Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
22.06.2026 (216.73.216.84)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>
Timmy
18.05.2006 16:26
Editovat, Smazat
nemuzu se zbavit pocitu ze ten zpevak a ten dredar sou holky, klip sem videl 2x a furt mi to tak pripada
deXter
17.05.2006 20:25
<a href="http://metachat.org/index.php/2006/05/11/complete_loituma_mp3" target=_blank>Loituma :p</a>
ty remixy nic moc ale cela Levan Polkaa je nej:d

Naposledy upraveno: 17.05.2006 21:11, deXter


SirPesZ
17.05.2006 17:09
Hehe :-).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
17.05.2006 16:07
:-) Ja to sem dal hlavne kvuli tomu, ze nejaky borec vzal jejich video a sam to zazpival - ma dokonaly hlas, skvelou intonaci :-)

SirPesZ
17.05.2006 15:59
Belenor> Bych něco řek, ale musel bych do hádek... :-).

defila> Až budeš mít nový Cradly, tak řekni ;-).

Naposledy upraveno: 17.05.2006 15:59, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

Belenor
17.05.2006 15:55
Woe se mi nenavážej do hoteláků, jóóó, nebo dostaneš takovó, že si zlomíš páteř o opěradlo židle, na který sedíš! :-)

SirPesZ
17.05.2006 15:40
Jsem chtěl kliknout.. Opravdu tam jsou TH?
Bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Welcome to my world of death and pain

Belenor
17.05.2006 15:23
Já věděl, že se to bude líbit :-)
deXter
17.05.2006 15:19
omfg tokio hotel.. za to bych zabijel
pils€
17.05.2006 14:41
Spis neco pro pekny kreteny
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

Belenor
17.05.2006 13:49
Něco pro sprrrrrávný rockery!
http://www.youtube.com/watch?v=HZrqBDU8uzk

Naposledy upraveno: 17.05.2006 15:24, Belenor


defila
17.05.2006 00:21
no jo, dekuji za upozorbneni .)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
16.05.2006 18:34
def> Hele, CoF prej v červnu vydávaj nový album.
Welcome to my world of death and pain
pils€
15.05.2006 19:40
Jj a urcite neprodala Plzni 3 body ;)
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Jack
15.05.2006 15:42
Vsichni lovej kapriky a cista je jen Sparta :p
pils€
15.05.2006 15:31
http://www.bandzone.cz/tuckansdudeckspsychedelicband puste si pisnicku hornik a pretoc to na 1:10 :D
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

defila
15.05.2006 11:29
to pesz -> ano, ta zidle je uvadena jako chromaticka harmonika :)
to tranquility-> jop muze to byt i celkem hodne pravdepodobny :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
14.05.2006 21:44
Taxem se informoval a podle všeho by mělo bejt poslední album Dark Tranquillity (to který jako jediný mám :-)) dobrý :-).
Něgdo jinej názor (tedy z těch, co jej znají, tagže defilo? :-))
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
14.05.2006 21:31
Já tam vidím jen nějakou židli :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
14.05.2006 20:29
aha on primi odkaz to nenajde tak kazdopadne tohle tam je ->
http://muzikant.cz/orchestr-2/bach-1040-swan-9516.php
hromatická harmonika
376 Kč vč. DPH

běžná cena 399 Kc

Naposledy upraveno: 14.05.2006 20:29, defila

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>