|
|
27.06.2026 (216.73.217.69) |
|
|
| MusicZakladatel: Maxell Music ;-) | << | < | > | >> |
Flamberg 02.05.2013 13:11 |
A jó.
V tom červenci na ty IM asi náhodou nejdete, že jo? :-) |
 Belenor 28.04.2013 18:43 |
Já už jsem na tuhle hlasitou hudbu moc starej :-) |
 SirPesZ 28.04.2013 12:08 |
Btw 2. 5. hrajeme v Praze v Exit-Us s náma tam (mimo jiné) budou hrát Thy Symphony z Brazílie. Naposledy upraveno: 28.04.2013 12:09, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 SirPesZ 28.04.2013 12:08 |
Jo? Njn, to je sice smutný, ale co si budem povídat - nijak zvlášť se mě to vlastně netýká. Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 26.04.2013 12:43 |
To jsou teda věci, tak jsem se dneska dočetl, že zemřeli Clive Burr a Storm Thorgerson. |
 Belenor 05.01.2013 17:04 |
No, to mě vůbec nepřekvapuje :-) |
Flamberg 05.01.2013 17:00 |
Tak nakonec to nepůjde. :-( |
 SirPesZ 03.01.2013 19:48 |
No výborně! :-D Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 03.01.2013 09:03 |
No moment, moment, teda teď se takzvaně odkopu, ale možná by to zařídit šlo, pokud tam bude Flamberg :-)
Hm, na bandzone jsem si pustil Greymon, to zní zajímavě. Tak já přijdu, no, esi na to nezapomenu :-)Naposledy upraveno: 03.01.2013 09:29, Belenor |
Flamberg 03.01.2013 09:01 |
No, já jsem tedy uvažoval, že bych šel, ale když nejde Bel... ;-)
Tímto ti, bratře, děkuji za výmluvu :-D
Ale zároveň si tímto dávám svazácký závazek, že jednou na vás půjdu! :-) |
 Belenor 02.01.2013 21:33 |
Mno jo, no, kaji se :-) |
 SirPesZ 02.01.2013 16:25 |
Budu si to na tebe pamatovat :-) Naposledy upraveno: 02.01.2013 16:25, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 30.12.2012 17:01 |
Já se omlouvám, nepřijdu, páč nebudu v Praze. |
 SirPesZ 30.12.2012 01:33 |
Tak co, dojdeš? :-) Welcome to my world of death and pain |
 SirPesZ 04.12.2012 20:04 |
Je to sobota od osmi (večer) v Kainu Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 28.11.2012 12:52 |
Tak uvidim, no :-) to je pátek, že jo? V kolik? V osm večer? :-) |
 SirPesZ 27.11.2012 18:43 |
V Kainu, power metal. Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 26.11.2012 06:27 |
Kde? V kolik? Co hrajete? :-) |
 SirPesZ 26.11.2012 00:02 |
Pro ty, co to nevědí, tak hraju v jiný kapele, než jsem hrával a 5. ledna máme koncert. Kdo se chce přijít podívat? :-) (třeba Bel a Flamb?? :-))Welcome to my world of death and pain |
 defila 28.01.2012 11:20 |
trochu jine hudebni vody :)
jedno z mych nejocekvatelnejsich alb letosniho roku
http://www.youtube.com/watch?v=4bK-5WmjVF8&feature=player_embedded
a nejvetsi prekvapeni roku lonskeho :)
http://www.youtube.com/watch?v=qLeXaxlSbc8Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
| << | < | > | >> |
|
| | |