ní ještě tak různě mával...
Jo a samozřejmě geniální Eddie :-).

Když jsme pak s kámošema přišli do místnosti, kde jsme nocovali (jeden se byl v Praze koukat na památky, druhej byl taky na koncertě), tak jsme si pouštěli písničky na dobrou noc. Ten jeden kamarád nejtvrdší hudbu poslouchá asi relaxačního Oldfielda (bez kytar), tak jsem zvědav, jak se mu usínalo :-) (btw písničky na dobrou noc bylo album The Number of the Beast).

IRON MAIDEN GOT YOU

Naposledy upraveno: 30.05.2005 16:25, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

kapo
29.05.2005 18:38
:)

Belenor
29.05.2005 18:15
Mno, byl jsem skoro u zabradli a koukali jsme s Janickem na sebe (aspon mi to tak pripadalo) a pak, kdyz se chystal hodit po posledni skladbe, tak zamiril na me a mel jsem kliku, ze se trefil :-) ostatni ruce utrely nos :-)
Maxell
29.05.2005 10:22
Jak se ti povedlo získat trsátko? :-)

Belenor
29.05.2005 07:45
Omlouvam se<ul>
<li>Omlouvam se SPZ, ze jsem si nevzal mobil, takze jsme se nemohli sejit a budil, chudak, mou zenu :-)
<li>Omlouvam se SPZ, ze jsem se s nim nesetkal, musel jsem odvezt pribuzenstvo a navic na miste, kde jsme se chteli setkat, bylo tolik lidi, ze jsem hledani vzdal.
<li>Omlouvam se SPZ, protoze ho asi nastvu tim, ze jsem ziskal trsatko Janicka Gerse a on urcite nic neziskal (pokud se mylim, tak mu gratuluji k dobremu lovu :-)
</ul>

A koncert?

"Byl to nářez, já jsem taky řval!" - Olympic

Naposledy upraveno: 29.05.2005 07:46, Belenor


SirPesZ
14.05.2005 08:04
Btw už mám doma lístky ;-).

Naposledy upraveno: 16.05.2005 19:07, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
10.05.2005 18:02
No, tobě to může bejt (teď) ukradený ;-).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
10.05.2005 17:38
Mno, kdyz jsem tam byl pted tema dvema nebo trema rokama nebo kdy to bylo, kolem byly i pohledne fanynky. Ale vetsinou se samstrem :-)

SirPesZ
10.05.2005 17:31
Ne, nevadí. Spíš naopak :-). Sice fyzický těsno s fanouškama není tak dobrý jako s fanynkama, no ale...
Welcome to my world of death and pain

Belenor
10.05.2005 16:20
Mno, ja bych doporucil kotel (teda pokud ti nevadi, ze je tam dost tesno a je to dost fyzicky narocne :-)

Naposledy upraveno: 10.05.2005 16:20, Belenor


SirPesZ
10.05.2005 16:14
To nevim, Haris říkal, že to jako jediný tak zamýšleli a že třeba Fear of the Dark, který má strach ve více písních, tak to že zamýšlený není.

Btw pořád se rozhoduju, zda jít do kotle, či ne. Říkám si, že když už tam budu, tak ty dvě kila navíc... Je to jednou za pár let (jestli ještě vůbec někdy v budoucnu)...

Naposledy upraveno: 10.05.2005 16:15, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain
<< | <> | >>