Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
27.06.2026 (216.73.217.69)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>
Flamberg
02.05.2013 13:11
A jó.

V tom červenci na ty IM asi náhodou nejdete, že jo? :-)

Belenor
28.04.2013 18:43
Já už jsem na tuhle hlasitou hudbu moc starej :-)

SirPesZ
28.04.2013 12:08
Btw 2. 5. hrajeme v Praze v Exit-Us s náma tam (mimo jiné) budou hrát Thy Symphony z Brazílie.

Naposledy upraveno: 28.04.2013 12:09, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
28.04.2013 12:08
Jo? Njn, to je sice smutný, ale co si budem povídat - nijak zvlášť se mě to vlastně netýká.
Welcome to my world of death and pain

Belenor
26.04.2013 12:43
To jsou teda věci, tak jsem se dneska dočetl, že zemřeli Clive Burr a Storm Thorgerson.

Belenor
05.01.2013 17:04
No, to mě vůbec nepřekvapuje :-)
Flamberg
05.01.2013 17:00
Tak nakonec to nepůjde. :-(

SirPesZ
03.01.2013 19:48
No výborně! :-D
Welcome to my world of death and pain

Belenor
03.01.2013 09:03
No moment, moment, teda teď se takzvaně odkopu, ale možná by to zařídit šlo, pokud tam bude Flamberg :-)

Hm, na bandzone jsem si pustil Greymon, to zní zajímavě. Tak já přijdu, no, esi na to nezapomenu :-)

Naposledy upraveno: 03.01.2013 09:29, Belenor

Flamberg
03.01.2013 09:01
No, já jsem tedy uvažoval, že bych šel, ale když nejde Bel... ;-)

Tímto ti, bratře, děkuji za výmluvu :-D

Ale zároveň si tímto dávám svazácký závazek, že jednou na vás půjdu! :-)

Belenor
02.01.2013 21:33
Mno jo, no, kaji se :-)

SirPesZ
02.01.2013 16:25
Budu si to na tebe pamatovat :-)

Naposledy upraveno: 02.01.2013 16:25, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

Belenor
30.12.2012 17:01
Já se omlouvám, nepřijdu, páč nebudu v Praze.

SirPesZ
30.12.2012 01:33
Tak co, dojdeš? :-)
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
04.12.2012 20:04
Je to sobota od osmi (večer) v Kainu
Welcome to my world of death and pain

Belenor
28.11.2012 12:52
Tak uvidim, no :-) to je pátek, že jo? V kolik? V osm večer? :-)

SirPesZ
27.11.2012 18:43
V Kainu, power metal.
Welcome to my world of death and pain

Belenor
26.11.2012 06:27
Kde? V kolik? Co hrajete? :-)

SirPesZ
26.11.2012 00:02
Pro ty, co to nevědí, tak hraju v jiný kapele, než jsem hrával a 5. ledna máme koncert. Kdo se chce přijít podívat? :-)
(třeba Bel a Flamb?? :-))
Welcome to my world of death and pain

defila
28.01.2012 11:20
trochu jine hudebni vody :)

jedno z mych nejocekvatelnejsich alb letosniho roku

http://www.youtube.com/watch?v=4bK-5WmjVF8&feature=player_embedded

a nejvetsi prekvapeni roku lonskeho :)

http://www.youtube.com/watch?v=qLeXaxlSbc8
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>