| << | < | > | >> |
Maxell 13.08.2008 21:43 |
Co je to na tý fotce za zjev? :-D |
 defila 13.08.2008 15:10 |
a pritznavam, ze toho ze me moc poznat neni :o) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 13.08.2008 15:09 |
nu, za chvili odjizdim,kdyz bude mit cestu kolem Josefova, zastavte se, rad vas uvidim, btw kamarad narazil na jednu fotku z lonskeho BA, o ktere jsem ani netusil, ze byla focena; ve vecech jedu prakticky stejnych, jen vlasy mam delsi :)
http://img58.imageshack.us/img58/3685/dsc00088bi7.jpgKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 09.08.2008 23:41 |
No, dvouhodinovej set hráli všude, ne? A hrajou dvě hodiny už poměrně hodně let, ne? Btw jo, líbilo, hlavně Rime of the Ancient Mariner. |
 SirPesZ 09.08.2008 12:24 |
Jo, přesně tak. To maj všechny akce v Edenu. Welcome to my world of death and pain |
 Falcon 09.08.2008 09:39 |
to měli nařízený že musí ve 22 skončit ? noční klid ? :) xaxaxaxax |
 SirPesZ 09.08.2008 09:38 |
Hlavně museli končit ve 22:00, ale je fakt, že sety už nejsou tak dlouhý, jak bývaly. Tak 2 písničky mohli ještě přihodit. Mně se líbili moc.Welcome to my world of death and pain |
 Falcon 09.08.2008 09:12 |
tak co hoši jak se líbili Maideni :) myslím že nebylo špatný :) jen to mohli trochu protáhnout, ale tak už sou to dědečci tak se nesmijou asi moc namáhat :) xaxaxaxax |
 defila 08.08.2008 11:45 |
velika skoda :( Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 07.08.2008 18:50 |
def> nakonec ne, neboť jsem musel vydat peníze na jinou činnost a další peníze dostanu nejdřív 26. Welcome to my world of death and pain |
 defila 07.08.2008 18:04 |
ad Pesz - tak co jedes na ten Brutal? velice rychle se to blizi :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 18.07.2008 13:41 |
Ba ma 3 dny, co bys chtel aby to stalo? Arch enemy a cof myslim, ze nutne zerou veskerou cast financni ;) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 18.07.2008 13:35 |
Mno, tak na to asi kašlu! :-D Musím šetřit na novou kytaru.Welcome to my world of death and pain |
 defila 18.07.2008 09:20 |
me stala 1100 v Prodejne Ticket pro Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 18.07.2008 00:34 |
Kolik teď vlastně stojí vstupenky? (nějak se mi nejde připojit na jejich web)Welcome to my world of death and pain |
 defila 17.07.2008 21:21 |
ale, jenom dobre, ja uz tam patrne budu den predem stanovat, ta dej kdyztak vedet, nekde ztropime ostudu :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 17.07.2008 20:18 |
Amoni jsou u nás nějak často :-). Tak jsem zase začal uvažovat o Brutalu (Krkonoše bohužel utekly).Welcome to my world of death and pain |
 defila 17.07.2008 19:51 |
tady jde spis o velke jmeno a patrne uzasny zazitek, navic s nima jedou Amon Amarth, Trivium a Mastodon, bude to nehorazna akce :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 17.07.2008 16:58 |
Do kotle se už pár měsíců lístky sehnat ani nedaj ;-).
def> trash nikdy nebyl můj oblíbenej styl.Welcome to my world of death and pain |
 defila 17.07.2008 16:09 |
btw budou tu legendarni panove ze slayer, pujde na ne nekdo? ja hlasim svuj prichod :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
| << | < | > | >> |