| << | < | > | >> |
 defila 06.05.2006 18:09 |
to pesz -> mno ne, nelaka me tam nic a celkove je to fuj je tam moc slov zacinajici heavy metal :) a ktomu se pridruzuje speed.....
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 06.05.2006 13:35 |
<a href="http://www.teplickarockovanoc.wz.cz/program.html">Teplická rocková noc</a> - gdo jste z okolí, nepojedete? Vstup jen za stovku a za ty peníze ty kapely stojej (spíš teda ty, co hrajou pozdějc, ale to nevadí). Welcome to my world of death and pain |
Timmy 05.05.2006 19:38 Editovat,
Smazat
|
www.lyrics007.com taky neni spatny |
dREAm 03.05.2006 06:56 |
Kdyby se nekdo shanel po textech, toto neni spatna stranka: www.songmeanings.net z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :) |
deXter 30.04.2006 11:45 |
omh:D |
Timmy 29.04.2006 23:29 Editovat,
Smazat
|
muj posledni objev: Skyline - Virginplatonicpanic |
Arm. 29.04.2006 22:50 |
http://www.youtube.com/watch.php?v=Gi2CfuqcUGE
lol (: Give a guy some peace, would ya? |
deXter 28.04.2006 17:37 |
lol.. to mi nedoslo:-/ |
 Belenor 28.04.2006 16:56 |
Tak, a dexter to prozradil a ted se nelekne uz vubec nikdo :-) |
 defila 28.04.2006 16:53 |
mno ja taky ne, ale musel sem to sem hodit, jen aby rec nestala .) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 kapo 28.04.2006 15:43 |
jo jo... na nas to neuhrajes :D |
pils€ 28.04.2006 13:48 |
Uf este ze takovy veci znam a vim co od toho cekat S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
 defila 28.04.2006 09:11 |
zajimave ztvarneni rolniocek... pozpatku.... :) http://media.spikedhumor.com/8944/Jingle_Bells_Reversed.swfKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
pils€ 27.04.2006 19:52 |
Finsky ? tak to sem fakt nepoznal ja videl cinana s porkem tak mi to prislo automaticky cinsky :) S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
Alven 27.04.2006 19:37 |
eh, je to finsky .) |
pils€ 27.04.2006 19:20 |
Radsi to neposlouchejte imho se tim cinani chystaj ovladnout svet :) S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
Arm. 26.04.2006 18:54 |
http://dojo.fi/~rancid/loituma__.swf
enjoy (:Give a guy some peace, would ya? |
 SirPesZ 25.04.2006 17:59 |
Aha :-). Welcome to my world of death and pain |
Pilse 25.04.2006 17:54 Editovat,
Smazat
|
Koncert tri kytaristu :) |
 SirPesZ 25.04.2006 17:45 |
dream> Co je G3? :-) Welcome to my world of death and pain |
| << | < | > | >> |