Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
26.06.2026 (216.73.217.141)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>
Fox
28.01.2009 21:42
Kamos v cine koupil znackovy (quiksilver) po 60kc takze vyrobni cena bude tak 20kc? Nevim, kolik kajosi?:)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
deXter
28.01.2009 21:37
povidej :P

defila
28.01.2009 21:32
definuj pojem tvrdsi hudba :P

btw jinak ksiltovka neni vyhradnim rysem hoper, velka spousta posluchacu HC ksiltovku nosi (teda klasickou ksiltovku, zadne rovne pristavaci letiste pred sebou a ksilt stranou ako kokot...)

hu, takovy nekrestansky penize za obleceni, ja teda ve znackach nechodim, tak jsem se v pojmu premrstenych cen asi ztratil... (btw, i ty tve veci jsou vyrobeny v Cine, jestli chces muzu tu napst jednu takovou zajimavou historku s jednou cinankou prodavajici znackove budny v Praze ;) mimojine bych ti i zminil vyrobni cenu a pak prodejni cenu u nas )
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
28.01.2009 21:28
já zase rád nosím takový ty dlouhý surfařský plavky s kytičkama billabong,rip curl,volcom, reef atd xD na tom fakt ulítávám, jediný co je fakt blbý je to, že sou tyhle hadry nelidsky drahý, pár kusů sem si dotáh z améru, ale teď už se to konečně dá sehnat za rozunou cenu aj u nás (1000-1500 xD)

takže aj ve stádě s kšiltama můřou bejt lidi co maj rádi tvrdší hudbu :D

xaxaxaxax

SirPesZ
28.01.2009 20:19
Fox> tak máš třeba Heavy nebo Speed metal, kde máš taky jedny z nejlepších zpěváků/ček. Další najdeš třeba v opeře.
Welcome to my world of death and pain
Fox
28.01.2009 18:34
budiz..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
deXter
28.01.2009 18:30
me staci ze nejsem ve stade rovnejch ksiltu :D

defila
28.01.2009 18:25
jj, stadovost je zlo, zacni po meste chodit v sukni ;)

prilep se v tramvaji na strop... nebud clenem stada, premejslim co tu vyvedu v olomouci :)

nejspis vyvedu neco se smetakem :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
28.01.2009 18:23
fox: prave proto mi to vadi, ze se takhle oblika hodne mladejch lidi a jen z toho duvodu ze to podle nich vypada drsne nebo proste proto ze se tak oblikaj kamosi :) prosta ta stadovost..

defila
28.01.2009 18:19
jj, zbyli tu jen metalisti, ostatni byli umlaceni cepicema :)

nabyvas toho dojmu z toho duvodu, e jsem spinavym metalistou ;) a to co zde interpretuji, je to co posloucham ja (kdybych interpretoval neco, co neznam, tezko bych to sem hazel) vzdy to cose tu objevi ma nejaky napad ci jiste kouzlo, ktere jsem v ostatnich kapelach zase tak casto neslysel, vzhledem k tomu, ze posloucham prakticky death ci grind, tak se to tu objevuje z tohoto duvdu
(v realu je to z duvodu, aby byl co nejvice zmetalovan Pesz a zacal jezdit na vic koncertu, k metalu byl jiz priveden, takze schazi uz jen maly krok :o)))

a ver mi, ze growl neni zrovna vyhledavanou slozkou v hudbe co posloucham, spis kytary bici, growl je asi jediny doplnek, ktery se k te rychle hudbe hodi...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
28.01.2009 18:18
ja se takle neoblikam ale i tak je to kazdyho vec co si vezme na sebe.. pulka z tech kluku to stejne nosi kuli tomu ze jejich kamos se tak taky oblika..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
deXter
28.01.2009 18:13
Me ani tak nevadi rap jako hudba, sice to zrovna nemusim ale co no.. ale co mi vadi jsou stada typku v rovnejch ksiltech,budnou XXXXL a kalhotama u kolen.
Fox
28.01.2009 18:02
vetsina normalnich lidi :D prave o to jde ja se za normalniho nepovazuju :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Maxell
28.01.2009 18:00
No ona většina normálních lidí tady tu diskuzi už vzdala, tak jsou tu jen ti metalisti a občas někdo přihodí něco mimo :-))
Fox
28.01.2009 17:55
nahrani kapani vody neni vubec spatny napad mohlo by se to prodavat jako relaxacni HUDBA..
prave o to jde vy mate ty svoje kytary a bici pritom vas temer nezajima pevecky vykony.. navic to jak kdo umi neumi na kytaru zalezi jen na nem samotnym jak bude tvrde trenovat ale to je se vsim i se skladanim elektronicky hudby.. a je pravda ze u spousty rockovejch kapel se mi libi jak zpivani tak hrani ale napr. to co sem posilas ty jako "super hudbu" mi vubec neprijde jako super hudba spis bych rek ze kdyz nekdo "zpiva" growlingem tak to neni vubec o umeni ale o tom jak sou interpretovi hlasivky schopny vydrzet ten napor a dle myho nazoru se v tomhle zanru muze schovat spousta neumelcu..
jinak hip-hop je spis zivotni styl, dlouhy tricka, volny kalhoty u kolen atd. to co se povazuje za hudbu je rap coz neni moc o peveckym vykonu ale o textu samotnyho rapu..
dal bych rad zminil ze ja muzu vlastne poslouchat uplne kazdej styl a nejsem vuci zadnymu stylu vyhrazenej proc tady pisu to co pisu delam proto abyste si uvedomili ze hudebni svet nelezi pouze ve slovu metal.. nabyvam toho dojmu kdyz to tady ctu..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
28.01.2009 17:39
ad flamberg - hip hop is dead nosim na triku :)

ad fox - mno, tak nahraj kapani vodovodniho kohoutku a prodavej to po cd, dozajista se svoji tvorbou budes mit uspech, pripadne nahraj zvud dalnice, dalsi super skladba...

ad hudebnici - mno primo v metalu ne, ale u instrumentalnich nastroju se zpravidla nejlepsi hudebnici schazeji, ze to je jazzove,rockove ci metalove rozhodne nebude nahoda ;)

jelikoz, at ti to treba nezni tak zahrat nektere veci je opravdu tezke a v rychlosti jakou to nekteri panove daji, se to zda az nezkutecne, doporucuji si precist nejakou recenzi od nekoho kdo hraje a hodnoti jistou kapelu, da se v tom najit mnoho, pokud se o hudebni prumysl nejak zajimas

slova, ktera muzes odrikat, ti lecktera firma udela, dany interpret je tam pak bud kvuli vzhledu, x Letum pobytu v base, nebo kolik stihl v detstvi prodat koksu

a ze nejlepsi hudebnika nenajdes v brandzi hip hopu, to je kruty fakt :D

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
28.01.2009 17:13
no ja byl nucen dneska celou cestu do skoly poslouchat nakej trance nebo co to bylo, nevyznam se v tom, ale nechapu ty lidi co to poslouchaj jeste ktomu takhle nahlas ze to obtezuje ostatni.. proste pul hodiny dokola jedna a ta sama melodie... z toho bych mel za chvili mozek na sracku :)
Flamberg
28.01.2009 13:58
METAL IS DEAD! HIP-HOP IS DEAD!

(přilejme trochu oleje do ohně, muhehe)
Fox
28.01.2009 13:44
a na to si prisel kde pse? si vycetl na nejake metalove strance?
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Fox
28.01.2009 13:44
cokoli co vydava zvuk(ton) se da povazovat za hudbu a je uplne jedno jestli se ten zvuk vytvori rezonance struny nebo ci je vystupem mixazniho pultu nebo kdyz nekdo nahlas mluvi.. vsechno tohle je hudba to je fakt a pokud ho nezacnes respketovat si pro me fanatik :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
<< | <> | >>